Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 listopada 2009 r.
19:37
Edytuj ten wpis

Sprawdzają, czy prywatne auta lubelskich policjantów mają naklejki

Autor: Zdjęcie autora pp
0 25 A A

Policja sprawdza, czy prywatne auta jej funkcjonariuszy mają obowiązkowe naklejki na przednich szybach. To efekt naszej publikacji z ubiegłego tygodnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy. Nasz Czytelnik sfotografował prywatny samochód funkcjonariusza z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Auto nie miało obowiązkowej naklejki z numerem rejestracyjnym, którą umieszcza się w prawym dolnym rogu przedniej szyby.

Dodatkowo, boczne przednie szyby były oklejone ciemną folią. Najciekawsze było jednak to, że wcześniej ten policjant wlepił naszemu Czytelnikowi mandat za identyczne wykroczenie. Tym razem i on nie uniknął kary – zapłacił 100 złotych.

W ubiegłym tygodniu Komenda Wojewódzka Policji wysłała do wszystkich podległych jednostek zalecenie, aby funkcjonariusze przejrzeli prywatne auta pod kątem obowiązkowego wyposażenia.

Oliwy do ognia dolali dziennikarze Gazety Wyborczej Lublin. Pod lubelskimi komisariatami sfotografowali 20 aut bez naklejek na przedniej szybie, podejrzewając, że są to prywatne auta policjantów.

Teraz Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie wyjaśnia, czy tak rzeczywiście jest.

– Jeżeli okaże się, że doniesienia Gazety są prawdziwe, wówczas właściciele pojazdów, bez względu na to, czy są nimi policjanci, czy nie, będą ukarani – zapewnia Janusz Wójtowicz, rzecznik prasowy KWP. Kierowcom grozi mandat od 20 do 500 zł oraz 1 punkt karny.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~leon~ / 1 grudnia 2009 o 23:16
0
Ktoś wreszcie to zauważył. Z tymi workami na śmieci na przednich szybach było im nie do twarzy.
Ale przez to byli tacy ważni, że oni mogą a inni dostają za to mandaty.
Jak ktoś zainteresowany to czyta to proszę zwrócić uwagę na samochody prokuratorów.
Avatar
n / 1 grudnia 2009 o 14:08
0
zadowoleni wszyscy to super!!!!!
Avatar
instr. / 1 grudnia 2009 o 12:04
0
Michał napisał:
Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.


Oj Michał, Michał. Kłaniają się, ale Tobie. Mogą, ale tylko podczas przewożenia zatrzymanego!!!
Avatar
ja nie lubię buractwa / 1 grudnia 2009 o 11:14
0
~wojtek~ napisał:
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać...


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać... rozwiń
Avatar
Micv / 1 grudnia 2009 o 09:22
0
~anonim~ napisał:
co to jest na nich 20 zł lub na tamtego 100 po 500 zł i się nauczą.JP100% Firma dla tych co są po służbie psami takimi sprzedawczykami to psy z powołania !!!Ostatnio mnie straszył taki jeden że w pysk dostane,a pech chciał że sie spotkaliśmy w centrum handlowym i nawet nie sapnoł nic wbijałem w niego śledzie taki był funkcyjny na komendzie !!!!JP 100% FIRMA



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa???



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa??? rozwiń
Avatar
Michał / 1 grudnia 2009 o 09:18
0
siodlo napisał:
A co to policja jast bogie tak samo obowiązują ich przepisy ruchu drogowego wolno im jezdzic bez pasów przekraczac predkosc a tego samego oczekuja od szarych obywateli wstyd



Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.
Avatar
zygi / 1 grudnia 2009 o 08:55
0
widać, że komuś "zaczęła się d..a palić''
Avatar
~Łukowianin~ / 1 grudnia 2009 o 08:14
0
Zobaczcie co dzieje się w Lukowie
Avatar
~wojtek~ / 1 grudnia 2009 o 02:34
0
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIED... rozwiń
Avatar
Gratulacje / 30 listopada 2009 o 23:06
0
Bardzo dobrze Panowie dziennikarze przelano czarę goryczy . "Panowie" trzeba być człowiekiem aby zostać policjantem. A nie bezczelną świnią.
Avatar
~leon~ / 1 grudnia 2009 o 23:16
0
Ktoś wreszcie to zauważył. Z tymi workami na śmieci na przednich szybach było im nie do twarzy.
Ale przez to byli tacy ważni, że oni mogą a inni dostają za to mandaty.
Jak ktoś zainteresowany to czyta to proszę zwrócić uwagę na samochody prokuratorów.
Avatar
n / 1 grudnia 2009 o 14:08
0
zadowoleni wszyscy to super!!!!!
Avatar
instr. / 1 grudnia 2009 o 12:04
0
Michał napisał:
Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.


