Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomysł jak dla mnie raczej średni, ponieważ 1) można zrobić to taniej farbą (jak już wcześniej zwrócono na to uwagę w komentarzach) 2) co by nie mówić, to słowa "szacun" i "dzielnia" stanowią raczej slang uliczny i jest to raczej przekaz do pewnej grupy społecznej mieszkającej na bronowicach, na pewno nie do wszystkich 3) biorąc pod uwagę specyficzną "renomę" bronowic jako dzielnicy, podkreślanie charakteru bronowic jako "dzielni", gdzie masz albo nie masz "szacuna" 4) nie wiem czy na ulicy Droga Męczenników Majdanka to dobry pomysł, żeby nie wyszło z tego jakiejs "awantury międzynarodowej", ze w drodze do miejsca zagłady i pamięci Miasto instaluje takie napisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jeszcze MOTOR PANY, AVIA CH** :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Centrum Kultury. Co to w ogóle za ludzie. Powiem wam. W większości zakompleksieni, nie mający akceptacji w "społeczeństwie". W dzieciństwie najcześciej byli obiektem kpin i drwin ze strony rówieśników zarówno w szkole jak i na osiedlu. Teraz za wszelką cenę chcą się zbratać z "ludźmi z miasta". Mieć przyjaciół i znajomych wśród "starej recydywy" to byłoby coś. Niestety , a dla mnie stety "stara recydywa" w większości popiera Kukiza, Korwina, PiS i Ruch Narodowy. I szeroko rozumianą Lewicę ma daleko w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt mnie nie lubi i dlaczego wszyscy się ze mnie smieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubi lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka zagrywka Pietrasiewicza. Jak ktoś wywiesssił logo i napis"zakaz pedałowania" to nawet 5 godzin baner nie wissiał a administrator z PKP musiał sniadanie przerwac zeby czym predzej zdiąc napis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy wjeździe na Bronowice proponuję neon "Witamy w krainie, gdzie obcy ginie" lub "Zapraszamy na wpierd0l", a z drugiej strony "Chvj w dvpę temu, kto sprzyja dzielnicowemu" bądź "HWDPJP100%"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesjonalne zdjęcie ściągnięte z google street view (ciekawe, czy za ich zgodą) :) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postuluje za napisem "smierć konfidentom" albo "za zdradę ekipy ryj ci mogą obić" może być też "niech żyje bieda"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie trafia w sedno i na pozytywie czego nie można powiedzieć o tych zgorzkniałych wyziewach z forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tych filarach niedokończonego wiaduktu lepsze będzie hasło "GIEREK".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jeszcze ze Avia k....a trzeba dopisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na meczu dzisiaj widziałem fajny transparent z zołnierzem wyklętym LALKIEM - Franczakiem. Kibice dali czadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pietrasiewicz jest w stanie przedstawić aktualne badania psychiatryczne - napis na niewiele wspólnego z językiem polskim - używanie wyrazów z gwary slangów niezbyt przystoi urzędnikowi opłacanemu z podatków obywateli - dziwne, że miasto opłaca takiego dyletanta, chyba, że ma tak wielkie poparcie rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można tak bardziej po polsku, a nie slangiem - Witamy? Poza tym komu te napisy na wiadukcie są potrzebne? Co to ma z kulturą wspólnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej za te 15 tys. zrobić wielkiego penisa? Wzorem zdarzeń minionych, pan Pietrasiewicz mógłby pod nim współuczestniczyć w manifestacjach KODu. Wówczas wszyscy mieliby jednoznacznie zobrazowane, ile są te pomysły w rzeczywistości warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ja nie zauważyłem że ten neon AVE już zdjeli... :( Szkoda, ładny był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...