Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2012 r.
17:19
Edytuj ten wpis

Slumsy w Lublinie na mapie Google

Autor: Zdjęcie autora drs
0 29 A A
 (Google Maps)
(Google Maps)

Slumsy – tak według map Google nazywa się jedna z dzielnic miasta. Ratusz zażądał poprawki na wirtualnej mapie, ale jak dotąd się jej nie doczekał.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mapami Google posługuje się większość użytkowników Internetu. Obejmują cały świat i umożliwiają odbycie wirtualnego spaceru po wielu miastach (od tego roku także po Zamościu i Lublinie).

Światowy koncern nie do końca poradził sobie z mapą Lublina. Z planu można się dowiedzieć, że jedna z dzielnic miasta nosi nazwę "Slumsy”. Taki napis pojawia się w pobliżu skrzyżowania al. Kraśnickiej z ul. Nałęczowską, nieopodal zajezdni trolejbusowej.

Władze miasta wiedzą już o sprawie. – Gdy tylko dowiedzieliśmy się o tym błędzie zgłosiliśmy go do biura Google Polska we Wrocławiu – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina To było ponad dwa tygodnie temu, ale do tej pory nic się w tej sprawie nie wydarzyło. Podobno mają jakieś problemy techniczne. Jeszcze raz zwrócimy się o poprawienie mapy – dodaje Krzyżanowska.

– Czas oczekiwania wynosi do pięciu tygodni – usłyszeliśmy dzwoniąc do wrocławskiego biura Google Polska. Kobieta, z którą rozmawialiśmy (nie chciała się przedstawić) kazała uzbroić się w cierpliwość. Nie była też w stanie wyjaśnić, dlaczego na mapie pojawił się obraźliwy dla mieszkańców napis. – Ciężko mi powiedzieć – stwierdziła.

To nie jedyny błąd na mapie. Można się też z niej dowiedzieć m.in., że część al. Kompozytorów Polskich to "ul. Krakowska”. A w zależności od tego, jak bardzo powiększymy mapę nazwa "ul. Kaliska” pojawia się na całym ciągu al. Warszawska–al. Solidarności–al. Tysiąclecia– al. Witosa, lub tylko na jego fragmentach.

Wóz konny i XIX-wieczne zacofanie

Podobny problem Lublin miał ponad 10 lat temu z Microsoftem. W internetowej encyklopedii Encarta na zdjęciu mającym ilustrować centrum miasta widać było… wóz konny na polnej drodze. Podpis informował, że nasz region tkwi w XIX-wiecznym zacofaniu. Można się było także dowiedzieć, że Lublin był niegdyś częścią Litwy. Microsoft szybko przeprosił, ale o obiecaną rekompensatę w postaci komputerów i oprogramowania samorząd musiał dopominać się przez kilka lat.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
s / 2 stycznia 2013 o 13:21
0
[quote name='alkofil' timestamp='1356549860' post='713532']
Cała DK 12 to Kaliska
[/quote]
Coś się niektórym miasta czyba pomyliły, ul.Kaliska jest w Lublinie ale na LSM-e.
Avatar
NN / 2 stycznia 2013 o 12:10
0
Openstreetmap jest dużo lepsze.
Avatar
hhh / 27 grudnia 2012 o 13:04
0
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
[/quote]

[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
[/quote]
Nienawiść to ty siejesz, obrażając ludzi pochodzących z innych części województwa. Smutno ci, ze nie masz gdzie wyjechać w święta? A niby w czym ty jesteś lepszy od tych ludzi? Zazdrościsz, siejesz nienawiść a do tego uznajesz, że symbolem zacofania jest ilość kościołów. No inteligent pierwszej klasy. Jeśli liczba takich bałwanów jak ty będzie systematycznie spadać to i w tym mieście będzie lepiej.
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki sch... rozwiń
Avatar
dietetyk / 27 grudnia 2012 o 10:26
0
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
[/quote]Gdyby nie" wsioki" nie miałbyś z czgo robić" gówna",a tak nażresz się i wali ci w dekiel.
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki sch... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 10:12
0
Takie dzielnice pojawiły się z jednego powdu, ktośwpisał w mapy goole uaktualnienie i google je zaakceptowało
mapy mozna edytopwać przy pomocy[url="http://www.google.pl/mapmaker?tab=MM"] http://www.google.pl/mapmaker[/url]
[url="http://lokalizacja.info/aktualnosci-i-artykuly/aktualnosci/popraw-mape-w-kreatorze-map-google.html"]http://lokalizacja.i...map-google.html[/url]
Avatar
bęc / 27 grudnia 2012 o 09:44
0
[url="http://www.itvl.pl/news/slumsy-w-lublinie-wedlug-google-tak"]http://www.itvl.pl/n...dlug-google-tak[/url] Źródło i więcej przykładów ze screenami
Avatar
jestem z miasta / 27 grudnia 2012 o 08:38
0
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludz... rozwiń
Avatar
stella / 27 grudnia 2012 o 08:20
0
kotas wyprowadzil sie z Dzierzawnej i teraz wielki Pan i sra w swoje gniazdo.a Dzierzawna to nie slamsy-prosze zajrzec do domow----w profesorskich widzialam wiekszy syf.
Avatar
bioware / 27 grudnia 2012 o 08:19
0
A propos: widział ktoś ostatnią aktualizację zdjęć w Google Earth? Temu satelitu to chyba ktoś chuchnął w zimny obiektyw, bo miasto jest niczym innym jak tylko zbiorem rozmazanych plam.
Avatar
gość / 27 grudnia 2012 o 07:59
0
Biurowce za to są jak z bajki
Avatar
s / 2 stycznia 2013 o 13:21
0
[quote name='alkofil' timestamp='1356549860' post='713532']
Cała DK 12 to Kaliska
[/quote]
Coś się niektórym miasta czyba pomyliły, ul.Kaliska jest w Lublinie ale na LSM-e.
Avatar
NN / 2 stycznia 2013 o 12:10
0
Openstreetmap jest dużo lepsze.
Avatar
hhh / 27 grudnia 2012 o 13:04
0
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
[/quote]