Oj Michał, Michał. Kłaniają się, ale Tobie. Mogą, ale tylko podczas przewożenia zatrzymanego!!!
Avatar
ja nie lubię buractwa / 1 grudnia 2009 o 11:14
0
~wojtek~ napisał:
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać...


poproszę jeszcze raz, po Polsku (poza ortografią zwróć uwagę na interpunkcję). Twojego bełkotu nie chce się czytać. Po 4 linijkach chciało mi się rzygać... rozwiń
Avatar
Micv / 1 grudnia 2009 o 09:22
0
~anonim~ napisał:
co to jest na nich 20 zł lub na tamtego 100 po 500 zł i się nauczą.JP100% Firma dla tych co są po służbie psami takimi sprzedawczykami to psy z powołania !!!Ostatnio mnie straszył taki jeden że w pysk dostane,a pech chciał że sie spotkaliśmy w centrum handlowym i nawet nie sapnoł nic wbijałem w niego śledzie taki był funkcyjny na komendzie !!!!JP 100% FIRMA



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa???



Co to znaczy wbijąć sledzie? ,że co lampiłeś się na tego Psa??? rozwiń
Avatar
Michał / 1 grudnia 2009 o 09:18
0
siodlo napisał:
A co to policja jast bogie tak samo obowiązują ich przepisy ruchu drogowego wolno im jezdzic bez pasów przekraczac predkosc a tego samego oczekuja od szarych obywateli wstyd



Wolno im jeździć bez pasów bezpieczeństwa Kolego przepisy Ruchu drogowego się kłaniają.
Avatar
zygi / 1 grudnia 2009 o 08:55
0
widać, że komuś "zaczęła się d..a palić''
Avatar
~Łukowianin~ / 1 grudnia 2009 o 08:14
0
Zobaczcie co dzieje się w Lukowie
Avatar
~wojtek~ / 1 grudnia 2009 o 02:34
0
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIEDY URZEDNICY ZACZNA ODPWIADAC ZA SWOJE BŁEDY FINANSOWO BO NAS PODATNIKOW KOSZTUJE TO MILIONY...KIEDY BEDA GODNE ZAROBKI NIBY UNIA ALE DLA KOGO NAPEWNO NIE DLA PRZECIETNEGO OBYWATELA...............A GLOSOWALISMY ZA CZYM INNY ALE TO TYLKO OBIETNICE..............DLACZEGO.......PO WYBORACH JESTESMY NIKIM..ZALOSNE TO WSZYSTKO.....POLITYCY SPEŁNIAJCIE OBIETNICE NIE ZYJCIE DLA BOGACTWA LUDZIE WAM ZAUFALI I COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO............
TU SIE ZGADZAM niech najpier przy sobie zrobia porzadek a puzniej niech karaja kierowców. nie oszukojmy sie placa mandaty najbiedniejsi bo bogatsi układowcy pewnie sobie załatwia. sprawiedliwosci nie ma choc chca tego.. ale w polityce co mowia trzeba byc twardym a nie miekim byle sie nachapac i dalej wisi a tu trzeba najbiedniejszym pomagac tylko tacy sie nie licza byle zaglosowali na obietnice a puzniej a puzniej chujaj dusza bo nikt mnie nie odwola no prawie nikt W POLSCE SPRAWIEDLIWOSCI NIE MA SA TYLKO UKŁADY.......KIED... rozwiń
Avatar
Gratulacje / 30 listopada 2009 o 23:06
0
Bardzo dobrze Panowie dziennikarze przelano czarę goryczy . "Panowie" trzeba być człowiekiem aby zostać policjantem. A nie bezczelną świnią.