Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
każdy kto choć raz był w tym - jak i w poprzednich wcieleniach - klubie wie jak ochroniarze tam się zachowują. Oświadczenie klubu przypomina mi wypowiedzi polityków a wszystko ma tylko jeden cel, aby zatuszować sprawę a przynajmniej ją na jakiś czas rozmyć. Nie będę bronił tego chłopaka bo nie wiem co zaszło - jednak wiem że OCHRANIACZE w tym klubie to jedno wielkie bezmózgie barachło. Trzeba się z nimi obchodzić jak ze skorupką wiejskiego jajka inaczej można dostać po głowie - tak jakby to goście byli tam dla nich a nie odwrotnie. STOP PRZESTĘPCOM NA BRAMKACH W LUBELSKICH KLUBACH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typ był agresywny w stosunku do gosci i rozwalał wszystko, toksykologia wykazała w organizmie narkotyki, na zapisie z kamer widac jak agresywny Adrian uderza ochroniarzy, którzy go wyprowadzają nie robiąc mu krzywdy. Na kolejnych nagraniach widac jak włamał się od zaplecza. Dziekuje dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów na taką patologię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest dostępny film z monitoringu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki biedny pobity chłopak!!! Adobrze ci tak ty bandyto!!! Juz zapomniałes jak w sylwestra pobiliscie we dwoch 16 letniego chłopaka cwaniaczki,ale karma zawsze wraca! I ciebie sk..synu sprawiedliwosc dosiegła, modl sie żeby ostatni raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian powiedz mamie niech nie robi afery bo kazdy film widzial jaki byles grzeczny. Ja bym sie pod ziemie zapadl ze wstydu. Ale z mamusia go nie macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi jaki to "dory"chłopak,ćpun jeszcze sie do zdjec wystawia idiota! Oj zalazłeś paru za skore ,oj oglądaj sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piatek został"pobity" a dopiero w poniedziałek mogł byc operowany,ciekawe dlaczego?nacpany i nachlany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedź: "(...)Wcześniej ortopedzi bali się go operować ze względu na obrzęk mózgu i związane z nim przeciwwskazanie narkozy". źródło: powyższy artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha no nie wierze ;d niech idiota wiecej cpa i pije na 100% dobrze na tym wyjdzie ;d najpierw sam sie spina i rzuca a później udaje wielce biednego i ***i ze ochrona sie zle zachowala mhm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedz w domu lalusiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sie konczy kozaczenie do ochrony.... A ten glupi ryj schowaj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak dla mnie na narkomania nie wygląda....a wiadomo ze ochrona na bramkach często naćpana stoij....ten chłopa napewno krzywdy by im nie zrobił z jego gabarytami Wiadomo ochroniarze mają nie spełnione ambicje i teraz nie wiedzą co mają zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam muay thai - jako bokser masz szanse 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarze z reguly są źli. Samym byciem ochroniarzami stwarzają zagrożenie. Są agresywni, pracują dla gangów często, często robią lewe interesy, kradną, wykorzystują seksualnie. A na ulicy jeden na jeden boją się spojrzeć. Trenowałem Muay Thai, siłownia, sporty kondycyjne, więc ze mną nie mieliby tak kolorowo. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...