Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa płatnego parkowania w Lublinie: Ktoś tu myśli?

Utworzony przez no coment, 28 września 2012 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie czas na męską decyzję, ZA FRAKI I ZA DRZWI NIEKOMPETENTNYCH !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W środę na 300 wniosków od mieszkańców strefy urzędnicy rozpatrzyli ok. 100, a na 100 wniosków od niepełnosprawnych tylko 40. Ci, którzy nie dostaną druczków na czas, będą od poniedziałku płacić jak wszyscy inni" a co tu rozpatrzać?? to powinno być na miejscu załatwione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorzej że te patałachy na urzędniczych stołkach już niedługo dostaną nagrody roczne za wzorową prace, zaraz później 13-ste pensje i będą żyć dalej w przekonaniu, że bez nich społeczność lubelska by już dawno zginęła! ja bym tych wszystkich durni wywalił, najlepiej z 10 piętra aby już żaden nawet nie śmiał wracać z powrotem! ludzie, gdzie odpowiedzialność za swoje czyny! a później, jeszcze jęczą i mówią że mało zarabiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...najgorzej że te patałachy na urzędniczych stołkach już niedługo dostaną nagrody roczne za wzorową prace, zaraz później 13-ste pensje i będą żyć dalej w przekonaniu, że bez nich społeczność lubelska by już dawno zginęła! ja bym tych wszystkich durni wywalił, najlepiej z 10 piętra aby już żaden nawet nie śmiał wracać z powrotem! ludzie, gdzie odpowiedzialność za swoje czyny! a później, jeszcze jęczą i mówią że mało zarabiają..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z przedsiębiorcami mającymi działalność w centrum, nie dość że strefa spowoduje spadek klientów to jeszcze muszą płacić kolejny haracz miastu. Panie Prezydenci dlaczego o nich nikt nie pomyślał i nie wprowadził abonamentów, to jest utrudnianie wykonywania działalności gospodarczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sam się nie wyrzuci... Dobry car, tylko urzędnicy do niczego - to już przerabialiśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandalem jest wyznaczenie przystanków do wsiadania i wysiadania ze strefy. Dlaczego można wyjechać ze strefy a nie można do niej wjechać autobusem? Nie można zaparkować poza strefą samochodu, przesiąść się do autobusu i wrócić w to samo miejsce. Kto ustalał w tak złośliwy sposób listę przystanków?? Poza strefą można tylko wysiąść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa płatnego parkowania DTSKRYMINUJE mieszkańców zmuszając do opłat, szczególnie posiadaczy dwuch samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe też, dlaczego urzędnicy na Krochmalnej żądają tytułu do lokalu (aktu własności lub umowy najmu), skoro nie ma o tym ani słowa ani we wniosku, ani w uchwale Rady Miasta - wszędzie jest napisane, że potrzebny jest dokument potwierdzający zameldowanie. Każdy, kto jest zameldowany, pewnie taki dokument ma, ale nie nosi go bez przerwy ze sobą, i to razem z jego kserokopią - bo nie mają tam ksero i odsyłają ludzi do prywatnego punktu ksero 200 m dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pazerność na ludzkie ciężko zarobione pieniądze przeraża mnie.W zamian za to centrum miasta to brud i syf. Np.wygląd dworca PKS przy Al. 1000-lecia i okolic jest zgoła upokarzający dla mieszkańców miasta i okropną wizytówką dla przyjezdnych , najlepiej świadczącą o stanie umysłowym włodarzy Lublina , którzy nie wiadomo za co biorą pieniądze. Takich miejsc jest znacznie więcej , chociażby targowisko przy Ruskiej,od którego wieje smrodem niemytych ciał i nieżywych kurczaków sprzedawanych przez obszarpaane babiny wprost z gazety na brudnym chodniku przy wtórze nawoływań podejrzanych osobników oferujących papierosy i wódkę niewiadomego pochodzenia. . Po prostu mroki średniowiecza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, posiadam firmę w Centrum, juz teraz ledwo stac mnie na pensję na pracowników, okazuje sie że jako właściciel lokalu nie mam prawo tak jak mieszkańcy do zniżkowego abonamentu, jaki k... do końca chce wykończyć małych przedsiębiotców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie poruszył sprawy godzin, w jakich czynny jest Zarząd na Krochmalnej. Pracują od 7.30 do 15.30. Nie na żadnego dnia, w którym pracują dłużej, jak to jest praktykowane w większości Urzędów. Jest to skandal, gdyż chcąc cokolwiek tam załatwić, trzeba 2 razy zwalniać się z pracy, a nie każdy ma taką możliwość. Ktoś powinien się tym zająć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja chciałbym nawiązać do niewydawania reszty przez parkomaty. Może by tak miasto zainwestowało i postawiło kilka automatów do rozmieniania pieniędzy (takie jakie są przy myjniach samoobsługowych). Przeraża mnie to że jak będę chciał postawić auto na 15 minut to będę musiał szukać sklepu w którym ktoś mi rozmieni np 2 zł, albo będę musiał wrzucić 2 i mieć możliwość stania godzinę, tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadowskie miasto, dziadowska strona, dziadowskie parkomaty ; kto w dzisiejszych czasach nosi sakiewki z 1 - 5 złotówkami aby zapłacic za parkowanie , lub biega do banku aby dokonać wpłaty ??? Te parkomaty nie maja szans ma przetrwanie nawet pół roku - nawet nie próbujmy porównywac tego czegoś z automatami - chociazby biletowymi MPK. Poza tym są niewidoczne - a ten na Ogrodowej postawiono za słupem ogłoszeniowym .... Zyczę powodzeniu Panu Prezydentowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Ciekawe też, dlaczego urzędnicy na Krochmalnej żądają tytułu do lokalu (aktu własności lub umowy najmu), skoro nie ma o tym ani słowa ani we wniosku, ani w uchwale Rady Miasta - wszędzie jest napisane, że potrzebny jest dokument potwierdzający zameldowanie. Każdy, kto jest zameldowany, pewnie taki dokument ma, ale nie nosi go bez przerwy ze sobą, i to razem z jego kserokopią - bo nie mają tam ksero i odsyłają ludzi do prywatnego punktu ksero 200 m dalej.
