Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy nie mozna zrobic parkingu na 500 aut?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak ruch samochodowy zostanie wyprowadzony ze Śródmieścia tak szeroko, jak proponuje marszałek, to wtedy parkinfi będę zbędne, bo nie da się do nich dojechać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Budynek bardzo przyzwoity i cieszę się, że centrum Lublina tak ładnie się zabudowuje. Nie przestaje mnie jednak nurtować pytanie - po co tego typu urzędy stawia się w samym centrum miasta? Tam, gdzie ziemia jest najdroższa, jest najgorszy dojazd i jest najmniej parkingów. Dlaczego nie można wybudować dużego budynku z ogromnym parkingiem gdzieś na peryferiach miasta, np. na Bursakach, na Felinie, gdzieś w okolicach przyszłej obwodnicy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobry gospodarz najpierw porządkuje swoje podwórko i okolice wokół obejścia,a potem urządza swoją siedzibę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... Urząd Marszałkowski ??? .... a po co i kto taki urząd stworzył ??? czy on jest komuś do szczęścia potrzebny ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Inwestor który buduje market czy restaurację musi zapewnić miejsca parkingowe dla swoich klientów. Urząd Marszałkowski myśli o parkingu dla pracowników, a i tych miejsc podobno będzie brakować. Klienci (interesanci) nie są mile widziani w UM i nie potrzeba zapewniać im parkingu. Mam nadzieję, że się mylę, ale o to gdzie będą parkować mieszkańcy województwa powinni pytać "niezależni" dziennikarze. Przyjdzie nam dojeżdżać do rogatek, a potem komunikacją miejską. W tym czasie samochody pracowników będą 9 godzin stały na zarezerwowanych miejscach parkingowych. To rzeczywiście jest XXI wiek i hasło urzędy bez interesantów. Gratulacje dla Zarządu Województwa, który wyprzedza cyfryzację urzędów o 50 lat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak to jest? w czasach mojej młodości,czyli "za komuny", kiedy ze względów na pochodzenie zostałem zdegradowany do obywatela "drugiej kategorii" władze wojewódzkie mieściły się w dwóch budynkach. Jeden przy ówczesnej ul. 22-lipca, czyli tam gdzie dziś mieści się urząd wojewody i jego u urzędników (budynek obok, będący obecnie siedzibą urzędu marszałkowskiego wówczas nie istniał). Drugim budynkiem, gdzie mieściły się ówczesne władze wojewódzkie, była aktualna siedziba władz Uniwersytetu Medycznego przy al.Racławickich 1 - wówczas siedziba KW PZPR. Teraz władze najbiednieszego w UE regionu chcą zaanektować centrum śródmieścia, dla urzędników, których 70% jest zupełnie nikomu nie potrzebnych. Mniemam, że do obecnych,siedzib urzędu wojewódzkiego i urzędu marszałkowskliego opuszczonych przez urzędników administracji (kilka lub kilknaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni) zostaną wprowadzeni bezdomni. A może rodziny orędowników demokracji i obywatelskiej sprawiedliwości w Lublinie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już widzę mnóstwo nowych miejsc pracy kolejnych pseudo-rzędników, które „da” pałac UM. Będą mieli gdzie robić prezentacje i bankiety, świętować nowe sukcesy lubelskiego!! Oh, yeah! To klasyczne, bezczelne przejadanie środków - środków, które należy z czegoś spłacić. Nie wspomnę już o stałych kosztach urzymania... W żadnym stopniu nie przyczyni się zwiększenia REALNYCH miejsc pracy, rozwoju przemysłu, inwestycji, bazy produkcyjnej, infrastruktury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze. Będzie więcej biurek do obsadzenia pracownikami a to pozwoli radykalnie zlikwidować bezrobocie w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na każdej inwestycji współfinansowanej z UE jest tablica, że oto budynek został przez Unię sfinansowany. A czy przy tym gmachu stanie tablica, że oto darmozjady budują sobie swoje ciepłe gabinety z pieniędzy odebranych pod przymusem polskiemu podatnikowi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obserwator napisał:
Jak to jest? w czasach mojej młodości,czyli "za komuny",
nie "za komuny", tylko "za pierwszej komuny".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To skandal, aby w okresie kryzysu rozpoczynać budowę dla urzędników. Ma to miejsce w regionie biednym, gdzie występują pilniejsze potrzeby społeczne. Na miejscu Premiera reakcja byłaby natychmiastowa. Gdzie są działacze lubelscy, poslowie i sam Pawlak. Dziennik Wschodni powinien podjąć ten temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skandalem to jest twa żałosna malkomencja Jozef. Jakim do jasnej cholery kryzysie? Widać,że żyjesz ciągle w 2009 roku,czas Ci stanął w miejscu od 3 lat. Ty jesteś w ogóle z Lublina,że tak wrzucasz na wszystkie bardzo ważne dla tego miasta inwestycje? Przeciętny lublinianin by nie pisał tak o tych przedsięwzięciach,najwyżej powiedziałby,że mu wszystko jedno. Ja na przykład bardzo się cieszę,że te budynki powstaną.Zrobi się wreszcie prawdziwe centrum,a nie jakaś pieprzona zielona sielanka.Miasto wojewódzkie to miasto wojewódzkie i wszystkie takie wolne tereny należy jak najszybciej zabudowywać.Pzdr.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: