Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szalikowcy robią zrzutkę dla kibola w celi

Utworzony przez czytelnik, 13 marca 2009 r. o 03:31 Powrót do artykułu
O co się spinacie? Jeden daje na Owsiaka, inny na Radio Maryja a inni w tym ja wolą wspomóc w potrzebie kogoś kto naprawdę tego potrzebuje. Mój kolega dostał wyrok i wysoką grzywnę w wysokości przyzwoitej wypłaty miesięcznej- nie zastanawiałem się ani chwili, wyrok dostał w zawiasach a pięniążki następnego dnia do ręki. I podkreślam, wolę tak przeznaczyć pieniądze a nie na jakiś bidul czy oszołomstwo polityczne. Łyso wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~elf~ napisał:
O co się spinacie? Jeden daje na Owsiaka, inny na Radio Maryja a inni w tym ja wolą wspomóc w potrzebie kogoś kto naprawdę tego potrzebuje. Mój kolega dostał wyrok i wysoką grzywnę w wysokości przyzwoitej wypłaty miesięcznej- nie zastanawiałem się ani chwili, wyrok dostał w zawiasach a pięniążki następnego dnia do ręki. I podkreślam, wolę tak przeznaczyć pieniądze a nie na jakiś bidul czy oszołomstwo polityczne. Łyso wam?
CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luk napisał:
Hmm no to powiedz na jakim meczu gdzies krzeslo polecialo ?
a ty ........ wczoraj sie urodziles ze sie pytasz glupio?
Ostatnio edytowany 13 marca 2009 r. o 15:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maras napisał:
CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry
jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAAnnn napisał:
jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH!
masz racje kibice tak ale nie kibole bo ten typ nie trafil tam za wypadek na drodze czy inne nie umyslne przestepstwo tylko za to ze swiadomie rozrabial dociera to do Ciebie? obronco kiboli.... i Boga w to nie mieszaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty piszesz ze'' prawo w Polsce jest jakie jest''-to znaczy ze on poszedl za niewinnosc tak? to podaj sad do trybunalu ,ale co sie dziwic swoj swojego zawsze bedzie bronil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sara jest zbierana nie tylko na wypiski.... są również zbiórki na odżywki dla sportowców....(klub powinien to zapewnić) Jak klub nie umie sobie zorganizować zbiórki to ma pecha. Nikt nie jest zmuszany do wrzucania sary do puszki to jedynie jego dobra nie przymuszona wola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zmień dealera albo bierz połowę !!!
a ty ćwoku zmień oficera prowadzacego z policji H.W.D.P!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o co wam kurde chodzi??!! Każdy swoje pieniądze przeznacza na własne cele i mnie pierdzieli to czy wyśle kase na WOSP czy na coś innego moja kasa i mogę robić z nią to co mi się podoba a ten Dziennik jak i Kurier to jedna wielka rodzina chcą zniszczyć MOTOR bo im nie pasuje na lubelszczyźnie... maja swojego ukochanego Górnika więc powodzenia i co zabronicie nam kibicowania?? Kibice zawsze razem i na dobre i na złe!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...