Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie kasa na przedłużenie Związkowej do Walecznych ????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli to jednak prawda, ze straz miejska ma obowiazek wykonania planu mandatow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wymienic cala droge od orfeusza do decathlonu ta droga jest okropna i az prosi sie o wymiane. nie da sie po niej jechac. Nie wspomne o uliczkach osiedlowych, ktore sa bardziej dziurawe niz szwajcarski ser, dziury sa glebokie, a 50% tej drogi po deszczu jest pod woda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kulture 37 mil zlotych a na inwestycje drogowe o wiele za malo oswiata dostanie calkiem sporo natomiast na Sport 0 ZERO to widac ja ratusz dba o Motor nie wstydza sie podamm przyklad w budowie Orlikow Poznan ma 40 a docelowo ponad 100 czyzby o tyle Lublin byl biedniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie przedluzą ul Gleboką w kierunku Krochmalnej. Wydaje się ze to byloby bardziej racjonalne niz psucie juz istniejących skrzyzowan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ja już się nasłuchałem na temat planowanych remontów. Narutowicza od Okopowej do Lipowej miała yc robiona w 2009, Skrzyżowanie 3-g maja - Radziwiłłowska również... A co ze światłami na Przecięciu Dona 3-go Maja - Tysiąclecia?? Też miały być w 2009 robione :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hendras napisał:
Na kulture 37 mil zlotych a na inwestycje drogowe o wiele za malo oswiata dostanie calkiem sporo natomiast na Sport 0 ZERO to widac ja ratusz dba o Motor nie wstydza sie podamm przyklad w budowie Orlikow Poznan ma 40 a docelowo ponad 100 czyzby o tyle Lublin byl biedniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hendras napisał:
Na kulture 37 mil zlotych a na inwestycje drogowe o wiele za malo oswiata dostanie calkiem sporo natomiast na Sport 0 ZERO to widac ja ratusz dba o Motor nie wstydza sie podamm przyklad w budowie Orlikow Poznan ma 40 a docelowo ponad 100 czyzby o tyle Lublin byl biedniejszy.
Dokładnie Poznań na 2010 ma 3 razy większy budżet niż Lublin. O czym tu mowa. Ledwo da się dopiąć koniec z końcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos: "ruszy przebudowa skrzyżowania 3 maja i Radziwiłłowskiej i przebudowa Narutowicza od Okopowej do Głębokiej". Nie trzeba wielkiej wyobraźni by wiedzieć, że takie przebudowy w centrum z gruntowną wymianą uzbrojenia podziemnego pod ulicą, to gehenna dla mieszkańców ulicy (brak dojazdu), handlowców, służb komunalnych (np. wywóz śmieci), a także wykonawców robot (bezpieczeństwo). Takich robót nie rozgrzebuje się na lata, ale konkretny odcinek ulicy wykonuje uderzeniowo, kompleksowo (marzec-sierpień). By było to możliwe należy dopasować do przewidzianego zakresu robót odpowiednie fundusze. Ale kto to w tym Urzędzie zrobi? Oto jest pytanie. Już samo kształtowanie budżetu w tym zakresie to brak profesjonalizmu, ot jakoś to będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a GDZIE PIENIADZE NA STADION???????? ZNOWU ODLOŻONA INWESTYCJA. CZY TEN LUBLIN MA COŚ CO MOŻE POKAZAĆ?? CZASAMI JEST MI PRZYKRO ŻE MIESZKAM W TAKIM ZAPYZIAŁYM MIEŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JEST KONCEPCJA INFRASTRUKTURY DROGOWEJ MIASTA????WYDAJE ISĘ ŻE WSZYSTKO PUSZCZONO NA TZW. ŻYWIOŁ! MILIONY PSU WD....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta strazż musi się napracować wypisując tylko 2400 mandatów po 500 zł tj. 200 szt. miesięcznie. Ile to musi każdy strażnik wypisać. Co 100-150 miwszkaniec dostanie więc nagrodę od straży w wysokości 500 zł. To lepsza premia niż w najlepszym zakładzie.Gratuluję nagrodzonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monia~ napisał:
.. CZASAMI JEST MI PRZYKRO ŻE MIESZKAM W TAKIM ZAPYZIAŁYM MIEŚCIE
A mi przykro że tacy ludzie tu mieszkają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niki napisał:
A mi przykro że tacy ludzie tu mieszkają :(
Zastanawiam się komu zależy na zlikwidowaniu NFZ? TYle ludzi z niego korzysta i narzeka! Nie ma jak Prywatny Fundusz Zdrowia i o to niektórym chodzi??? Pewnie tak ! Kiedy nie wiadomo o co chodzi , to na pewno o kasę. No, a komu zależy na kasie, ha? Zgadnijcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRAŻ MIEJSKA - CHYM TO JEST BARDZO DZIWNE - JEŚLI MIESZKAŃCY LUBLINA BĘDĄ ŻYĆ ZGODNIE Z LITERĄ PRAWA - TO CO ZROBI STRASZNA STRAŻ MIEJSKA - CZYŻBY NIE WYROBIŁA PLANU - 1,2 MLN Z MANDATÓW. mIESZKAŃCY MOŻE NIE ALE NP. TURYŚCI - DADZĄ RADE. PROPONUJE NA ROGATKACH M. LUBLINA WSTAWIĆ TABLICE Z NAPISEM GŁOWNYM DO WYKONANIA PLANU MANDATOWERGO BRAKUJE NAM ........i tu zminiające się cyferki. DO AKCJI PROPONUJE - JEDNO AUTKO ST. MIEJSKIEJ I DWOJE FUNKCJONARJUSZY "SM" (CO BY BYŁO RAŹNIEJ) JEDNYM SŁOWEM AUTKIEM STANIEMY NA 5 CM KW I 50 ZŁ ITD ITP. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...