Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemniczy majątek posła Palikota

Utworzony przez Ponury, 15 marca 2012 r. o 06:42 Powrót do artykułu
prawnik napisał:
Bo to tak naprawdę milionerzy w tej BANANOWEJ REPUBLICE tworzą to prawo,mają każdego PAJACA z sejmu w kieszeni.
w Polsce szarej strefy jest w nadmiarze, żaden rzemieślnik nie fakturuje usługi szklarz,krawcowa,budowlaniec,ksiądz nikt po prostu nikt i to są pieniądze nieopodatkowane, traci budżet czyli my szanowny prawniku duże miliony wświetle tego Palikot to małe miki a kobietę po prostu zjada zazdrość dokonała złego wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz, a skąd się wziął majątek Piskorskiego? Już pamiętam, wygrał 138 razy pod rząd w ruletkę w kasynie (sic!). Ale że jaśnie pan był związane z PO to żaden Urząd Kontroli Skarbowej się go nie czepi. A jak Palikot zaczyna coś robić to od razu nasyłają na niego wszystkie możliwe kontrole. Brawo PO, brawo państwo prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota napisał:
Jak czują się teraz ci wszyscy,którzy głosowali na Palikota ??? A czy palikociarnia wie,że ich idol z Biłgoraju powiedział kilka tygodni temu " Polacy muszą wyrzec się polskości", fajnie nie ??? Na ruch poparcia samego siebie głosowali towarzysze z SLD exPZPR oraz otumaniona, manipulowana wychowana przez MTV i TVN młodzież, dla której posiadanie marihuany i promocja homoseksualizmu to największe wartości tego świata!! Wczoraj wielki wyjazd polskich Patriotów na Wegry, tymczasem lewicowo-liberalne media w POlsce milczą na ten temat!!! http://www.youtube.com/watch?v=qGa_GKFC6no
A czy wiesz, matole, że w powiedzeniu "Polak, Węgier - dwa bratanki" nie chodzi o Węgry tylko o tzw. Górne Węgry (tereny dzisiejszej Słowacji), czyli tak naprawdę powiedzenie odnosi się do Słowaków? Nie wiesz! Zasłyszał jakieś powiedzenie i powtarza jak papuga. Tumany z MW, ONR i innych śmiesznych organizacji pseudopatriotycznych - pouczcie się lepiej historii buraki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp. napisał:
w Polsce szarej strefy jest w nadmiarze, żaden rzemieślnik nie fakturuje usługi szklarz,krawcowa,budowlaniec,ksiądz nikt po prostu nikt i to są pieniądze nieopodatkowane, traci budżet czyli my szanowny prawniku duże miliony wświetle tego Palikot to małe miki a kobietę po prostu zjada zazdrość dokonała złego wyboru
Dlaczego wymieniasz w swojej wyliczance same te tzw ;DOŁY'a nie piszesz o paragonach jakie ma ci dać adwokat,notariusz,radca prawny itd. Tutaj dużo większe pieniądze uciekają. Sama porada 10 min=1000zeta,bez faktury i bez paragonu,ale kto ich ruszy w tej BANANOWEJ REPUBLICE ????? Tu dopiero ogromne pieniądze idą bokiem,ale powiedz kto ich ruszy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny roztargniony !!! chłopisko - trzeba mu pomóc. OBŁĘD !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp. napisał:
w Polsce szarej strefy jest w nadmiarze, żaden rzemieślnik nie fakturuje usługi szklarz,krawcowa,budowlaniec,ksiądz nikt po prostu nikt i to są pieniądze nieopodatkowane, traci budżet czyli my szanowny prawniku duże miliony wświetle tego Palikot to małe miki a kobietę po prostu zjada zazdrość dokonała złego wyboru
Właśnie nasze państwo powinno kroić gości tego pokroju, bo oni robią największe szwindle i przewalanki i właśnie tam trzeba szukać pieniędzy.CBA i skarbówka powinno być u każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że BOLEK się już WYPALIŁ bo by go z torbami puścił bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzięty asesor napisał:
System sądownictwa w POLSCE to szczyt matolstwa najwiękrzego we współczesnej europie,bo nigdzie na świecie sądy nie prowadzą spraw 20lat i więcej.To mówi samo za siebie.
Szczyt matolstwa to napisać"najwiękrzego" przez rz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp. napisał:
w Polsce szarej strefy jest w nadmiarze, żaden rzemieślnik nie fakturuje usługi szklarz,krawcowa,budowlaniec,ksiądz nikt po prostu nikt i to są pieniądze nieopodatkowane, traci budżet czyli my szanowny prawniku duże miliony wświetle tego Palikot to małe miki a kobietę po prostu zjada zazdrość dokonała złego wyboru
Wymienieni przez ciebie płacą podatki w wysokościach wskazanych przez urząd skarbowy.Jeżeli chcesz faktury do rozliczeń, takowe powinien ci wystawić na żądanie każdy rzemieśnik i ja tak robię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://c.wrzuta.pl/wi11382/35fdeaed0010d4c74cf4ed5b/wesola_ferajna POlecam kapitalne zdjątko z dedykacją dla wszystkich lemingów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie nasze państwo powinno kroić gości tego pokroju, bo oni robią największe szwindle i przewalanki i właśnie tam trzeba szukać pieniędzy.CBA i skarbówka powinno być u każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europa napisał:
Szczyt matolstwa to napisać"najwiękrzego" przez rz.
