Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 marca 2009 r.
19:37
Edytuj ten wpis

Szalikowcy robią zrzutkę dla kibola w celi

0 29 A A

Za rozróby na stadionach trafili za kratki. Teraz ich koledzy na wolności organizują pomoc dla zapuszkowanych kiboli. Pieniądze będą zbierać na meczach Motoru.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na forum strony internetowej Motoru kibice kontaktują się w sprawie wyjazdów na mecze do innych miast, przygotowują doping i zbierają pieniądze na race czy flagi, które w czasie meczów pojawiają się na trybunach. Teraz zrodził się nowy cel zbiórek.

Na forum powstał specjalny dział: "Zbiórka sary na wypiski”. Chodzi o pieniądze, które trafiają do więźniów zakładów karnych, żeby ci mogli zdobyć tam papierosy, cukier czy konserwy.

- Pamiętajcie, że tylko szmata nie wspomaga brata - czytamy w pierwszym wpisie. - Wystarczy, żeby każdy dał od siebie tyle, ile jest w stanie - dodaje inny z forumowiczów. - Każdy z nas może się znaleźć w trudnej sytuacji życiowej i potrzebować pomocy.

Ta akcja trwała do końca grudnia ub. roku. Są już kolejne. - Teraz na każdym wyjeździe do ceny biletu będzie naliczane po 2 zł na wypiski dla naszych kolegów - można przeczytać na forum. Chodzi o wspólne wyjazdy na mecze rozgrywane poza Lublinem.

Na tym nie koniec. Specjalna zbiórka na wypiski będzie na m.in. najbliższym spotkaniu Motoru ze Stalą Stalowa Wola, które ma się odbyć w Lublinie. Tymczasem klub o planowanej zbiórce nic nie wie. - Od pana się o tym dowiaduję - przekonuje Grzegorz Szkutnik, prezes Motoru. - Musimy to sprawdzić i wyjaśnić.

- Jeśli grupa kibiców robi zbiórkę pieniędzy na jakiś cel we własnym gronie, to w żaden sposób nie łamie to prawa - tłumaczy podinsp. Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji. - Co innego, gdyby to była zbiórka publiczna, ogłaszana np. przez megafony na stadionie. Na taką trzeba mieć zgodę ministra.

Złamaniem prawa byłoby też, gdyby organizatorzy zbiórki zmuszali do wpłacenia pieniędzy. - Na przykład każdego kibica wchodzącego na stadion - dodaje Wójtowicz. I zapowiada, że na meczu policjanci będą to sprawdzać.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
chmielo / 13 marca 2009 o 23:50
0
Ludzie o co wam kurde chodzi??!! Każdy swoje pieniądze przeznacza na własne cele i mnie pierdzieli to czy wyśle kase na WOSP czy na coś innego moja kasa i mogę robić z nią to co mi się podoba a ten Dziennik jak i Kurier to jedna wielka rodzina chcą zniszczyć MOTOR bo im nie pasuje na lubelszczyźnie... maja swojego ukochanego Górnika więc powodzenia i co zabronicie nam kibicowania?? Kibice zawsze razem i na dobre i na złe!!
Avatar
~Motorowiec~ / 13 marca 2009 o 20:36
0
Gość napisał:
Zmień dealera albo bierz połowę !!!

a ty ćwoku zmień oficera prowadzacego z policji

H.W.D.P!
Avatar
rks / 13 marca 2009 o 17:14
0
Sara jest zbierana nie tylko na wypiski.... są również zbiórki na odżywki dla sportowców....(klub powinien to zapewnić) Jak klub nie umie sobie zorganizować zbiórki to ma pecha. Nikt nie jest zmuszany do wrzucania sary do puszki to jedynie jego dobra nie przymuszona wola.
Avatar
Gość / 13 marca 2009 o 14:34
0
o czym ty piszesz ze'' prawo w Polsce jest jakie jest''-to znaczy ze on poszedl za niewinnosc tak? to podaj sad do trybunalu ,ale co sie dziwic swoj swojego zawsze bedzie bronil
Avatar
maras / 13 marca 2009 o 14:29
0
AAAAnnn napisał:
jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH!


masz racje kibice tak ale nie kibole bo ten typ nie trafil tam za wypadek na drodze czy inne nie umyslne przestepstwo tylko za to ze swiadomie rozrabial dociera to do Ciebie? obronco kiboli.... i Boga w to nie mieszaj


masz racje kibice tak ale nie kibole bo ten typ nie trafil tam za wypadek na drodze czy inne nie umyslne przestepstwo tylko za to ze swiadomie rozrabial dociera to do Ciebie? obronco kiboli.... i Boga w to nie mieszaj rozwiń
Avatar
AAAAnnn / 13 marca 2009 o 14:19
0
maras napisał:
CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry


jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH!


jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH! rozwiń
Avatar
maras / 13 marca 2009 o 13:58
0
luk napisał:
Hmm no to powiedz na jakim meczu gdzies krzeslo polecialo ?





a ty ........ wczoraj sie urodziles ze sie pytasz glupio?
Avatar
maras / 13 marca 2009 o 13:56
0
~elf~ napisał:
O co się spinacie? Jeden daje na Owsiaka, inny na Radio Maryja a inni w tym ja wolą wspomóc w potrzebie kogoś kto naprawdę tego potrzebuje. Mój kolega dostał wyrok i wysoką grzywnę w wysokości przyzwoitej wypłaty miesięcznej- nie zastanawiałem się ani chwili, wyrok dostał w zawiasach a pięniążki następnego dnia do ręki. I podkreślam, wolę tak przeznaczyć pieniądze a nie na jakiś bidul czy oszołomstwo polityczne. Łyso wam?




CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry




CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry rozwiń
Avatar
~elf~ / 13 marca 2009 o 13:47
0
O co się spinacie? Jeden daje na Owsiaka, inny na Radio Maryja a inni w tym ja wolą wspomóc w potrzebie kogoś kto naprawdę tego potrzebuje. Mój kolega dostał wyrok i wysoką grzywnę w wysokości przyzwoitej wypłaty miesięcznej- nie zastanawiałem się ani chwili, wyrok dostał w zawiasach a pięniążki następnego dnia do ręki. I podkreślam, wolę tak przeznaczyć pieniądze a nie na jakiś bidul czy oszołomstwo polityczne. Łyso wam?
Avatar
Gość / 13 marca 2009 o 12:50
0
~Motorowiec~ napisał:
Mt 25,31-46
"Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych ludzi od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie.
Wówczas zapytają sprawiedliwi: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie? A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany
diabłu i jego aniołom!

Uczynkami miłosierdzia są dzieła miłości, przez które przychodzimy z pomocą naszemu bliźniemu w potrzebach jego duszy i ciała. Pouczać, radzić, pocieszać, umacniać - to uczynki miłosierdzia, co do duszy. Uczynki miłosierdzia, co do ciała polegają zwłaszcza na tym, by głodnych nakarmić, bezdomnym dać dach nad głową, nagich przyodziać, chorych i więźniów nawiedzać, umarłych grzebać. Spośród tych czynów jałmużna dana ubogim jest jednym z podstawowych świadectw miłości braterskiej; jest ona także praktykowaniem sprawiedliwości, która podoba się Bogu.


Zmień dealera albo bierz połowę !!!


Zmień dealera albo bierz połowę !!! rozwiń
Avatar
chmielo / 13 marca 2009 o 23:50
0
Ludzie o co wam kurde chodzi??!! Każdy swoje pieniądze przeznacza na własne cele i mnie pierdzieli to czy wyśle kase na WOSP czy na coś innego moja kasa i mogę robić z nią to co mi się podoba a ten Dziennik jak i Kurier to jedna wielka rodzina chcą zniszczyć MOTOR bo im nie pasuje na lubelszczyźnie... maja swojego ukochanego Górnika więc powodzenia i co zabronicie nam kibicowania?? Kibice zawsze razem i na dobre i na złe!!
Avatar
~Motorowiec~ / 13 marca 2009 o 20:36
0
Gość napisał:
Zmień dealera albo bierz połowę !!!

a ty ćwoku zmień oficera prowadzacego z policji

H.W.D.P!
Avatar
rks / 13 marca 2009 o 17:14
0
Sara jest zbierana nie tylko na wypiski.... są również zbiórki na odżywki dla sportowców....(klub powinien to zapewnić) Jak klub nie umie sobie zorganizować zbiórki to ma pecha. Nikt nie jest zmuszany do wrzucania sary do puszki to jedynie jego dobra nie przymuszona wola.
Avatar
Gość / 13 marca 2009 o 14:34
0
o czym ty piszesz ze'' prawo w Polsce jest jakie jest''-to znaczy ze on poszedl za niewinnosc tak? to podaj sad do trybunalu ,ale co sie dziwic swoj swojego zawsze bedzie bronil
Avatar
maras / 13 marca 2009 o 14:29
0
AAAAnnn napisał:
jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH!


