Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~anonim~ napisał:
co to jest na nich 20 zł lub na tamtego 100 po 500 zł i się nauczą.JP100% Firma dla tych co są po służbie psami takimi sprzedawczykami to psy z powołania !!!Ostatnio mnie straszył taki jeden że w pysk dostane,a pech chciał że sie spotkaliśmy w centrum handlowym i nawet nie sapnoł nic wbijałem w niego śledzie taki był funkcyjny na komendzie !!!!JP 100% FIRMA
Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wojtek~ napisał:
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............
poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.
Oj Michał, Michał. Kłaniają się, ale Tobie. Mogą, ale tylko podczas przewożenia zatrzymanego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadowoleni wszyscy to super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wreszcie to zauważył. Z tymi workami na śmieci na przednich szybach było im nie do twarzy. Ale przez to byli tacy ważni, że oni mogą a inni dostają za to mandaty. Jak ktoś zainteresowany to czyta to proszę zwrócić uwagę na samochody prokuratorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...