Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapomnieli dodać ,że w szpilkach i sukience ? ::::::::)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego sie przyznal do uszkodzenia mienia bo mieszka 50 km od Lublina. Gdyby mieszkal 160 km od Lublina przyznałby sie do zabójstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja dziewczyna do toalety chodzi z torebką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moja dziewczyna do toalety chodzi z torebką
 A moja sika do torebki, a potem wylewa przez okno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - robili statystykę, po drugie - był sam bo gdyby było kilku kolesi nie byliby tacy odważni, po trzecie - wersja rzecznik lubelskiej policji jest niespójna, po czwarte - nie spacerował z kałachem a więc reakcja była zdecydowanie nadmierna. Niestety zaufanie do tej "służby" pikuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak zwykle,teletubis z torebka napadł na milicję a ona musiała go spacyfikowac,ehhhhh,szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyszedłem na zewnątrz, a że jej trochę zeszło, więc sobie pospacerowałem." ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiniątko... Jakoś normalny czlowiek nie ma problemu z policją, tylko zawsze jakiś naćpany koleś robi z siebie pokrzywdzonego. Pijany w trzy dupy, pewnie się stawiał, wypierdzielił się, teraz mu głupio przed dziewczyną i robi z siebie ofiarę.To tak jak te dziadki spod Lublinia, że ich niby policja pobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojoj... popłacz się... wstyd!!! dziwne, że zostawiasz dziewczynę i jesteś z torebka kilkaset metrów dalej. było mniej pić i grzecznie odpowiedzieć, że to torebka dziewczyny a jak Cie znam to miły po alko nie byleś.... i dobrze, że trafiłeś na izbe wytrzezwień. Kolega z klasy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Peowiaków na Kapucyńską spacerek... no trochę jej zeszło w tej toalecie hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerszeń Ostre Żądło napisał:
undefined napisał:
Moja dziewczyna do toalety chodzi z torebką
A moja sika do torebki, a potem wylewa przez okno.
 Mądrą masz dziewczynę. Zapewne taka jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej co za kręt od razu widać że tu coś śmierdzi zajebał pewnie a historię wymyślił później ... a jeśli nawet to prawda to co to za cwel zostawił dziewczynę w nocy i spacerował po mieście z torebką!!! normalnie debil gdzie on studiuje ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studiuje!!!! o czym tu mowa to jakiś dress zero w głowie ; chlanie i zabawa nawet pewni nigdzie nie robi ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż w interwencji policji (lubelskiej) nie widzę krzty kultury o ile to wszystko co napisano jest prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirzę chłopcu.Gdyby była grupka cpunków to podchodzili by ostrożnie.Raz w życiu wzywałam policję do pijanegi .Był siarczysty mróz.Nidgy już nie tego nie zrobię.Jak zobaczyłam interwencję.Czasami policjantów trzymają sie dowcipy.Pijanego wrzucą komuś do ogródka itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto normalny niszczy radiowóz?? Zjeb z tego chłptasia i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak było z tym gościem,ale jak mnie ostatnim razem policja z okopowej zatrzymała,to zostałem przez nich okradziony z pieniedzy.Tak,ze wierze temu kolesiowi bo przekonałem sie na własnej skórze jakie to mendy a jakby każdy policjant miał przy sobie kamerkę tak jak np. w Wielkiej Brytanii to nie byłoby żadnych niejasności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, okradli. Zmień dilera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba jakby cie zamkneli za nic też byś sie wkur.wił a,że koleś był nachlany to go poniosło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% milicjantów (bo tak nadal trzeba ich nazywać)to zwykli,chamscy i  bezczelni huligani.Za 50-80 lat może to się zmieni.Widziałem kilka "interwencji".Pijanego gościa wlekli po ulicy jak worek ziemniaków a dresa który był bardzo agresywny prosili, wręcz błagai aby się uspokoił (tu mowa o Pseudo twardzielach milicjantach z Kurowa)Na koniec dresika puścili z pouczeniem a menel napity trafił na dołek..... WTF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...