Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
snowboardzisci? a nie przypadkiem snowboarderzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i moje pieniądze wydaję na śnieg? Co za chory kraj. Lepiej za te pieniądze drogi by zbudowali, albo biednym dzieciom oddali na jedzenie. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE Lublin zarobi na tej imprezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super impra się szykuje, szok, że coś takiego będzie w Lublinie, to miasto naprawdę zaczyna mi się podobać, pozdrawiam mieszkańców,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i moje pieniądze wydaję na śnieg? Co za chory kraj. Lepiej za te pieniądze drogi by zbudowali, albo biednym dzieciom oddali na jedzenie. Masakra.
masakrę to masz w głowie typie! hasła głosisz populistyczne strasznie - najlepiej cały budżet miasta przeznaczyć na biedne dzieci, żeby ich rodzice mogli spokojnie walić gaz cały dzień zamiast wziąć się do pracy. Przyjdź jutro na tą imprezę i zobacz ile ludzi będzie się tam dobrze bawić, chyba, że wolisz marudzić i narzekać. Twoja sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można krytykować to, że to miasto się rozwija to ja nie wiem? Przecież to super, że odbędzie się taki konkurs!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ale dlaczego na schodach? I bez tego rozpadają się po popisowym remoncie, na placu ciasno, o parkingu ani pomarzyć - a tymczasem  na górkach przy Globusie chula wiatr. Dziwne jest to miasteczko...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ale dlaczego na schodach? I bez tego rozpadają się po popisowym remoncie, na placu ciasno, o parkingu ani pomarzyć - a tymczasem  na górkach przy Globusie chula wiatr. Dziwne jest to miasteczko...  
może dlatego, że to idealne miejsce w samym centrum miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
snowboardzisci? a nie przypadkiem snowboarderzy?
  Chyba obydwie formy sa poprawne, ale ta pierwsza jest częściej spotykana. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO NIE NA GLOBUSIE?  MOSIR ZNÓW ZASPAŁ? KIEROWNIKA GLOBUSA Z PREZESEM DO SPÓŁKI ZNÓW ZASKOCZYŁ KALENDARZ? OOO TO JUZ GRUDZIEŃ-MOZE NAŚNIEŻYĆ??..LEPIEJ WYWALIC PIENIĄDZE, ROZWALIĆ SCHODY I WPAŚĆ W ZACHWYT...MIASTO DURNOT I ABSURDÓW....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że armatkami nie naśnieżyki terenu dookoła przynajmniej by się ładniej prezentował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wygranych wyborach prezydentowi odbilo na calego -ciekawe czy za wlasne pieniadze urzadzal by te igrzyska dla choloty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiscie impreza międzynarodowa...jakoś nie widziałam zainteresowania specjalnie tymi zawodami mieszkańców czy kibiców.....dosłownie kilkanascie osób ....Kompletny debilizm wydać ogromne kwoty pieniędzy na snieg a potem na sprzątanie go i naprawę schodów. Pytam ile to kosztowało i kto podejmuje te kretynskie decyzje ???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imprezę organizowano wspolnie z Warszawska firmą i chyba też w tym  partycypowała,  a Wam nikt,   nigdy nie dogodzi.  Tu chodzi o młodzież, rozwijanie ich zainteresowan oprócz  budki z piwem i prochów.  A zaintersowanie było, pomimo nie takiej zimy, o jakiej  by sobie organizatorzy  marzyli.Przestańcie narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...