Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa płatnego parkowania w Lublinie może być większa

Utworzony przez Tomek, 19 kwietnia 2011 r. o 18:00 Powrót do artykułu
Don napisał:
Czasami żałuję, że nie mam aparatu przy sobie bo bym Ci tyle zdjęć "niepełnosprawnych" pokazał w luksusowych samochodach, że szkoda gadać. Widziałem już w Lublinie Porsche Cayenne, BMW X5, Nowego Merca S-klasy pod Plazą a wczoraj pod Leclerkiem bodajże 2 letnie Audi A6 również na "niepełnosprawnego". Sorry, ale czasami Ci "niepełnosprawni" jeżdżą samochodami o których my tylko możemy pomarzyć. Nie twierdzę, że nie ma innych niepełnosprawnych w tańszych samochodach, są i ich też widuje się na drogach, ale uważam, że powinno się zweryfikować kto jest faktycznie niepełnosprawny i potrzebuje miejsca, a kto po prostu bogaty i sobie niebieską plakietkę załatwił.
To prawda-powinni szczerze zweryfikować tych,którzy podszywają się pod niepełnosprawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy niepełnosprawni sa osobami z uszkodzonym narzadem ruchu. Ja tez mam niebieską plakietke, a moja niepełnosprawność zwiazana jest z chorobą nerek i ciągłym dojezdzaniem na dializy 3 razy w tygodniu do szpitala, gdzie też nie mając jej musialbym placić za parking. Do tego zyje normalnie, prowadze własną działalność gospodarczą i też mam nie najtańszy samochód. Czy chcielibyście się ze mną zamienić, bo ja bym oddał i samochód i dochodową firmę za dawne zdrowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...