Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszytko pieknie... tylko podstawowe pytanie gdzie parkingi??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość asfaltu Al.Racławickich pozostawia bardzo dużo do życzenia. Może tak mały trzydniowy (weekendowy) remont nawierzchmi, jak w Warszawie. Ale to już według urzędników sprawa zamknięta - drogi mamy świetne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nonoone napisał:
Wszytko pieknie... tylko podstawowe pytanie gdzie parkingi??!!!
A po co Ci parkingi. Ilość parkingów powinno się ograniczać a nie zwiększać. Polecam przesiadkę w MPK. Jeżeli zrobimy wi ęcej aprkingów, automatycznie wzrośnie liczba samochodów w centrum. Tego trzeba za wszelką cenę unikać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizje szklanych domów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby nie Palikot i Platforma to dalej by się nic nie działo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Wizje szklanych domów
Stelmach to świetny architekt,ale w tak biednym i nędznym kraju wszelkie wielkie projekty - drogowe,architektoniczne itp. budzą tylko uśmieszek. To jest żenujące i nudne słuchać co parę dni,jak u nas będzie ładnie i nowocześnie.Z tego kraju trzeba wiać gdzie się tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolka napisał:
Wizje szklanych domów
Stelmach to świetny architekt,ale w tak biednym i nędznym kraju wszelkie wielkie projekty - drogowe,architektoniczne itp. budzą tylko uśmieszek. To jest żenujące i nudne słuchać co parę dni,jak u nas będzie ładnie i nowocześnie.Z tego kraju trzeba wiać gdzie się tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile będzie miejsc parkingowy w tym kompleksie?? to jakos nurtue moja uwagę. Jak to ma być taka lubelska perełka co ma ściagać turystów to gdzie te autokary zaparkuja bo teraz nie ma gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat biurowiec firmy RUPES to najlepszy projekt budynku jaki widziałem od przynajmniej od 10 lat w Lublinie i jest o niebo lepszy od wszelkich budynków urzyteczności publicznej budowanych przy akceptacji "urbanistów" z Lublina, którzy zatrzymali się w erze lat 80-tych.... żenuje mnie szczekanie tego .... pożal się boże urbanisty z maćkowej woli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zaczną od biurowca to na pewno Teatru nie odbudują- idę o zakład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łukasz napisał:
A gdyby nie Palikot i Platforma to dalej by się nic nie działo...
Jasne- z Palikotem to się dzieje że ho ho- mamy z nim Cyrk na kółkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZED WYBORAMI ROZTACZA SIE MIRAŻE DLA LUDU A NA KOŃCU ZBUDUJĘ WAM RAKIETĘ DO GWIAZD CHOCIAŻ 20 LAT ZROBIŁEM WIELKIE GÓWNO ABY MNIE WYBIERZCIE CIEMNOLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nonoone napisał:
Wszytko pieknie... tylko podstawowe pytanie gdzie parkingi??!!!
tam, gdzie ich miejsce - na peryferiach miasta... Spacer, chocby najdłuższy, jeszcze nikomu nie zaszkodził, jazda samochodem już niejednemu. Zaś poważnie - właściciele samochodów to najchętniej wjechaliby swoimi cackami w pracy za biurko, a w domu to do łóżka. GŁUPOTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz budowa łącznie trwać będzie jakieś 50 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam niektóre wypowiedzi to mnie krew zalewa.. nie dowiedział się a komentuje ! Miejsc parkingowych ma być około 100 w parkingu podziemnym w budynku. Budowa obiektu nie koliduje z budową "Teatru w budowie". Są to 2 odrębne projekty jak i 2 odrębne działki. Logiczne jest że zarówno budowa Centrum Spotkania Kultur jak i budowa tego "biurowca" się przeciągną jak większość inwestycji w tym mieście ale to już inna sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowac budowac budowac niech cos sie dzieje w tym smutnym jak *izda miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ul narutowicza to nie srodmiescie ? o naprawie jezdni i ulozeniu prostych rownych chodnikow dla pieszych nawet sie nie mowi.Wielu mieszkancow zmiany sie nie doczeka , od ponad 50 lat chodniki sa nie naprawiane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...