Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strasburg o aborcji nastolatki. Rząd się odwoła?

Utworzony przez MA44DEFRG, 23 listopada 2012 r. o 09:33 Powrót do artykułu
DLA MNIE TO JUŻ SZCZYT BEZCZELNOŚCI POLSKICH POLITYKÓW, KTÓRZY BOJĄ SIĘ PURPUOWYCH, OPASŁCH I CYNICZNYCH BISKUPÓW JAK OGNIA!!POWAŻAĆ WYROK STRASBURGA!!NO I K...KUL NAJLEPSZE MIEJSCE NA DEBATĘ??!!POLSKA=PAŃSTWO KOŚCIELNE A.D. 2012 ROK!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może będziemy zbawieni przy końcu świata ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współżyła z chłopakiem i jeszcze ma za to dostać odszkodowanie???Rozumiem,gdyby faktycznie została zgwałcona i gwałciciel zostałby skazany.Niezłe cwaniary!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA44DEFRG napisał:
DLA MNIE TO JUŻ SZCZYT BEZCZELNOŚCI POLSKICH POLITYKÓW, KTÓRZY BOJĄ SIĘ PURPUOWYCH, OPASŁCH I CYNICZNYCH BISKUPÓW JAK OGNIA!!POWAŻAĆ WYROK STRASBURGA!!NO I K...KUL NAJLEPSZE MIEJSCE NA DEBATĘ??!!POLSKA=PAŃSTWO KOŚCIELNE A.D. 2012 ROK!!
Twoje zdanie nie upoważnia do obrażania innych. Dobrze, że podważają - takie jest prawo do obrony, a po drugie dlaczego państwo ma płacić za błędy innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacofany kraj... dajcie spokój kobietom i pozwólcie im korzystać ze swoich praw i decydować o sobie. nie upychajcie na siłę kościoła do życia ludzi, gdy go w nim nie potrzebują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo kobiet ..... (po pierwsze ta mała to nie wiem czy jest kobietą czy dzieckiem ale skoro zdecydowała się na współzycie....) a gdzie prawo dzieci - tez w koncu ludzi (przyszłych kobiet i meżczyzn) tylko bez własnego głosu - do zycia !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo kobiet ..... (po pierwsze ta mała to nie wiem czy jest kobietą czy dzieckiem ale skoro zdecydowała się na współzycie....) a gdzie prawo dzieci - tez w koncu ludzi (przyszłych kobiet i meżczyzn) tylko bez własnego głosu - do zycia !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smarkula robiła co chciała, a teraz to tylko czyn zabroniony, i nadal ta siksa może robić co chce? przecież to nie był gwałt, jestem przeciwko takiej aborcji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the napisał:
zacofany kraj... dajcie spokój kobietom i pozwólcie im korzystać ze swoich praw i decydować o sobie. nie upychajcie na siłę kościoła do życia ludzi, gdy go w nim nie potrzebują.
zacofany kraj... dajcie spokój kobietom i pozwólcie im korzystać ze swoich praw i decydować o sobie. nie upychajcie na siłę kościoła do życia ludzi, gdy go w nim nie potrzebują. człowieku, 14 lat to nie kobieta !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam iz jest taki ktos jak ginekolog dzieciecy ktory powinien sie zajac ta dziewczynka to po 1sze a nie ginekolog dla doroslych bo to odmienna sytuacja... Niech kochana Mamusia sie teraz zastanowi a co jak jej corka juz do konca zycia bedzie bezplodna gdyz zabieg aborcji niesie bardzo duze ryzyko miedzy innymi patologii lozyska, macicy poniewaz miesien byc moze juz nie wytrzyma kolejnej ciąży po interwencji... lekarze sa od ratowania zycia a nie od odbierania, poza tym z tego co przeczytalem w gazecie to ojcem byl 15latek tak wiec w swietle prawa oboje dopuscili sie czynu zabronionego dlatego do wiezienia oboje jak juz maja dostac pieniadze... tak przy okazji w krajach muzulmanskich 14latki normalnie rodza i zachodza w ciaze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...