Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wcale nie drogo brał a operator świetny. O co chodzi? 300 zł na córkę szkoda? jedno tankowanie samochodu raptem, albo średnie zakupy w markecie ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...a wystarczyłoby sprywatyzować szpital i takie sytuacje nie miałyby miejsca ...Nie znaczy wcale, że pochwalam korupcję!
0
Bardzo dobry chirurg. Sami pchają sie z łapówkami a potem oskarżaja. Mentalnośc ludzka -szok. Mi bardzo pomógł wiec pozytywnie oceniam tego lekarza.
0
A dlaczego w szpitalu (czy gdziekolwiek) miałby pracować zły chirurg ? Nie bardzo widzę w Polsce miejcie dla złego pracownika chyba że w polityce
0
za łapówy do kryminału i KROPKA
0
Wreszcie dobrali się Cezarowi S. do d.. Tylko czemu rok? a co z prawem wykonywania zawodu? rzecznik odpowiedzialności zawodowej nie powinien się zainteresować tą sprawą? Pewnie Lubelska Izba Lekarska nabrała wody w usta, ale jak to u nas na lubelszczyźnie - kolesiostwo
0
Dały prawie 5 lat temu a teraz sobie o tym przypomnialy.. Dziwne.. Pachnie jakąś,, życzliwością,,.. Po co dają, a potem lecą do sądu? Głupota ludzka nie zna granic
0
Bardzo dobry chirurg. Sami pchają sie z łapówkami a potem oskarżaja. Mentalnośc ludzka -szok. Mi bardzo pomógł wiec pozytywnie oceniam tego lekarza.
  Teraz pracuje u bardzo dobego menagera Marzeny K,która dopiero czyni przymiarki do prywatyzacji. A wszystkiemu przyklaskuje bardzo dobry marszałek S. Z tą dobrocią jest nieco inaczej.Jest po prostu zajebiście.
0
uważam że to dobry chirurg. operował mi przepuchlinę. bez żadnych łapówek czy dowodów wdzięcznosci. Szczerze poleciłabym go innym osobom które maja podobny problem  
0
Tak dr do ucha jak to było z doktoratem?Tak dobry jak wszyscy do brania łapówek.Trudno za takie pieniądze sadzać do więzienia czy ścinać głowę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: