Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnicy parkują na zakazie

Utworzony przez Polamany, 14 października 2008 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Ludzie, jak by takie info trafiało na czołówki gazet to by nie nadążyli z wymianą pierwszych stron. Robi się wielkie HALO z jakiś bezistotnych zdarzeń, toć każda patrol ochrony parkuje tam i idzie po kawe czy hamburgera, a ile dziennie tam sie policjantów zatrzymuje to ciężko zliczyć, a i zapewne pare patroli SM tam sie na chwilke zatrzyma. Nawet jak się tam prywatny samochód zatrzynma na 2-3 minuty to mu nic nikt nie zrobi, najwyżej sie za nim zatrzyma i pójdzie w kolejke po kawe. Dla mnie to czysta zemsta Pana Tomka za jakiś mandacik, a może za "buta" na kole jego aucika, he he. Sam kiedyś dostałem mandacik zarówno od SM jak i od Policji i takich jaj nie robie, moim zdaniem głupota, szkoda jeszcze że Błękitny 24 sie nie pojawił na miejscu "zbrodni", he he he. Dajcie spokój bo każdy z nas zechce przystanąć tam na 2-3 minuty skoczyć po kawe a wtedy z zarogu wyłoni się "władza" i napewnoo nie będzie pouczania czy pobłażliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co komendant opowiada o pouczeniach to bujda bezczelna. Dwa razy stanąłem na zakazie na 2, 3 minuty- dwa razy mandat po 100 zł plus 2 x 1 pkt karny. Jeszcze strażnik robił mi łaskę że tylko 100 zł. Prawo jest dla wszystkich takie same- przynajmniej być powinno. Winni powinni być ukarani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie postępowanie SM jest na porządku dziennym. Za nic mają przepisy, które wg ustawy o strażach, mają obowiązek nie tylko respektowac od innych, ale także mają przestrzegać. Kiedyś widziałem samochód SM (także Renault), zaparkowane w bramie na ul. Peowiaków - oczywiście na bramie był znak B-35 z tabliczką T-24. Innym razem SM wykonując czynnośći służbowe zaparkowała samochód niemalże na środku skrzyżowania ul. Zielonej i Staszica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Dla mnie to czysta zemsta Pana Tomka za jakiś mandacik, a może za "buta" na kole jego aucika, he he. Sam kiedyś dostałem mandacik zarówno od SM jak i od Policji i takich jaj nie robie, moim zdaniem głupota. Dajcie spokój bo każdy z nas zechce przystanąć tam na 2-3 minuty skoczyć po kawe a wtedy z zarogu wyłoni się "władza" i napewnoo nie będzie pouczania czy pobłażliwości.
Nie miałem okazji nigdy dostrzec jakiejkolwiek pobłażliwości ze strony SM. "Nas to nie interesuje, przepisy są jasne: 100!" Pełno ich koło przychodni, ale gdy wzywać do innych spraw to nigdy się nie zjawią. Stąd chyba Ci co się oburzają na ten artykuł chyba muszą mieć coś wspólnego ze SM. Nie można też mówić " ćśśś! - bo się zemszczą!" No bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosta sprawa przesluchać obsluge reatauracji, moinitoring wykorzystać i zgłaszającego przesłuchać może nikt nie bylby zły i zrozumiał, że głodni ale z nimi nie ma dyskusji wiec nie dziwie sie, że ludziska odpłacją i mają rację trzeba zawsze być człowiekiem a jak naprawiali w miejscu niedozwolonym to mysle, ze warto bylo by jeszcze sprawdzić czy właściwie oznakowali pojazd, Art. 50. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany sygnalizować postój pojazdu silnikowego lub przyczepy z powodu uszkodzenia lub wypadku:na obszarze zabudowanym - w razie postoju na jezdni w miejscu, w którym zatrzymanie jest zabronione.na obszarze zabudowanym - przez włączenie świateł awaryjnych, a jeżeli pojazd nie jest w nie wyposażony, należy włączyć światła pozycyjne i umieścić ostrzegawczy trójkąt odblaskowy za pojazdem lub na nim, na wysokości nie większej niż 1 m.Sygnalizowanie, o którym mowa w ust. 1 i 2, obowiązuje przez cały czas postoju pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
jak zwykle dziennik czepia się bzdur....czy ludzie w pracy nie mają prawa chwilę zjeść...przecież w zwykłej pracy biurowej i w każdej innej jest przerwa na jedzenie.Po drugie tam bardzo często stoją samochody ochroniarzy i jakoś nikt nie reaguje.Chyba wyjście na 2 minuty na jedzenie czy do wc nie jest przestepstwem niezależnie kto by to robił
To nie są bzdury.A prosze Smiejskiego nie kablować na ochroniarzy,bo czy w Ameryce biją za inny kolor skóry.a to jest tak Jak Kuba Bogu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
He he , ten Pan Tomek to jakiś narwaniec. Pewnie sidział tam ze dwa dni i czekał na patrol SM, he he. Śmieszne, niech ktoś tam postoi ze 2 minuty to tam będzie parkowało mnóstwo samochodów. Czemu nie robił im zdjęć ?? Ech poprostu rzenada, super temat na pierwszą stonę, katastrofa, beznadzieja. A pozatym te Pan Tomek to rozesłał te fotki i swoją niesamowitą historyjkę chyba do wszytkich mediów (bo temat pojawił sie też na www.MMLublin.pl). Szkoda że się tam nie pojawiła ekipa z TVN24 ze swoim helikopterem , błahahaha, sensacja na całą Polskę. Zapewne Pan Tomek czuje sie teraz nadwyraz dumnie, pewno zemsta za mandacik albo zholowanie swojej "zapalniczki", he he.
Niech to będzie sensacja na całą Polskę,tak aby w innych miastach SM wiedziało iż prawo ma znaczyć prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Komendant mówi,że stosuje się Pouczenie! Czy Pan w ogóle wie co mówi? Zaparkowałem na zakazie ale w samochodzie została żona która chciała odjechać po ukazaniu się strażników miejskich.Strażnik nie chciał nawet słyszeć i od razu wlepił 100 zł.W tym mieście nie znają słowa pouczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w ogóle jestem za likwidacją SM. Do wlepiania mandatów,i pilnowania porządku jest POLICJA. Pieniądze, które idą na utrzymanie SM przekierować na Policję i wyjdzie taniej i lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pouczenia nie dosalem... parkowalem na sklodowskiej gdzie staly inne samochody... gdy przyszedlem zastalem blokade na kole i straznikow ktorzy twierdzili ze to pas zieleni... a zieleni tam nie bylo... tylko wyjezdzona trawa... a zakaz?? byl tylko ze przysloniety drzewem.... to co mialem chodzic i odslaniac galezie zeby zobaczyc znak?? to samo przy Uniwersytecie przyrodniczym... zamiast zrobic porzadny parking karza studentow ktorzy nie maja gdzie zaprkowac!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKUJĘ ZA ODZEW!!! JESTEM AUTOREM TYCH ZDJĘĆ I ŚWIADKIEM CAŁEGO ZDARZENIA. JESTEM NA GRANICY PEWNOŚCI ŻE WPISY POPIERAJĄCE STRAŻ MIEJSKĄ W TEJ KONKRETNEJ SYTUACJI,TO ICH WPISY, WPISY KOLEGÓW PO FACHU LUB ICH RODZIN. DRODZY CZYTELNICY! JESZCZE BARDZIEJ UTWIERDZILIŚCIE MNIE W PRZEKONANIU ŻE WARTO WALCZYĆ NIE TYLKO Z HIPOKRYTAMI ALE I OSZUSTAMI!!! RZECZNIK PRASOWY STRAŻY MIEJSKIEJ JESZCZE BARDZIEJ POGRĄŻYŁ TEN PODMIOT WYDAJĄC OŚWIADCZENIE, ŻE SAMOCHÓD SIĘ ZEPSUŁ. DOPILNUJĘ ABY PONIÓSŁ TEGO KONSEKWENCJĘ- ON, I TYCH DWÓCH GŁODNYCH ORAZ ICH SZEF. NIE ZOSTAWIĘ TAK TEJ SPRAWY. NA RAZIE CZEKAM NA "ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA WYJAŚNIAJĄCEGO". POZDRAWIAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...