Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żuk ok niech będzie  każdy jakoś musi umrzeć Lublin też tylko po co wybory - w końcu ten chuj już jest u władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie już urzędasy i pracownicy miejskich spółek oraz radni wspólnego lublina (choć to jedno i to samo) piać te peany na cześć żuka bo się już tego nie da czytać. Lublin się zmienia, rozwija i zadłuża. To normalne. Ale prawda jest taka, że kilkanaście - kilkadziesiąt kompetentnych osób pozyskuje kasę z unii i przeprowadza inwestycje.  W przypadku miasta wojewódzkiego to nie jest wielka sztuka. Ciekawe jakim magikiem byłby pan żuk jak skończy się zasiłek z unii. Co wtedy? Odsetki, długi i brak kasy na remont i utrzymanie. Żuk to sprawny piarowiec, a nie żaden zbawca z wizją. Nie zagłosuje na niego. Na kandydata pisu nie z pisu, którego nie znam też nie zagłosuje. W ogóle nie ma na kogo głosować niestety. Panowie Czelej i Michałkiewicz w mieście gdzie PiS ma duże poparcie nie potrafią go w ogóle wykorzystać. Może pora zmienić te władze?
  Zgadzam się w 100%. Wykorzystanie pieniędzy które "leżą na ulicy" to nie wielki wysiłek. Ci, którzy dorabiają do tego teorię są śmieszni jeśli faktycznie wierzą w to co piszą.   P.S. Nie jestem z PISu i nie lubię tej partii. Na równi z obecnym prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz przeczytałem o mądrych ludziach z PiS-u. Duży szacunek dla pana Jawora i pani Petkiewicz. Niestety jednak góra PiS-u aż kipi głupotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest OK. PO niestety jako partia okazała się bandą złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100%. Wykorzystanie pieniędzy które "leżą na ulicy" to nie wielki wysiłek. Ci, którzy dorabiają do tego teorię są śmieszni jeśli faktycznie wierzą w to co piszą.   P.S. Nie jestem z PISu i nie lubię tej partii. Na równi z obecnym prezydentem.
  skoro taki "nie wielki" dlaczego poprzednicy Żuka nie korzystali z unijnych środków? rozumiem, że było ich mniej, natomiast wmawianie, że wykorzystywano je tak efektywnie jak za Żuka trąca hipokryzją, zmarnowano 12 długich lat i wtedy kiedy inne miasta czerpały z UE ile się da, Lublin stał w miejscu a właściwie się cofał bo rządzili miastem ludzie niekompetentni a mówiąc wprost nieroby z partyjnego nadania, które nie miały pojęcia jak się za pewne sprawy zabrać   podsumowując Żuk to dobry gospodarz, prezydent na jakiego mieszkańcy długo czekali, wymierne efekty jego pierwszej kadencji będą widoczne lada chwila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro taki "nie wielki" dlaczego poprzednicy Żuka nie korzystali z unijnych środków? rozumiem, że było ich mniej, natomiast wmawianie, że wykorzystywano je tak efektywnie jak za Żuka trąca hipokryzją, zmarnowano 12 długich lat i wtedy kiedy inne miasta czerpały z UE ile się da, Lublin stał w miejscu a właściwie się cofał bo rządzili miastem ludzie niekompetentni a mówiąc wprost nieroby z partyjnego nadania, które nie miały pojęcia jak się za pewne sprawy zabrać   podsumowując Żuk to dobry gospodarz, prezydent na jakiego mieszkańcy długo czekali, wymierne efekty jego pierwszej kadencji będą widoczne lada chwila
Sprawdź kiedy zostały uruchomione pierwsze unijne transze oraz jaką rolę pełnił obecny prezydent w poprzednim zarządzie miasta.   Sprawdź również co sobie dolicza do tych wszystkich inwestycji.   Sprawdź jaką rolę pełnił w Lublinie jak były likwidowane największe firmy w mieście i regionie.   Sprawdź również poziom wszystkich dochodów z ostatnich 4 lata i porównaj z poziomem wydatków "inwestycyjnych" oraz ich celowością w relacji koszty planowane/koszty poniesione.   Na koniec sprawdź aktualny dług publiczny, niedobór finansowy oraz wykonanie dochodów i wydatków po III kwartałach bieżącego roku.   W zasadzie w tym ostatnim mogę ci pomóc, bo mam przed sobą podsumowanie: Skumulowany niedobór finansowy dochodów nad wydatkami naszego miasta po III kwartałach bieżącego roku wynosi 1 miliard 50 milionów złotych. Dług publiczny miasta przekroczył 1 miliard 108 milionów 500 tysięcy złotych według tytułów dłużnych oraz 1 miliard 346 milionów 541 tysięcy 924 złote i 86 groszy wraz z kredytami i pożyczkami oraz papierami wartościowymi wyemitowanymi na realizację programów, projektów lub zadań finansowanych z udziałem środków UE. W tym samym okresie sprawozdawczym dochody naszego miasta wykonane zostały tylko w 45%, a wydatki w wysokości 67% planu rocznego. Cytowane dane pochodzą ze sprawozdań finansowych Gminy Lublin za III kwartały bieżącego roku zatwierdzonych przez aktualnego jeszcze prezydenta naszego miasta. Policzcie o ile nasze miasto przekroczyło tzw. próg ostrożnościowy po III kwartale bieżącego roku. Retoryczne pytanie brzmi - kiedy do naszego miasta wejdzie komisarz?   Myślę, że stanie się to następnego dnia po przegraniu wyborów przez kandydata do reelekcji - do tego czasu przecież będziecie brali cały czas swoje niemałe jak na wysiłek pobory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100%. Wykorzystanie pieniędzy które "leżą na ulicy" to nie wielki wysiłek. Ci, którzy dorabiają do tego teorię są śmieszni jeśli faktycznie wierzą w to co piszą.   P.S. Nie jestem z PISu i nie lubię tej partii. Na równi z obecnym prezydentem.
Kto ci w to jeszcze uwierzy ? nie jestem z PISu,nigdy nie byłem w PZPR, nigdy nie zjadłem dobrowolnie lub z przymusu swojej małej,czerwonej książeczki [ legitymacji ] partyjnej a w ogóle to nie ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wstyd Żukowi, że jest w PZPR, wróć, PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wstyd Żukowi, że jest w PZPR, wróć, PO?
Nie uczyli Jasiu czytać w szkole powoli i ze zrozumieniem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ambitny program ściągania obcokrajowców na studia"? Można prosić o szczegóły? I z jakich krajów ściągamy tych obcokrajowców?
A idz na miasteczka studenckie to sam zobaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS nie szanuje ludzi, dlatego odchodzą i tak mnie dziwi fakt, ze  ta partia jeszcze istnieje, już tyle osób odeszlo i swoje partie założyli. A miło, że poparli Prezydenta Żuka i mieli odwagę przyznac,że jest dobrym wlodarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...