Ale to że szczyt MATOLSTWA to nie kwestionujesz.Dobrze że mamy takie samo zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALI napisał:
http://c.wrzuta.pl/wi11382/35fdeaed0010d4c74cf4ed5b/wesola_ferajna POlecam kapitalne zdjątko z dedykacją dla wszystkich lemingów
Zajebiste,trzeba to komuchom pchać dalej.Pięknie ŻYDOKOMUNA trafiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak będzie? Wypuszczamy z więzień złodziei, którzy siedzą przecież 'tylko' z powodu swej "kleptomańskiej natury"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdza się powiedzenie "Jak kraść to miliony". Pzelałam do US 27zł mniej niż na deklaracji VAT (czski błąd)to miałam tytuł wykonawczy i komornika na karku. Nie wiadomo płakać czy śmiać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takich ludzi wybieracie do Sejmu. Oszustów , malwersantów, złodziei, homosiów. Czy Polacy są zaślepieni? Czy piękny kolorowy plakat, czy płynna wypowiedź jakiegoś kłamcy wystarczy... Dalej głosujcie na Ruch Pojeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam dziennikarską umiejętność rzucenia hołocie ochłapu na pożarcie! Czytam komentarze i upewniam się w przekonaniu o naszej narodowej małości, chamstwie, ignoranctwie i zwykłej zawiści w stosunku do bliźniego. Pospólstwo znalazło wentyl uwalniający frustracje spowodowane własną niezaradnością i świadomością o nieprzystosowaniu do życia w demokratycznym społeczeństwie, gdzie przedsiębiorczość (a nie zasiłki) ma być wyznacznikiem poziomu życia! Z wielkim sceptycyzmem podchodzę to „rewelacji” pani Palikot, ale nie dziwię się wcale tak zwanym dziennikarzom, bo maja temat na kilka dni! Nie danym mi było poznać państwa Palikot i widziałem ich jedynie na ekranie TV przy okazji jakichś mniej lub bardziej udanych wystąpień . Muszę jednak napisać, ze jeśli kobieta widziana przeze mnie u boku posła podczas nocy wyborczej jest aktualnie Jego wybranką, to wcale nie jestem zdziwiony, że dokonał tego wyboru. Wszak w porównaniu z panią Palikot jest to bardzo elegancka, atrakcyjna i przemawiająca do wyobraźni kobieta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁY Z POLSKI WIELE MILIARDÓW....PIENIĄDZE KTORE MIAŁY PÓJŚC NA EMERYTURY.... ZOSTANĄ WYSŁANE DO LONDYNU ALBO FRANKFURTU - MÓWI SENATOR BIERECKI. No cóż kiedy Polak durniem był i jest, niech głosuje na Palikoci ruch, PO, Psl, SLD i czeka.... na emeryturę, której nigdy nie dostanie - chodzi o dzisiejszych Polaków 20-30-40 letnich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda. napisał:
Podziwiam dziennikarską umiejętność rzucenia hołocie ochłapu na pożarcie! Czytam komentarze i upewniam się w przekonaniu o naszej narodowej małości, chamstwie, ignoranctwie i zwykłej zawiści w stosunku do bliźniego. Pospólstwo znalazło wentyl uwalniający frustracje spowodowane własną niezaradnością i świadomością o nieprzystosowaniu do życia w demokratycznym społeczeństwie, gdzie przedsiębiorczość (a nie zasiłki) ma być wyznacznikiem poziomu życia! Z wielkim sceptycyzmem podchodzę to „rewelacji” pani Palikot, ale nie dziwię się wcale tak zwanym dziennikarzom, bo maja temat na kilka dni! Nie danym mi było poznać państwa Palikot i widziałem ich jedynie na ekranie TV przy okazji jakichś mniej lub bardziej udanych wystąpień . Muszę jednak napisać, ze jeśli kobieta widziana przeze mnie u boku posła podczas nocy wyborczej jest aktualnie Jego wybranką, to wcale nie jestem zdziwiony, że dokonał tego wyboru. Wszak w porównaniu z panią Palikot jest to bardzo elegancka, atrakcyjna i przemawiająca do wyobraźni kobieta!
gdzie ty widzisz tą demokrację w Polsce? Twoja wyobraznia jest chora, dawaj sie doić palikociarniom wszelkiej masci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Potwierdza się powiedzenie "Jak kraść to miliony". Pzelałam do US 27zł mniej niż na deklaracji VAT (czski błąd)to miałam tytuł wykonawczy i komornika na karku. Nie wiadomo płakać czy śmiać się.
to jest własnie demokracja w wydaniu Pełowskim. Ty ja oni jesteśmy w swoim kraju parobkami pracujacymi na nich. Emerytur tych tzw.reformowalnych wcale nie będzie a nasze składki zostana zagospodarowane przez grupy finansowe, czyli wyciągniete z Polski miliardy trafia na konta w Londynie i Frankfurcie. Tak wyglada prawda o reformie emerytalnej...... Co chca to robią, bo widzą,że użyteczni widioci ich popierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...