[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
[/quote]
Nienawiść to ty siejesz, obrażając ludzi pochodzących z innych części województwa. Smutno ci, ze nie masz gdzie wyjechać w święta? A niby w czym ty jesteś lepszy od tych ludzi? Zazdrościsz, siejesz nienawiść a do tego uznajesz, że symbolem zacofania jest ilość kościołów. No inteligent pierwszej klasy. Jeśli liczba takich bałwanów jak ty będzie systematycznie spadać to i w tym mieście będzie lepiej.
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki sch... rozwiń
Avatar
dietetyk / 27 grudnia 2012 o 10:26
0
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
[/quote]Gdyby nie" wsioki" nie miałbyś z czgo robić" gówna",a tak nażresz się i wali ci w dekiel.
[quote name='jestem z miasta' timestamp='1356593932' post='713600']
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki sch... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 10:12
0
Takie dzielnice pojawiły się z jednego powdu, ktośwpisał w mapy goole uaktualnienie i google je zaakceptowało
mapy mozna edytopwać przy pomocy[url="http://www.google.pl/mapmaker?tab=MM"] http://www.google.pl/mapmaker[/url]
[url="http://lokalizacja.info/aktualnosci-i-artykuly/aktualnosci/popraw-mape-w-kreatorze-map-google.html"]http://lokalizacja.i...map-google.html[/url]
Avatar
bęc / 27 grudnia 2012 o 09:44
0
[url="http://www.itvl.pl/news/slumsy-w-lublinie-wedlug-google-tak"]http://www.itvl.pl/n...dlug-google-tak[/url] Źródło i więcej przykładów ze screenami
Avatar
jestem z miasta / 27 grudnia 2012 o 08:38
0
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludzi mijanych na chodnikach i wszechobecna zazdrość połączona z ciągłym "bo mi się należy". Do tego przeogromna ilość kościołów - w nowoczesnym świecie symbolu zacofania (w każdej materii), tak właśnie wygląda nasze miasto, a czytając co piszą inni na tym forum można odnieść wrażenie, że to nawet nie slumsy tylko kompletny dół umysłowy zamiast LU google powinno oznaczyć nie tylko w tym jednym miejscu ale na całym obszarze "miasta".
Nie wiem skąd ten raban, skoro kierowcy z rejestracjami LU jeżdżą w czapkach w samochodach, są uznani (co jest prawdą) za najgorszych kierowców-buraków w całej Polsce, 3/4 mieszkańców naszego miasta to przyjezdne wsioki, które zapomniały o swoich korzeniach (co pięknie widać teraz w okresie świąt - kilometry puuuuustych parkingów) to w jakim celu walczymy o slumsy? Połowa miasta wygląda jak slumsy, brudne i pomazane bloki, poniszczone klatki schodowe, gibająca się jak deb***e młodzież na ulicach w rytm hip hopu, nienawiść w spojrzeniach ludz... rozwiń
Avatar
stella / 27 grudnia 2012 o 08:20
0
kotas wyprowadzil sie z Dzierzawnej i teraz wielki Pan i sra w swoje gniazdo.a Dzierzawna to nie slamsy-prosze zajrzec do domow----w profesorskich widzialam wiekszy syf.
Avatar
bioware / 27 grudnia 2012 o 08:19
0
A propos: widział ktoś ostatnią aktualizację zdjęć w Google Earth? Temu satelitu to chyba ktoś chuchnął w zimny obiektyw, bo miasto jest niczym innym jak tylko zbiorem rozmazanych plam.
Avatar
gość / 27 grudnia 2012 o 07:59
0
Biurowce za to są jak z bajki
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 7

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 1

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 0 16

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 81 19

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 69 11

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 108 6

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 7 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 32 9

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 11

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 2

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 5 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!