Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prymitywna propaganda, Prymitywna naukomatolki, To nie o Lublin chodzi Wam przecież. Lublin nie był nigdy Leningradem i nigdy nie będzie Lemingradem. Maryska Kuria Sklodowska przewraca się w grobie. Gdy w stanie wojennym pod ta sama Maryska, zomowcy palowali studentów UMCSu co robili wtedy uczestnicy tej dzisiejszej lemigohappeningu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty są takie, że Żuk się sprawdził i zasługuje na reelekcję jak mało kto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt w PIS nie popiera Żuka, to specjalna ustawka i tanie zagrywki, ale się nie udało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie już urzędasy i pracownicy miejskich spółek oraz radni wspólnego lublina (choć to jedno i to samo) piać te peany na cześć żuka bo się już tego nie da czytać. Lublin się zmienia, rozwija i zadłuża. To normalne. Ale prawda jest taka, że kilkanaście - kilkadziesiąt kompetentnych osób pozyskuje kasę z unii i przeprowadza inwestycje.  W przypadku miasta wojewódzkiego to nie jest wielka sztuka. Ciekawe jakim magikiem byłby pan żuk jak skończy się zasiłek z unii. Co wtedy? Odsetki, długi i brak kasy na remont i utrzymanie. Żuk to sprawny piarowiec, a nie żaden zbawca z wizją. Nie zagłosuje na niego. Na kandydata pisu nie z pisu, którego nie znam też nie zagłosuje. W ogóle nie ma na kogo głosować niestety. Panowie Czelej i Michałkiewicz w mieście gdzie PiS ma duże poparcie nie potrafią go w ogóle wykorzystać. Może pora zmienić te władze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin się zmienia (pomijam absurd w postaci stadionu). Widać, że są  zmany, które polepszają wygląd Lublina. Ale nie o to chodzi, bowiem mnie zastanawia -  kto spłaci długi p. Żuka?... Bo nie sztuką jest wydawać decyzje tyczące się rozbudiowy i wszelkich zmian, jeśli korzystamy z pożyczonych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma 50% poparcia w mieście, o jakich ty urzędasach piszesz - przejrzyj na oczy gamoniu z PiS i nie próbuj w ten swój żałosny sposób tłumaczyć każdego kto napisze coś dobrego o Żuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin się zmienia (pomijam absurd w postaci stadionu). Widać, że są  zmany, które polepszają wygląd Lublina. Ale nie o to chodzi, bowiem mnie zastanawia -  kto spłaci długi p. Żuka?... Bo nie sztuką jest wydawać decyzje tyczące się rozbudiowy i wszelkich zmian, jeśli korzystamy z pożyczonych pieniędzy.
  nie wiem czy wiesz, że Żuk spłacił już 400 milionów zł. długów zaciągniętych przez Pruszkowskiego i Wasilewskiego i na bieżąco spłaca kolejne raty kredytów, więc jak widać z finansami miejskimi nie jest tak źle jak próbuje to przedstawiać PiS :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że Żuk byłby dobrym burmistrzem Świdnika gdzie mieszka. Ja zagłosuję na kogoś z Lublina. Nie będzie to Żuk. Wahałem się ale ta nachalna propaganda na mieście, te gigantyczne siatki i banery na każdym kroku przypominają mi obrazki z Korei Północnej. Taki dobry prezydent a musi korzystać z chwytów propagandowych Kim Ir Sena i Kim Dzong Ila?? Brakuje jeszcze fanatycznego marszu poparcia radnych Wspólnego Lublina i samobiczowania tych tzw. członków PiS o których nikt nie słyszał. A nie sorry marsz i pochwalne klęczenie przed Żukiem Wspólnego Lublina już był wiele razy :)  Żuk na burmistrza Świdnika!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalnie jestem zaskoczona pis popiera Żuka- to niesamowite ,ze nadal w pisie sa ludzie, ktorzy maja oczy i zauważają jak miasto sie zmienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk łączy ludzi ponad partyjnymi podziałami!!! Trzymam kciuki żeby wygrał!!! Lublinowi potrzeba dobrego gospodarza a nie partyjnej marionetki która tylko wykonuje rozkazy 'góry'!!! Dzięki Żukowi Lublin się zmienia!!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Jawor albo ta nikomu nieznana baba mają do PIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie to w ogóle nie dziwi,ze nawet ludzie pis zauważają ,ze dobrym gospodarzem jest Żuk i mają racje zbliża się ostatnia perspektywa miasto musi mieć ludzi z doświadczeniem aby sprawnie wykorzystac środki unijne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem za Żukiem mimo iż w przeszłości głosowałem na PiS     prawidłowo zrobili wiedzą co dla miasta najlepsze  brawo za odwagę której brakuje większości polityków z opozycji a wszystkich was zachęcam do głosowania na Żuka zapytacie dlaczego? odpowiadam, wyjdźcie z domu i zobaczcie jak się miasto zmienia za rządów tego pana coś wspaniałego  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym,ze wszyscy w pis byli zaskoczeni,że kandydatem naszym  na prezydenta ma być Muszyński zaskoczyło to mało powiedziane byli sciekli a i my wyboryc jesteśmy bo na tak słabego kandydata głosu nie oddamy, bo dla nas miasto też jest wazne i jego dalszy rozwój, nie ma czasu na naukę, szkoda czasu dla nowicjuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=IsmcaaV6gpY
Ostatnio edytowany 3 listopada 2014 r. o 21:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie coś drgnęło, że niezależnie od przynależności partyjnej popiera się lepszego. Brawo. Tak powinno być w całym naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziennikarstwo, ale wsyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAWOR jest w PiSiee?
   
bardzo profesjonalna kampania Żuka  ciekawe tylko kto i  ile za to płaci?   wysłałem do niego maila z prośbą o konkrety jeśli chodzi o plany dotyczące mojej dzielnicy dwa tygodnie minęły i nie otrzymałem odpowiedzi moim zdaniem nie warto na niego głosować     pozdrawiam urzędników którzy do 15:30 piszą większość komentarzy:)
 
jak fatalny musi być Muszyński że nie popierają go nawet ludzie z PiS?
Tak znaleźli dwoje zdrajców, ciekawe co im obiecali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublina nie stać na eksperymenty personalne"   dobrze powiedziane, choć i tak bardzo delikatnie, bo kandydaci tacy jak muszyński który nie wie co to jest budżet obywatelski, czy Gruszka, która nie wie ile Lublin ma mieszkańców, miałoby rządzić naszym miastem to bylby konie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no moze u nas w Lublinie uda sie pełna wspólpraca po z pis a nie wojenki, ktore do niczego nie prowadzą, radni powinni w pracy nie kierować sie partyjną przynależnością a rozwojem miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...