Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Św. Antoni dostanie Lublin pod opiekę? Ale zgodzić się musi arcybiskup i Watykan

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 06:56 Powrót do artykułu
to jakiś absurd jest. po co komu te ***y? radni mają inne zadania niż jakies zabobony. litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze Patron musi być żeby nas ochraniał przed dzikimi hordami z zachodu i ze wschodu !!!!!!! Mam nadzieję że lublin się ostanie z tej nawałnicy która nadciąga na Europę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wam chyba zaszkodziło i jesteście bezRADNI wobe głupoty. Njaprędzej UPAŁY! Tylki nie zapier... do Kościoła aby się schłodzić - lepiej pod fontanne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zapytać tego Antoniego czy chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***mieczducha888.blogspot.com/2016/04/bogowie-rzymskokatoliccy-patroni.html , wszechmogący jezus chrystus wystarczy - nie potrzeba patronów, wstawienników itd - "tak mówi pan: przeklęty mąż, który na człowieku polega i z ciała czyni swoje oparcie, a od pana odwraca się jego serce! (6) jest on jak jałowiec na stepie i nie widzi tego, że przychodzi dobre; mieszka na zwietrzałym gruncie na pustyni, w glebie słonej, nie zaludnionej. (7) błogosławiony mąż, który polega na panu, którego ufnością jest pan! " - biblia ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólny Lublin vel PSL znowu zbliża się do Kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za tym, abyśmy wzięli przykład z braci Anglików, wypowiedzieli posłuszeństwo Watykanowi, zrobili Andrzeja Dudę królem (szkoda, że nie ma męskiego potomka), ojca Rydzyka zrobili Arcybiskupem Polski i powołali swój własny Polski Kościół Narodowy. Jest teraz okazja bo różnimy się z Kościołem Powszechnym w sprawie uchodźców. Teraz albo nigdy. Podpisano jeszcze katolik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie niebawem coś napisze coś ten kretyn z solidarności organistów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przypodobać się klerowi?wazelina,mitologia katolicka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...cały zabieg wydaje mi się być mocno skomplikowany tym bardziej, że należy zwrócić się do Watykanu, a z ich tempem pracy potrwać może kilka wieków. Nie lepiej od razu zwrócić się do Św. Antoniego Patrona Obłąkanych i i u niego wybłagać tak wspaniały patronat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że nazwiska tych nawiedzonych radnych powinni zapamiętać wyborcy i w najbliższych wyborach dać im odpocząć ponieważ te pomysły wskazują na umysłowe wyczerpanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a, nie potrzeba tak szacownej persony trudzić obroną tego durnego miasta pełnego dziur i korków , wystarczy ochrona allaha ,który już zgodził sie na to bez kozery ,a te tam jakieś watykany papciów biskupów bedą uniżenie prosić,a tu proszę ,allah bez tej urzędniczej biurokracji gotów od razu podjąc trud .salam alejkum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DE-BI-LIZM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co ?? watykan milczy dalej?? a j23 nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...