masz racje kibice tak ale nie kibole bo ten typ nie trafil tam za wypadek na drodze czy inne nie umyslne przestepstwo tylko za to ze swiadomie rozrabial dociera to do Ciebie? obronco kiboli.... i Boga w to nie mieszaj


masz racje kibice tak ale nie kibole bo ten typ nie trafil tam za wypadek na drodze czy inne nie umyslne przestepstwo tylko za to ze swiadomie rozrabial dociera to do Ciebie? obronco kiboli.... i Boga w to nie mieszaj rozwiń
Avatar
AAAAnnn / 13 marca 2009 o 14:19
0
maras napisał:
CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry


jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH!


jak narazie to ty ublizasz jemu nie wiem dlaczego ludzie zyja jakimis chorymi stereotypami. Bóg karze pomagac wiec i kibice czyli najnormalniejsi ludzie nie zadni podludzie tez pogaja kolegom jesli moj znajomy potrzebolaw by pomocy tez bym sie nie wahala kazdemu moze sie noga poslizgnac a szczególnie w naszym kochanym kraju gdzie prawo jest jakie jest. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALYCH! rozwiń
Avatar
maras / 13 marca 2009 o 13:58
0
luk napisał:
Hmm no to powiedz na jakim meczu gdzies krzeslo polecialo ?





a ty ........ wczoraj sie urodziles ze sie pytasz glupio?
Avatar
maras / 13 marca 2009 o 13:56
0
~elf~ napisał:
O co się spinacie? Jeden daje na Owsiaka, inny na Radio Maryja a inni w tym ja wolą wspomóc w potrzebie kogoś kto naprawdę tego potrzebuje. Mój kolega dostał wyrok i wysoką grzywnę w wysokości przyzwoitej wypłaty miesięcznej- nie zastanawiałem się ani chwili, wyrok dostał w zawiasach a pięniążki następnego dnia do ręki. I podkreślam, wolę tak przeznaczyć pieniądze a nie na jakiś bidul czy oszołomstwo polityczne. Łyso wam?




CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry




CZYM SIE CHWALISZ ZE KOLEGOW MASZ W PIERDLU?wszystkich twojego pokroju kiboli i takich jak ty unicestwic i tyle szkoda wody i powietrza dla was nie obchodzi mnie ze zaraz sie zaplujesz i bedziesz ublizal bo taki jest wasz styl zastanow sie co piszesz on nie potrzebuje pomocy finansowej tylko psychiatry rozwiń
Avatar
~elf~ / 13 marca 2009 o 13:47
0
O co się spinacie? Jeden daje na Owsiaka, inny na Radio Maryja a inni w tym ja wolą wspomóc w potrzebie kogoś kto naprawdę tego potrzebuje. Mój kolega dostał wyrok i wysoką grzywnę w wysokości przyzwoitej wypłaty miesięcznej- nie zastanawiałem się ani chwili, wyrok dostał w zawiasach a pięniążki następnego dnia do ręki. I podkreślam, wolę tak przeznaczyć pieniądze a nie na jakiś bidul czy oszołomstwo polityczne. Łyso wam?
Avatar
Gość / 13 marca 2009 o 12:50
0
~Motorowiec~ napisał:
Mt 25,31-46
"Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych ludzi od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
byłem spragniony, a daliście Mi pić;
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie.
Wówczas zapytają sprawiedliwi: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie? A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany
diabłu i jego aniołom!

Uczynkami miłosierdzia są dzieła miłości, przez które przychodzimy z pomocą naszemu bliźniemu w potrzebach jego duszy i ciała. Pouczać, radzić, pocieszać, umacniać - to uczynki miłosierdzia, co do duszy. Uczynki miłosierdzia, co do ciała polegają zwłaszcza na tym, by głodnych nakarmić, bezdomnym dać dach nad głową, nagich przyodziać, chorych i więźniów nawiedzać, umarłych grzebać. Spośród tych czynów jałmużna dana ubogim jest jednym z podstawowych świadectw miłości braterskiej; jest ona także praktykowaniem sprawiedliwości, która podoba się Bogu.


Zmień dealera albo bierz połowę !!!


Zmień dealera albo bierz połowę !!! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 7 1

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 0 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 15 3

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 6 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 5

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 81 21

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 10 14

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.