Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Slumsy w Lublinie na mapie Google

Utworzony przez folkatka, 26 grudnia 2012 r. o 20:14 Powrót do artykułu
A propos: widział ktoś ostatnią aktualizację zdjęć w Google Earth? Temu satelitu to chyba ktoś chuchnął w zimny obiektyw, bo miasto jest niczym innym jak tylko zbiorem rozmazanych plam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotas wyprowadzil sie z Dzierzawnej i teraz wielki Pan i sra w swoje gniazdo.a Dzierzawna to nie slamsy-prosze zajrzec do domow----w profesorskich widzialam wiekszy syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.itvl.pl/n...dlug-google-tak Źródło i więcej przykładów ze screenami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie dzielnice pojawiły się z jednego powdu, ktośwpisał w mapy goole uaktualnienie i google je zaakceptowało mapy mozna edytopwać przy pomocy http://www.google.pl/mapmaker http://lokalizacja.i...map-google.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z miasta napisał:
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
Gdyby nie" wsioki" nie miałbyś z czgo robić" gówna",a tak nażresz się i wali ci w dekiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z miasta napisał:
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta". [/quote] [quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600'] Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
Nienawiść to ty siejesz, obrażając ludzi pochodzących z innych części województwa. Smutno ci, ze nie masz gdzie wyjechać w święta? A niby w czym ty jesteś lepszy od tych ludzi? Zazdrościsz, siejesz nienawiść a do tego uznajesz, że symbolem zacofania jest ilość kościołów. No inteligent pierwszej klasy. Jeśli liczba takich bałwanów jak ty będzie systematycznie spadać to i w tym mieście będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Openstreetmap jest dużo lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkofil napisał:
Cała DK 12 to Kaliska
Coś się niektórym miasta czyba pomyliły, ul.Kaliska jest w Lublinie ale na LSM-e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...