Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
snowboardzisci? a nie przypadkiem snowboarderzy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i moje pieniądze wydaję na śnieg? Co za chory kraj. Lepiej za te pieniądze drogi by zbudowali, albo biednym dzieciom oddali na jedzenie. Masakra.
0
ILE Lublin zarobi na tej imprezie?
0
super impra się szykuje, szok, że coś takiego będzie w Lublinie, to miasto naprawdę zaczyna mi się podobać, pozdrawiam mieszkańców,
0
No i moje pieniądze wydaję na śnieg? Co za chory kraj. Lepiej za te pieniądze drogi by zbudowali, albo biednym dzieciom oddali na jedzenie. Masakra.
masakrę to masz w głowie typie! hasła głosisz populistyczne strasznie - najlepiej cały budżet miasta przeznaczyć na biedne dzieci, żeby ich rodzice mogli spokojnie walić gaz cały dzień zamiast wziąć się do pracy. Przyjdź jutro na tą imprezę i zobacz ile ludzi będzie się tam dobrze bawić, chyba, że wolisz marudzić i narzekać. Twoja sprawa.
0
Jak można krytykować to, że to miasto się rozwija to ja nie wiem? Przecież to super, że odbędzie się taki konkurs!!!
0
Wszystko pięknie, ale dlaczego na schodach? I bez tego rozpadają się po popisowym remoncie, na placu ciasno, o parkingu ani pomarzyć - a tymczasem  na górkach przy Globusie chula wiatr. Dziwne jest to miasteczko...   
0
Wszystko pięknie, ale dlaczego na schodach? I bez tego rozpadają się po popisowym remoncie, na placu ciasno, o parkingu ani pomarzyć - a tymczasem  na górkach przy Globusie chula wiatr. Dziwne jest to miasteczko...  
może dlatego, że to idealne miejsce w samym centrum miasta?
0
snowboardzisci? a nie przypadkiem snowboarderzy?
  Chyba obydwie formy sa poprawne, ale ta pierwsza jest częściej spotykana. 
0
A DLACZEGO NIE NA GLOBUSIE?  MOSIR ZNÓW ZASPAŁ? KIEROWNIKA GLOBUSA Z PREZESEM DO SPÓŁKI ZNÓW ZASKOCZYŁ KALENDARZ? OOO TO JUZ GRUDZIEŃ-MOZE NAŚNIEŻYĆ??..LEPIEJ WYWALIC PIENIĄDZE, ROZWALIĆ SCHODY I WPAŚĆ W ZACHWYT...MIASTO DURNOT I ABSURDÓW....
0
Szkoda, że armatkami nie naśnieżyki terenu dookoła przynajmniej by się ładniej prezentował.
0
Po wygranych wyborach prezydentowi odbilo na calego -ciekawe czy za wlasne pieniadze urzadzal by te igrzyska dla choloty.
0
Rzeczywiscie impreza międzynarodowa...jakoś nie widziałam zainteresowania specjalnie tymi zawodami mieszkańców czy kibiców.....dosłownie kilkanascie osób ....Kompletny debilizm wydać ogromne kwoty pieniędzy na snieg a potem na sprzątanie go i naprawę schodów. Pytam ile to kosztowało i kto podejmuje te kretynskie decyzje ???????????????
0
Imprezę organizowano wspolnie z Warszawska firmą i chyba też w tym  partycypowała,  a Wam nikt,   nigdy nie dogodzi.  Tu chodzi o młodzież, rozwijanie ich zainteresowan oprócz  budki z piwem i prochów.  A zaintersowanie było, pomimo nie takiej zimy, o jakiej  by sobie organizatorzy  marzyli.Przestańcie narzekać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: