Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital odmawia aborcji, SLD pisze do arcybiskupa (wideo)

Utworzony przez Malwa, 11 czerwca 2008 r. o 21:33 Powrót do artykułu
KABARET TALIBóW KATOLICKICH I TYLE ,W NORMALNYM KRAJU DO NIE DO POMYśLENIA ,KIEDYś OśMIESZALI SIE KOMUNIśCI A TERAZ FANATYCY KATOLICCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linki z forum Lublin w gazeta.pl: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=6...&a=80690084 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=6...&a=80692197 http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=6...&a=80692948
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz na mysli ordynator Wande Skrzypczak? Dziennik poal jej dane w jednym z poprzednich artykulow. Bez problemu mozna ja znalezcz w sieci - nb wyglada na wyjatkowo niesympatyczne i nawiedzone babsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malwa-errata napisał:
Klauzula sumienia umozliwia nie wykoannie zabiegu w danym szpitalu, ale prawo nakazuje wskazac inny. Lubelski szpital (a konkretnie: p. ordynator Wanda Skrzypczak i ten dyrektor) PONOWNIE lamie prawo. Czy ktos w koncu sie tym zajmie ?!?!? Nb te sprzeczne dokumenty to pewnie oswiadczenie, jakie ordynator podstepnie wymusila na dziewczynce. Potem Agata skladala kilkakrotnie oswiadczenia woli, ze zgadza sie na zabieg. to nie Polska, to Katoland.
W szpitalu zabiegu nie bedzie , ale prywatnie to bardzo zapraszamy do gabineciuku, z rasi do rasi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
tzw moralność wielu nie wszystkichu lekarzy kończy się za progiem gabinetu prywatnego vco juz wiele razu możmna było zobaczyć w różnych mediach,....jesli ktos decyduje sie byc lekarzem bierze na siebie odpowiedzialnosci np jak to sie mowi musi odrzucic swoj swiatopoglsd codzoienny.Odmowa prawna zabiegu powina skutkowac zwieszeniem w prawach i dymisja dyrekcji
GŁUPOTY WYPISUJESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal serce ściska jak czyta się niektóre wpisy za dokonaniem aborcji przez tą dziewczynę. Szkoda, że tak szybko ludzie zapomnieli o nauce Jana Pawła II. Zadajmy sobie pytanie czy nasz ukochany Rodak, po którego odejściu do domu Ojca wielu płakało, byłby zadowolony z takiego podejścia do nienarodzonego dziecka? Wiele osób, którzy dokonuja wpisów w komentarzach zapewne to katolicy. Część to osoby, które fascynują się robieniem zamętu i podsycaniem wrogiej atmosfery w stosunku do Duchowieństwa i Koscioła Katolickiego. Księdzu Krzysztofowi Podstawce o którym mowa w artykule życzę wytrwałości w dążeniu do celu i gratuluję odwagi. Jest Ksiądz chlubą dla naszej ziemi lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga napisał:
Żal serce ściska jak czyta się niektóre wpisy za dokonaniem aborcji przez tą dziewczynę. Szkoda, że tak szybko ludzie zapomnieli o nauce Jana Pawła II. Zadajmy sobie pytanie czy nasz ukochany Rodak, po którego odejściu do domu Ojca wielu płakało, byłby zadowolony z takiego podejścia do nienarodzonego dziecka? Wiele osób, którzy dokonuja wpisów w komentarzach zapewne to katolicy. Część to osoby, które fascynują się robieniem zamętu i podsycaniem wrogiej atmosfery w stosunku do Duchowieństwa i Koscioła Katolickiego. Księdzu Krzysztofowi Podstawce o którym mowa w artykule życzę wytrwałości w dążeniu do celu i gratuluję odwagi. Jest Ksiądz chlubą dla naszej ziemi lubelskiej.
Bardzo dobry komentarz i jakże typowy dla klerykałów. Jak ksiądz zwędzi publiczną kasę to dobrze bo powie, że zakosił w dobrym celu, jak jedzie po pijaku to powie, że jechał do owieczek, jak pokątnie wchodzi w posiadanie prywatnych danych medycznych i je wykorzystuje do nachodzenia pacjentki to dobrze, bo działał w dobrej sprawie. Podpowiem jeszcze klika casusów: zabić pedzia - dobrze, polac kwasem dziwkę- dobrze, spalić czrownice -dobrze, zaszczuć człowieka-dobrze, robić politykę w kościele-dobrze. Byle wszystko robić w dobrej wierze i z dobrymi intencjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY DZIECI MOGĄ RODZIĆ DZIECI zgodnie z prawem i sumieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym najpierw radzil sie zastanowic co nazywamy zyciem ... nie znam sie na biologi ale podejzewam ze wczesne stadium zarodka ludzkiego trudno nazwac zyciem ... A jezeli to jest juz zycie czy nie mozna wrocic jeszcze wczesniej ...milony kobiet zabija potencjalne dzieci co miesiac poprzez owulacje a przeciez mozna by bylo je caly czas zapladniec !! czy to nie jest zabijanie ludzi?!! [koniec ironii] Ile jest ludzi na swiecie tyle jest podejsc jezeli ktos nie oczekuje pomocy od innych to niech inni nie staraj sie mu na sile pomoc bo tylko szkodza a niech sie "sparzy" ale bedzie miala jakies doswiadczenie zyciowe jak jej dziecko zginie to ona powinna miec je na sumieniu (wiem ze to troche brutalne podejscie ale prawdziwe) swiat bylby o wiele piekniejszy gdybysmy nie starali sie nawzajem siebie poprawiac tylko bysmy zajmowali sie soba. Wielu z was powoluje sie na autoretyte niestety nikt tak naprawde nie podaje swojego zdania "bo ktos powiedzial ze cos" sam jestem katolkiem ale to ze Jan Pawel II uczyl tak to nie zawsze musi byc dobry wybor ...czasami sprawianie "dobra" na sile moze prowadzic do tworzenia wiekszego "zla" Rowniez smiac mi sie chce z takich ludzi ktorzy mowia ze "a gdyby moja mama postanowila mnie zabic to bym tego nie napisal" a moze gdyby to zrobila to moze by sie cos w jej zyciu zmienilo i urodzila by dwoje inncyh dzieci. szkoda mi takich ludzi krotkowidzacych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Solarz(Człowiek SLD) to syn znanego ginekologa więc dobrze wie o czym mówi jak mówi o aborcji. Dziwne poglądy zięcia I sekreetarza KW PZPR w Chełmie-tow. świderskiego!!! Czas płynie ale są w Chełmie jeszcze ludzie którzy pamiętają huczne wesele w pałacu Strzelcach i to mieszkanie wykonane jako połączone z dwóch sąsiednich!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...