Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Salon Peugeota w Lublinie zlikwidowany. Na przegląd do Radomia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 o 13:41 Powrót do artykułu
To niestety kolejny w ostatnich tygodniach dealer, który zakończył działalność. Dla osób z branży to żadna niespodzianka. Niestety będzie jeszcze co najmniej dwóch lub kolejnych dealerów w Lublinie, którzy w najbliższym czasie stracą autoryzację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drogi redaktorze w Lublinie można serwisować Peugota na Lucyny Herc w filii radomskiego dealera.
0
Nie dziwie się takiej sytuacji. Jakoś obsługi w ostatnim czasie była poniżej krytyki. Na 31.10 umówiony byłem na zmianę opon w dwóch Peugeotach. Gdy podjechałem na umówioną godzinę okazało się, że salon w tym dniu był zamknięty bo zrobili sobie dzień wolny a nikt nie raczył mnie o tym powiadomić, choć wizytę u nich rezerwowałem w czwartek 27.10. Gdy już znaleźli termin na kolejny piątek to zmiana całych kół(bo przechowywałem u nich całe koła) trwała 1 h 20 minut :(
0
Trzeba jechać do Praska na Pancerniaków (budynek Instal) - to filia Praska z Radomia i profesjonalny serwis.
0
Po co mi to info? W jelicie to mam
0
"obowiązkowy przegląd gwarancyjny" A od kiedy takowy trzeba robić w ASO?
0
Trzech następnych dilerów w Lublinie czeka to w grudniu.
0
Jest jeszcze Peugeot Prasek na Pancerniaków
0
Trzech następnych czyli kto?
0
"Jednym z powodów kupna nowego peugeota była bliskość serwisu " A po jakiego grzyba serwis jak samochód jest nowy???
0
Już dawno temu Panu Peugeot powinien podziękować za współpracę! Poziom obsługi i podejście do klienta było tam makabryczne!!!! Kilka razy chciałem kupić jakieś u nich auto ale że tak napiszę NIE DAŁO SIĘ...! Kupiłem Citroeny i jestem bardzo zadowolony! Serwis super!
0
Idąc dalej tym tropem ten Pan kupiłby najwiekszy szajs byle tylko serwis był blisko .
0
K...a jak kogoś stać na furę z salonu za 60 alb owiecej tysięcy to co dla niego 100 km przejechać do salonu innego
0
Pewnie nastepny bedzie SEAT z Warszawskiej?
0
? napisał:
Pewnie nastepny bedzie SEAT z Warszawskiej?
Po SEATcie na Warszawsiej już kilka lat śladu nie ma
0
Producencji samochodów zarabiają krocie natomiast do tych co sprzedają są stawiane tylko warunki i wymagania ,a z tym idą nakłady finansowe tylko z kieszeni właścicieli salonów ,a nie producentów  i w tym wypadku likwidacja salonu peugeota w lublinie dobiegła końca no bo ile można funkcjonować na krawędzi bankroctwa przy tak niskich marżach handlowych myślę że to nie pierwsza taka decyzja właścicieli salonów samochodowych
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
K...a jak kogoś stać na furę z salonu za 60 alb owiecej tysięcy to co dla niego 100 km przejechać do salonu innego
Nie przeklinaj, nie każdy kupuje stary złom. Jak się zepsuje, to również nie będzie problemu przejechać te 100 km. Myślenie nie boli.
0
Super perspektywa. Jak się komuś samochód zepsuje i będą chcieli zostawić go na kilka dni to co wtedy? Z radomia busem czy aeroplanem?:)
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kurwa jak kogoś stać na furę z salonu za 60 alb owiecej tysięcy to co dla niego 100 km przejechać do salonu innego
No i co z tego? to żeby wymienić olej i np świece mam pół dnia zmarnować na jazde, wole pojechać na zakupy albo mecz obejrzyc.
0
Francuska myśl techniczna ma wiele do życzenia, poza tym na "francuzach"dużo się traci. Z każdym rokiem użytkowania cena auta leci na łeb na szyję. Proponuję "Das Auto" lub "Przewaga dzieki technice" -salon i serwis w Lublinie! Ceny tych aut nie rozpieszczają ale jakość posłuży na lata...!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: