Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smorawińskiego to aleja, nie ulica.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jednego z tych gości pamiętam sprzed lat jak latał z aparatem po kościołach i robił zdjęcia pierwszych komunii, Jednocześnie księża restrykcyjnie zabraniali fotografować uroczystości rodzinom. To pewnie tam wyszkolił się w prawie, wszak twierdzi, że zgoda na budowę została wydana z naruszeniem wszelkich praw. Z pewnością nauczył się nie tylko tego, bo artykuł jest zdecydowanie tendencyjny. W związu z tym mam pytania do autorki artykułu i myślę, że dostanę na nie rzetelne odpowiedzi. 1. W związku z tym, że sprawa jest publiczna i zawiązał się komitet protestacyjny który musiał się zebrać, coś ustalić, przynajmniej się policzyć aby mieć świadomość w jakiej sile występuje i kogo reprezentuje, pytanie brzmi: - Czy widziała Pani protokół z takiego zebrania bądz zebrań, a jak widziała Pani to kiedy ? - Czy widziała Pani dokument /pełnomocnictwo na piśmie/ owego komitetu do reprezentowania go przez w/w panów, a jak widziała to kiedy ? - Z jakiego powodu nie uwzględniła Pani w artykule stanowiska drugiej strony konfliktu. - Dlaczego nie otrzymałem informacji, jakie będą utracone korzyści miasta/ a więc nas wszystkich/ w momencie zablokowania inwestycji. Chodzi o podatek PIT od kilkuset pracujących tam osób, jak również podatek od nieruchomości od powierzchni biurowych? - Dlaczego nie otrzymałem informacji, jakie będą skutki zablokowania tej inwestycji dla rynku pracy firm budujących . Ile osób może stracić pracę w firmach wykonawczych i ile będą kosztować nas zasiłki dla bezrobotnych ? I o ile zmniejszy się obrót lubelskich firm dostarczających materiały na tę budowę i ile osób będą one w związku z tym musiały zwolnić pracowników? Skutki jak wyżej. Już nie raz zdarzało się w tym mieście, że grupa krzykaczy, bądz grupa interesów wsparta przez nierzetelnych lub dyspozycyjnych jak się wydaje dziennikarzy zablokowała jakąś inicjatywę, a koszty ponosimy my mieszkańcy tego miasta. Wspomnę tu choćby o bezmyślnym zlikwidowaniu giełdy samochodowej w Lublinie ok. 10 lat temu. Przy utraconych dochodach ok 1 mln złotych rocznie daje to kwotę ok. 10 mln złotych. Kto nam zwróci te pieniądze? Czytelnicy na pewno znają wiele tego rodzaju przykładów.
0
"Jak wyjaśnia Woch, minister zachował się sprytnie, bo zaznaczył, że jego decyzja nie podlega zaskarżeniu." jest coś takiego jak min. kodeks postępowania administracyjnego? I to że decyzja nie podlega zaskarżeniu to nie jest kwestia sprytu tylko przepisów procedur. I pierwszy raz pisze komentarz, i widzę że program poprawia literówki i błędy, więc wystarczy odrobina schludności i można nie kaleczyć języka.
0
NA TAKIM PIENIACTWIE, NAIWNOŚCI LUDZI, EMOCJACH, PODPUSZCZANIU I ANTAGONIZMACH BUDOWAŁ SWÓJ WIZERUNEK POLITYCZNY ANDRZEJ LEPER I SAMOOBRONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Podobnie jest w tym wypadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od 2001 roku wiadomo było, co jest planowane na tych terenach i dla kogo zarezerwowane są te parcele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawdź sam redaktorku m.in. w archiwum Dziennika Wsch. i innych lokalnych tytułach, które otrzymujecie i archiwizujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaki masz dziennikarzu prywatny interes w podburzaniu ludzi i blokowaniu kolejnej inwestycji w mieście? TO STRONNICZOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziwne jest też "udawanie głupa" - ja nie wiedziałem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1. W tych wieżowcach mieszka kilkaset osób i nikt nigdy nie czytał prasy, ani nie oglądał Panoramy lubelskiej? ANALFABECI? GŁUSI I NIEWIDOMI? A MOŻE SAMI deb***E, KTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ O CZYM MOWA? 2. W tych budynkach mieszka wielu społeczników (jak widać po proteście), więc dlaczego przez te lata nikt nie protestował na zebraniach mieszkańców, spółdzielni itd., która informowała o zamierzeniach i planach inwestora!!!!!!!!!!!!!!!!! POZAMYKALI DRZWI PRZED NIMI? A MOŻE ZAKNEBLOWALI IM USTA? 3. Wszelkie konsultacje były przeprowadzane przed uprawomocnieniem się decyzji o budowie. Właśnie wtedy można było oglądać projekt i składać wnioski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W PUBLICZNYCH MEDIACH SAME ZACHWYTY - WRESZCIE POWSTANIE URZĄD SKARBOWY NA CZECHOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SAM CZYTAŁEM O TYM W PRASIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE WTEDY BYLI CI SAMOZWAŃCZY SPOŁECZNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiele tutaj znaków zapytania na niekorzyść tych "krzykaczy"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE TO NIE JEST WYJĄTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkańcy ul.Domeyki domagają się zamknięcia Toru Kartingowego - BO IM PRZESZKADZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOLEJNA HIPOKRYZJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni wprowadzali się tam - bo mieszkanie tanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z pełna świadomością co jest w sąsiedztwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miasto teraz im ulega - pewnie stracimy kolejny obiekt sportowy, po niedawnym kapitalnym remoncie - w chwili obecnej o najwyższym standardzie w Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO KURIOZUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEDŁUGO BĘDĄ ZAMYKALI ULICE - BO MIESZKAŃCOM "NIE PASUJE" LUB ZAKŁADY PRACY "BO WIDOK ZA OKNEM NIEZADOWALAJĄCY"... NIECH ŻYJE ZAŚCIANKOWOŚĆ I GMINNE ROZUMOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH ZWYCIĘŻA EGOIZM I KRÓTKOWZROCZNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A CO SIĘ DZIWIĆ? CI LUDZIE TO KARGUL I PAWLAK - "SAMI SWOI" TV też była, film nakręcili.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: