Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Biedny ludku Boży -nierozumiejący sensu Świąt Bożego Narodzenia (nie jesteś osamotniony-ok.80 % światowej gawiedzi robi dokładnie to samo!!!).Zamiast siedzieć przed telewizorem i "żreć"-rusz w plener,a wydatki rozłuż na 2 miesiące.Będzie i zdrowiej i przyjemniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Biedny ludku Boży -nierozumiejący sensu Świąt Bożego Narodzenia (nie jesteś osamotniony-ok.80 % światowej gawiedzi robi dokładnie to samo!!!).Zamiast siedzieć przed telewizorem i "żreć"-rusz w plener,a wydatki rozłuż na 2 miesiące.Będzie i zdrowiej i przyjemniej!!!
Powiec mi to prosto w oczy "żreć" a nie zasłaniasz się neostradą. Sam wypraw się w plener na grzyby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Biedny ludku Boży -nierozumiejący sensu Świąt Bożego Narodzenia (nie jesteś osamotniony-ok.80 % światowej gawiedzi robi dokładnie to samo!!!).Zamiast siedzieć przed telewizorem i "żreć"-rusz w plener,a wydatki rozłuż na 2 miesiące.Będzie i zdrowiej i przyjemniej!!!
Pierw naucz się ortografii dzieciaku neostrady a później pouczaj innych "rozłuż"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pendraki też i karpie jedzą ?. Te cholery obżarły mi w drzewkach wszystkie korzenie. Wszystkiego próbowałem i nic nie radzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Biedny ludku Boży -nierozumiejący sensu Świąt Bożego Narodzenia (nie jesteś osamotniony-ok.80 % światowej gawiedzi robi dokładnie to samo!!!).Zamiast siedzieć przed telewizorem i "żreć"-rusz w plener,a wydatki rozłuż na 2 miesiące.Będzie i zdrowiej i przyjemniej!!!
Ty pisaciel "rozł(u)ż" słownik ortograficzny i doucz się bo byki ortograficzne robisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ładnie!Zadziwiacie mnie!Jednak nie ma wtórnego analfabetyzmu!A już się bałem ,że to co mówią w telewizorni jest prawdą!Trzymać tak dalej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...