Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TO PRAWDA ,STALIN Z HYTLEREM JUSZ DAWNO W PIEKLE CIERPIOM KATUSZE OGROMNE, A I CI ZOLNIERZE GWALCICIELE MORDERCY TAKZE, PORA SE ODPUSCIC, BO DO NIH DOLONCZYSZ,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, nieprawda? Weszli do Polski i rabowali, gwałcili.... armia zaprzyjaźniona - z Hitlerem. Gdyby Hitlerowi się nie odwidziało i na zaczął mieć chrapki na Rosję, to kto wie - może już Polski by nie było do tej pory.... Polskę zawsze wszyscy "sąsiedzi" mieli w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ojce pasa nie mieli. Biedni byli i gacie sznurkiem podwiązywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z nich zginęła z powodu bimbru, bo byli pijani, w Wohyniu / między Parczewem a Radzyniem/ Niemcy pokazali się i zastawili miny w efekcie skasowali 2 czołgi z załogą, bez strat własnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy prosty chłop wyrwany ze stepów w głębi Rosji wiedział że zostaliśmy sprzedani przez polityków w Jałcie, dla niego to było spotkanie z szokiem kulturowym bo mimo lat okupacji niemieckiej byliśmy juz w XXwieku. Ci którzy nie chcą uczczenia pamięci zwykłych młodych ludzi sami głośno krzyczą i domagają się szanowania polskich cmentarzy w Europie i Świecie, może woleli by żeby nadal rządził Hitler, gestapo i SS. Nie za bardzo mnie to dziwi bo była grupa Polaków którzy całkiem dobrze dogadywali się z Niemcami i robili na tym interesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami Polaczki widzicie jacy jesteście wredni !!! Nic dziwnego,że w 1939 roku cały swiat wypiął sie na was dupą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy napis-właścicielom "zegarków naszych dziadków".Myślę,że dziadek ofiarodawcy wieńca- nie tylko nie posiadał zegarka ale i pewnie nie znał się na nim.Ale typowa gawiedź zawsze będzie istniała i powinniśmy to zrozumieć.Niech żyje we własnym świecie!Przecież na niej robimy świetne interesy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cywilizacja radziecka w '39 miała karabiny na sznurkach,polska-jadła z jednej miski drewnianymi łychami,natomiast germańska pokazała- co to znaczy postęp techniczny.Myślę,że za jakieś 50 lat większa część społeczeńsytwa polskiego będzie w stanie zrozumieć pewne prawdy historyczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Ciekawy napis-właścicielom "zegarków naszych dziadków".Myślę,że dziadek ofiarodawcy wieńca- nie tylko nie posiadał zegarka ale i pewnie nie znał się na nim.Ale typowa gawiedź zawsze będzie istniała i powinniśmy to zrozumieć.Niech żyje we własnym świecie!Przecież na niej robimy świetne interesy!!!
Ty, jutro ktos zgwalci i ograbi kogos z Twoich bliskich, bedzie szedl w zaparte, ze to nie jest prawda a Ty bedziesz mu znicze palil i hymny pochwalne spiewal? Do Ciebie mowie - nie do "nawiedzonej gawiedzi" tylko do Ciebie osobiscie!!! Powiedz jeszce raz ale nie w kontekscie oceny innych tylko swoich bliskich nieszczescia i siebie samego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Sami Polaczki widzicie jacy jesteście wredni !!! Nic dziwnego,że w 1939 roku cały swiat wypiął sie na was dupą.
