Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zen napisał:
Wiecie co, przestańcie pieprzyć o wizerunku miasta, bo ten i tak jest zaszargany maksymalnie skrajnie prawicowymi sympatiami tubylców, dewocją i niezdolnością do zrównoważonego rowoju. Co ma piernik do wiatraka? Kto nie odróżnia spopielarni ciał od krematorium na Majdanku niech sobie obejrzy i jedno i drugie - zobaczy różnicę. Żydom się źle skojarzy? Jak im się źle kojarzy to niech się pukną w łeb. Myślę, że co najwyżej paru odjechanym ortodoksom w chałatach i pejsach. Dym raczej robią ci, którym kasiora za kupczenie grobami i wystawne dwuetapowe pogrzeby urwie - też odjechani i w czarnych chałatach z krawatami w poprzek.
bardzo trafny komentarz! miło widzieć ludzi jeszcze trzeźwo myślących!!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego do tej pory - jeśli świat jest taki wrażliwy na krzywdy wyrządzone przez faszystów innym ludziom - nie zamknięto wielu firm, które kolaborowały z hitlerowcami, produkując dla nich różne rzeczy i zatrudniając więźniów, w tym więźniów obozów koncentracyjnych? Jak coś się ma dziać w Polsce - lub już się zadziało - to nagle wielki hałas "w świecie", a jak coś robią inni, którzy się rzeczywiście przyczynili do eksterminacji milionów ludzi, to przechodzi to cicho, bo mają kupę szmalu. Polskę najlepiej zaorać i postawić w kilku miejscach wielkie pomniki. Ludzi wysiedlić na roboty (a propos, w Niemczech już można Polaków zatrudniać legalnie), albo na Syberię (już Stalin miał taki plan). Robić krematorium i już! Ten, kto protestuje, chyba nie ma pojęcia, jak wyglądają współcześnie takie miejsca. Trzeba wiedzieć, że to coś takiego, jak się jest obok, bo inaczej się trudno domyśleć. Jak ktoś ma u siebie w kraju takie spalarnie, to dobrze. Jak ktoś chce trochę unowocześnić pochówki w Polsce to źle. Nawet biskupi polscy coś ostatnio pokomplikowali, gdzie ja ZAWSZE słyszałem od księdza na religii, że MOŻNA dokonywać kremacji zwłok, byle to nie było jakieś niezgodne z wierzeniami chrześcijańskimi (chodzi o tzw. intencję kremacji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to dziwna nacja a już urzędnicy nie napiszę co....zapewne chcą być świętsi od Papieża.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zajmowac hektary gruntów i drałowac 3 km a może już i dalej za trumną ,ludzie w tym mieście Polski C nigdy nic nie będzie bo zawsze jest ktoś przeciw ,lepiej pchać w d... warszawce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
W temacie nie mam nic więcej do dodania poza tym: Komentarz do tego chorego pomysłu.
Piotrze, ale przecież planowane krematorium jest to poza strefą ochronną, więc o co chodzi? Patrząc w ten sposób na przestrzeń społeczno-historyczną to na dobrą sprawę nigdzie nic nie można zrobić bo albo za blisko miejsca straceń, albo na polu bitwy albo Papież przejeżdżał. Trochę rozsądku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być spalarnia ,przecież to nie zniewaga dla spalanych wcześniej więźniów Majdanka,bo kto chce lekceważyć swoich bliskich kremując ich,myślę że jest to właśnie oddanie im hołdu .Każdy powinien mieć prawo wyboru jak chce pochować swoich zmarłych,a jest bardziej lekceważące wożenie zwłok wiele kilometrów po Polsce.Władze niech pomyślą czasem o potrzebach ludzi ,a nie tylko ciągle o polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...