nikt ode mnie nie żądał dowodu własności czy umowy najmu, we wniosku jest napisane, że trzeba dołączyć kserokopię dowodu potwierdzającego zameldowanie w strefie - u mnie wystarczyło xero dowodu osobistego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monika napisał:
Do tej pory nikt nie poruszył sprawy godzin, w jakich czynny jest Zarząd na Krochmalnej. Pracują od 7.30 do 15.30. Nie na żadnego dnia, w którym pracują dłużej, jak to jest praktykowane w większości Urzędów. Jest to skandal, gdyż chcąc cokolwiek tam załatwić, trzeba 2 razy zwalniać się z pracy, a nie każdy ma taką możliwość. Ktoś powinien się tym zająć...
no właśnie ja musiałam pisać upoważnienie dla męża, bo nie jestem w stanie wyrwać się z pracy w tych godzinach i to dwukrotnie: raz żeby złozyć wniosek drugi po odbiór abonamentu. Jak juz wcześniej pisałam, abonament powinien być wydawany od ręki, nie mam pojęcia co oni tam jeszcze rozpatrują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam to tu i ówdzie. Zmieniłem banki na takie, które mają własne parkingi i filie w mojej okolicy. Zapomniałem o istnieniu sklepów i restauracji w centrum - to samo mogę załatwić na obrzeżach. A skoro w centrum nie chcą mnie i moich pieniędzy, to ic nie dostanie. Zostaje jeden problem - urzędy, które swoich filii poza centrum na ogół nie mają. Na szczęście niezbyt częsty, w końcu coraz więcej spraw da się załatwić za pomocą internetu. A centrum - cóż, niech się wyludnia i umiera. Na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Strefa płatnego parkowania DTSKRYMINUJE mieszkańców zmuszając do opłat, szczególnie posiadaczy dwuch samochodów. [/quote]
Julia napisał:
no właśnie ja musiałam pisać upoważnienie dla męża, bo nie jestem w stanie wyrwać się z pracy w tych godzinach i to dwukrotnie: raz żeby złozyć wniosek drugi po odbiór abonamentu. Jak juz wcześniej pisałam, abonament powinien być wydawany od ręki, nie mam pojęcia co oni tam jeszcze rozpatrują?
Ja odniosłam wrażenie, że Ci Państwo w Zarządzie mają wszystkim za złe, że przychodzą i zawracają Im głowę... [quote name='Joanna' timestamp='1348826092' post='678572'] nikt ode mnie nie żądał dowodu własności czy umowy najmu, we wniosku jest napisane, że trzeba dołączyć kserokopię dowodu potwierdzającego zameldowanie w strefie - u mnie wystarczyło xero dowodu osobistego.
Bo w dowodzie jest adres zameldowania i jeśli jest w strefie, to nie potrzeba innych dokumentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-miasto inspiracji: jak dotąd jedyna inspiracja to spakować się i uciekać. Kolejna wtopa urzędasów. A te atrapy parkomatów jak "studenci" potraktują z "10" to za dwa tygodnie nie będzie po nich śladu. Chyba już czas na zmianę nazwy z Lublin na Wielka Wieś-będzie bardziej adekwatna do tego co się tutaj dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko interesuje czy za parkowanie będę mógł zapacić przy pomocy telefonu kom. Aplikacji podstawowych na rynku polskim jest 3 - 4 i przez nie powinno dać się kupić bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...