Ty, jutro ktos zgwalci i ograbi kogos z Twoich bliskich, bedzie szedl w zaparte, ze to nie jest prawda a Ty bedziesz mu znicze palil i hymny pochwalne spiewal? Pojdziesz na grob swojej babci i powiedz - babcia w imie przyjazni ja im wybaczylem - Ciebie juz na swiecie i tak nie ma a zyc trzeba. Pozniej to samo powiesz dzieciom swojej zgwalconej i zamordowanej zonie? Do Ciebie mowie - nie do tych ktorzy cos wypinaja tylko do Ciebie osobiscie!!! Powiedz jeszcze raz ale nie w kontekscie oceny innych tylko swoich bliskich nieszczescia i siebie samego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wpisu #25 A co ma pamięć do sztucznej daty i chorych mrzonek upośledzonych ludzi / świat zwierząt / ?. do wpisu #26 Nazwa polaczki to synonim grupy ludzi którzy nazwali się żydami i łażąc po świecie poszukują swojej tożsamości. Kiepsko z twoja genetyką - biedaku / bez urazy współczuję ci /. " Fajny film wczoraj widziałem - Pan życia i śmierci" do wpisu # 27, #28 Jak długo nad tym myślałeś?. Napisz coś jeszcze - stworzymy lubelską cywilizację. Ale z ciebie klawy "gamoń".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metoda odpowiedzialności zbiorowej była charakterystyczna dla "tych ,co im wystawała słoma z butów" w latach wojny domowej w Polsce(1944-1949).Dziwi mnie ,że w XXI wieku są jeszcze w kraju ludzie o takim samym charakterze i pomyślunku.Ale widocznie tak już musi być!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież takie są fakty, szacuje się żołnierze Armii Czerwonej na zajętych przez nich terenach zgwałcili około 2 miliony kobiet. Nie były to więc nieliczne wybryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy arcybiskup odwiedzi groby AK-owców i pomordowanych w Katyniu? Tylko macewy i gwiazdy czerwone interesują naszego duszpasterza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykomunizm napisał:
Rękas idioto wiemy ze jesteś komunistycznym zerem. Z koim po cmentarzach harcowałeś z Wielomskim i Engelgardem ?
Licz sie ze słowami ku***ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EmpaTa napisał:
Ty, jutro ktos zgwalci i ograbi kogos z Twoich bliskich, bedzie szedl w zaparte, ze to nie jest prawda a Ty bedziesz mu znicze palil i hymny pochwalne spiewal? Pojdziesz na grob swojej babci i powiedz - babcia w imie przyjazni ja im wybaczylem - Ciebie juz na swiecie i tak nie ma a zyc trzeba. Pozniej to samo powiesz dzieciom swojej zgwalconej i zamordowanej zonie? Do Ciebie mowie - nie do tych ktorzy cos wypinaja tylko do Ciebie osobiscie!!! Powiedz jeszcze raz ale nie w kontekscie oceny innych tylko swoich bliskich nieszczescia i siebie samego!!!
"Ty" to możesz mowić do swojej mamusi palancie buraczany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Przecież takie są fakty, szacuje się żołnierze Armii Czerwonej na zajętych przez nich terenach zgwałcili około 2 miliony kobiet. Nie były to więc nieliczne wybryki.
A 20 milionów zginęło po to aby twoja stara mogła spokojnie ukocić takiego frajera jak ty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Przecież takie są fakty, szacuje się żołnierze Armii Czerwonej na zajętych przez nich terenach zgwałcili około 2 miliony kobiet. Nie były to więc nieliczne wybryki.
Skoro jesteś buraku taki pamiętliwy to mam nadzieję,że do kościoła też nie chodzisz wszak ta instytucja ma na sumieniu wiecej istnień ludzkich niż ZSRR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne jest to, że wypowiadają się ci, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Ktoś im coś przekazał, gdzieś coś przeczytali i już mają sprecyzowany pogląd na przeszłość. Żyjmy teraźniejszością i przyszłością, bo to nasza nadzieja na lepsze jutro. Skąd d....lu bedziesz miał tani gaz, ropę i inne surowce jak będziesz wymachiwał flagą naroidową i krzyczał brednie. Nie szastaj barwami narodowymi, bo nie wiesz nawet jaka jest wartośc tych kolorów, bo niby skąd masz wiedzieć Ci inni nie przekazali co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażajmy się na tych co mają inne poglądy.Pamiętam,że w Lublinie była tablica pamiątkowa na budynku głównym dworca PKP na którym było sformułowanie"TOTALIZU KOMUNISTYCZNEGO".Zrobiłem zdjęcie, aby pokazać wnukom jaka to nowa inteligencja lat 80-tych się objawiła.Ciekawe czy dalej ona jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...