Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatowali kolegę w centrum Lublina. Sąd nie był surowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2017 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Dwie osoby to za mało, to ile jeszcze musi zabić aby dostać dożywocie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miluśki pan śędzia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuteczna obrona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie Majsak tylko Łaskaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wyrzucenie kobiety z 6 piętra 2 lata? Co to za sądy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ministrze Ziobro bierz się Pan do roboty !!!!! Reforma sądownictwa konieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie zbirom POmogli kanary z ZTM co od lat siedzą w Sadzie jako Ławnicy i klepią co Im Sędzia każe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to czytam to wierzyć mi się nie chce! jak tu chodzić po ulicach jak takie zbiry mordują i dostają 2- 4 lata za morderstwo? Są bezkarni! Co to w ogole ma być?! Ja bym ich do kamieniołomu zamknał do konca życia i pałami okładał codziennie. Żeby poczuli jak bolało tych co ich zabili. A nie będą za moje pieniądze z podatków żryć w więzieniu jedzenie droższe niż w szpitalu. BATEM TAKICH DEBILI A NIE DO WIĘZIENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sędzia piłkarski wydał wyrok. WSTYD..kur...a, jestem wściekły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb,,, sady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześnie jeden dobroduszek za zabicie na ulicy człowieka ( w obecności jego dziecka ) dostał 3 lata. Bo jak się tłumaczył :"Tak wyszło" nie chciałem i wg Sądu ok. Teraz 2 przykład bezstronności i niezawisłości nasiego sundu. Bili aż zabili i co. GWno a nie wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO połowie wyroku wyjdą za dobre sprawowanie i znowu zamordują. I tak w koło Macieju. A ten sędzia KALOSZ. Czy jakby jego syna zatłukli też wydalby taki wyrok. Jest nadzieja, że prokurator stanie na wysokości zadania i zaskarży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskiej "Sprawiedliwości" zatrudniono prowincjonalny wysyp prawników. A na lubelskiej prowincji atrybutem prawa jest: kłonica i orczyk. Tylko wyprowadzka kmiotów z Pałaców Sprawiedliwości uzdrowi tę lubelską sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...