Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2009 r.
19:37
Edytuj ten wpis

Sprawdzają, czy prywatne auta lubelskich policjantów mają naklejki

Autor: Zdjęcie autora pp
0 25 A A

Policja sprawdza, czy prywatne auta jej funkcjonariuszy mają obowiązkowe naklejki na przednich szybach. To efekt naszej publikacji z ubiegłego tygodnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy. Nasz Czytelnik sfotografował prywatny samochód funkcjonariusza z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Auto nie miało obowiązkowej naklejki z numerem rejestracyjnym, którą umieszcza się w prawym dolnym rogu przedniej szyby.

Dodatkowo, boczne przednie szyby były oklejone ciemną folią. Najciekawsze było jednak to, że wcześniej ten policjant wlepił naszemu Czytelnikowi mandat za identyczne wykroczenie. Tym razem i on nie uniknął kary – zapłacił 100 złotych.

W ubiegłym tygodniu Komenda Wojewódzka Policji wysłała do wszystkich podległych jednostek zalecenie, aby funkcjonariusze przejrzeli prywatne auta pod kątem obowiązkowego wyposażenia.

Oliwy do ognia dolali dziennikarze Gazety Wyborczej Lublin. Pod lubelskimi komisariatami sfotografowali 20 aut bez naklejek na przedniej szybie, podejrzewając, że są to prywatne auta policjantów.

Teraz Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie wyjaśnia, czy tak rzeczywiście jest.

– Jeżeli okaże się, że doniesienia Gazety są prawdziwe, wówczas właściciele pojazdów, bez względu na to, czy są nimi policjanci, czy nie, będą ukarani – zapewnia Janusz Wójtowicz, rzecznik prasowy KWP. Kierowcom grozi mandat od 20 do 500 zł oraz 1 punkt karny.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~leon~ / 1 grudnia 2009 o 23:16
0
Ktoś wreszcie to zauważył. Z tymi workami na śmieci na przednich szybach było im nie do twarzy.
Ale przez to byli tacy ważni, że oni mogą a inni dostają za to mandaty.
Jak ktoś zainteresowany to czyta to proszę zwrócić uwagę na samochody prokuratorów.
Avatar
n / 1 grudnia 2009 o 14:08
0
zadowoleni wszyscy to super!!!!!
Avatar
instr. / 1 grudnia 2009 o 12:04
0
Michał napisał:
Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.


Oj Michał, Michał. Kłaniają się, ale Tobie. Mogą, ale tylko podczas przewożenia zatrzymanego!!!
Avatar
ja nie lubię buractwa / 1 grudnia 2009 o 11:14
0
~wojtek~ napisał:
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać...


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać... rozwiń
Avatar
Micv / 1 grudnia 2009 o 09:22
0
~anonim~ napisał:
co to jest na nich 20 zł lub na tamtego 100 po 500 zł i się nauczą.JP100% Firma dla tych co są po służbie psami takimi sprzedawczykami to psy z powołania !!!Ostatnio mnie straszył taki jeden że w pysk dostane,a pech chciał że sie spotkaliśmy w centrum handlowym i nawet nie sapnoł nic wbijałem w niego śledzie taki był funkcyjny na komendzie !!!!JP 100% FIRMA



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa???



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa??? rozwiń
Avatar
Michał / 1 grudnia 2009 o 09:18
0
siodlo napisał:
A co to policja jast bogie tak samo obowiązują ich przepisy ruchu drogowego wolno im jezdzic bez pasów przekraczac predkosc a tego samego oczekuja od szarych obywateli wstyd



Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.
Avatar
zygi / 1 grudnia 2009 o 08:55
0
widać, że komuś "zaczęła się d..a palić''
Avatar
~Łukowianin~ / 1 grudnia 2009 o 08:14
0
Zobaczcie co dzieje się w Lukowie
Avatar
~wojtek~ / 1 grudnia 2009 o 02:34
0
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIED... rozwiń
Avatar
Gratulacje / 30 listopada 2009 o 23:06
0
Bardzo dobrze Panowie dziennikarze przelano czarę goryczy . "Panowie" trzeba być człowiekiem aby zostać policjantem. A nie bezczelną świnią.
Avatar
~leon~ / 1 grudnia 2009 o 23:16
0
Ktoś wreszcie to zauważył. Z tymi workami na śmieci na przednich szybach było im nie do twarzy.
Ale przez to byli tacy ważni, że oni mogą a inni dostają za to mandaty.
Jak ktoś zainteresowany to czyta to proszę zwrócić uwagę na samochody prokuratorów.
Avatar
n / 1 grudnia 2009 o 14:08
0
zadowoleni wszyscy to super!!!!!
Avatar
instr. / 1 grudnia 2009 o 12:04
0
Michał napisał:
Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.


Oj Michał, Michał. Kłaniają się, ale Tobie. Mogą, ale tylko podczas przewożenia zatrzymanego!!!
Avatar
ja nie lubię buractwa / 1 grudnia 2009 o 11:14
0
~wojtek~ napisał:
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać...


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać... rozwiń
Avatar
Micv / 1 grudnia 2009 o 09:22
0
~anonim~ napisał:
co to jest na nich 20 zł lub na tamtego 100 po 500 zł i się nauczą.JP100% Firma dla tych co są po służbie psami takimi sprzedawczykami to psy z powołania !!!Ostatnio mnie straszył taki jeden że w pysk dostane,a pech chciał że sie spotkaliśmy w centrum handlowym i nawet nie sapnoł nic wbijałem w niego śledzie taki był funkcyjny na komendzie !!!!JP 100% FIRMA



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa???



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa??? rozwiń
Avatar
Michał / 1 grudnia 2009 o 09:18
0
siodlo napisał:
A co to policja jast bogie tak samo obowiązują ich przepisy ruchu drogowego wolno im jezdzic bez pasów przekraczac predkosc a tego samego oczekuja od szarych obywateli wstyd



Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.
Avatar
zygi / 1 grudnia 2009 o 08:55
0
widać, że komuś "zaczęła się d..a palić''
Avatar
~Łukowianin~ / 1 grudnia 2009 o 08:14
0
Zobaczcie co dzieje się w Lukowie
Avatar
~wojtek~ / 1 grudnia 2009 o 02:34
0
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIED... rozwiń
Avatar
Gratulacje / 30 listopada 2009 o 23:06
0
Bardzo dobrze Panowie dziennikarze przelano czarę goryczy . "Panowie" trzeba być człowiekiem aby zostać policjantem. A nie bezczelną świnią.
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 12 6

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 3 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 19 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 58 11

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 224 12

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 18 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 3

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 16 4

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!