Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital przy al. Kraśnickiej ma już plan naprawczy

Utworzony przez mia741, 7 stycznia 2009 o 12:16 Powrót do artykułu
szlag człowieka trafia: nie zgadza się na obniżke pensji kto? lekarze!!! ze średnią pensja ok. 8000 zł (rekordziści mają po 17000 zł z dyżurami). wiem, bo mam wgląd z racji swojej pracy w zarobki lekarzy z tego szpitala. a pielęgniarka ma ok. 1500 zł i godzi się na obniżke pensji, bo nie chce stracić pracy. to skandal, zabrać lekarzom nieukom te horrendalne pensje!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żałosne zabierają Nam pielęgniarkom żeby utrzymać całą administrację, osoby dorabiające będące na emeryturze - po co na oddziałach tyle kierowniczek? oddziałowa, zastępca oddziałowej, koordynująca? - po co to wszystko? Związki zgodziły się? bzdura przewodniczące związków same zawarły porozumienie z dyrekcją, bo boją się stracić stołki i etaty swoich mężów. Zróbcie wkońcu restrukturyzację szpitala zwolnijcie kierowników a pensje wyrównajcie - ciekawe czy taki dyrektor przeżyje za 1500zł miesięcznie!?
0
a co z tymi co mają po parę etatów dzielonych chodzi o to aby dać kasę pani MK
0
Po co być lekarzem i uczyć się przez 10 lat ? Żeby zarabiać tyle co pielęgniarka ? Lepiej zostać sędzią albo prokuratorem mniejsza odpowiedzialność i większa kasa...A i nikt jakoś nie tyka ich poborów. Może nimi trzeba by się zająć w 1 kolejności !!!
0
ciekawe czy dyrektor szpitala obniży sobie pensje....?
0
ciekawe czy dyrektor szpitala obniży sobie pensje....?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: