Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 marca 2012 r.
20:11
Edytuj ten wpis

Tajemniczy majątek posła Palikota

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 67 A A
Maria Nowińska twierdzi, że prokuratura umorzyła śledztwo przedwcześnie i nie zbadała należycie dzia
Maria Nowińska twierdzi, że prokuratura umorzyła śledztwo przedwcześnie i nie zbadała należycie dzia

Prokuratura nie znalazła dowodów, że Janusz Palikot ukrył miliony złotych w rajach podatkowych. Uznała też, że nieprawdziwe zapisy w jego oświadczeniach majątkowych mogły wynikać z... bałaganiarskiej natury posła. To, czy słusznie umorzyła sprawę, zbada teraz sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Śledztwo umorzono przedwcześnie – twierdzi Maria Nowińska, była żona Palikota. Jej zażalenie rozpatrzy Sąd Okręgowy w Lublinie. Rozprawę zaplanowano na 27 marca.

Nowińska przekonuje, że polityk wyprowadzał od 2003 roku majątek ich wspólnej spółki Jabłonna do tajemniczych firm zarejestrowanych w tzw. rajach podatkowych, m.in. na wyspie Curacao (Antyle Holenderskie). W ten sposób miał uszczuplić majątek jej i firmy o przynajmniej 60 mln zł.

Palikot miał też nakłamać w sześciu oświadczeniach majątkowych z lat 2007–2010. Centralne Biuro Antykorupcyjne znalazło tam aż kilkadziesiąt nieprawdziwych informacji. Np. poseł zawyżał lub zaniżał kwoty otrzymanych kredytów, nie wpisał niektórych dochodów, zawyżył o 5 mln zł wartość udziału w pałacu w Jabłonnej, czy nie przyznał się do samochodu Land Rover Defender.
Warszawska prokuratura badała sprawę przez cztery lata. Starała się dowiedzieć, kto stoi za firmami, do których trafiały pieniądze z Jabłonnej. Jednak władze rajów podatkowych pilnie strzegą tajemnic i odmówiły pomocy. Choć była szansa na zdobycie informacji o Grund Corporate Finance Partners z Luksemburga.

– Były już wydane nakazy przeszukania i zatrzymania dokumentów Grund Corporate, jednak Palikot wynajął prawnika, który rok temu to zablokował. Jeśli ma czyste sumienie, to dlaczego to zrobił? – zastanawia się Anna Borek, pełnomocnik Nowińskiej.

Inna poszlaka: polityk miał uszczuplać majątek przy użyciu zarejestrowanej na Curacao JP Family Foundation – fundację nadzorował bliski współpracownik posła.

Wcześniej Palikot zapewniał stanowczo, że pieniędzy nie wyprowadził, a z byłą żoną rozliczył się uczciwie. Nie chciał jednak z nami rozmawiać o tej sprawie. "Nie wypowiadam się ze względu na dobro dzieci” – odpisał wczoraj na naszego SMS-a z prośbą o kontakt (z Nowińską poseł ma dwóch synów – dop. red.).

Prokurator Joanna Chojnowska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie umorzyła śledztwo pod koniec grudnia 2011 roku. Twierdzi, że działalność Palikota nie miała znamion czynu zabronionego.

Nieprawidłowości w oświadczeniach majątkowych uznała za niedbalstwo. Przywołała zeznania świadka (tego od JP Family Foundation), który tłumaczy, że Palikot "ze swoim filozoficznym podejściem do życia zawsze mało dbał o dokumenty”.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 67

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 14:08
[quote name='Gość' timestamp='1331892341' post='610624']
'TE POŻYCZONE PIENIĄDZE SĄ ZLE WYDAWANE. SKALA MARNOTRAWSTWA JEST NIESŁYCHANA. STADIONY, AUTOSTRADY JUŻ ROZSYPUJACE SIĘ, WSZYSTKO CO W POLSCE BUDUJEMY JEST WIELOKROTNIE DROŻSZE NIŻ W INNYCH KRAJACH' - SEMATOR BIERECKI. A jak ma byc inaczej? przecież kolesie i rodzinki Pełowców musza się dorobić, a paroby zwane uzyteczni idioci czyli wyborcy Donka i Bronka to spłacą.
[/quote]
POra deb***i od koryta już odstawić,zanim więcej szkody narobią.
Avatar
senator / 16 marca 2012 r. o 12:44
[quote name='Gość' timestamp='1331891564' post='610617']
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁY Z POLSKI WIELE MILIARDÓW....PIENIĄDZE KTORE MIAŁY PÓJŚC NA EMERYTURY.... ZOSTANĄ WYSŁANE DO LONDYNU ALBO FRANKFURTU - MÓWI SENATOR BIERECKI. No cóż kiedy Polak durniem był i jest, niech głosuje na Palikoci ruch, PO, Psl, SLD i czeka.... na emeryturę, której nigdy nie dostanie - chodzi o dzisiejszych Polaków 20-30-40 letnich.
[/quote]
Żaden Londyn,żaden Frankfurt,cała zrabowaną kasę z POLSKI wywożą do Israela.
[quote name='Gość' timestamp='1331891564' post='610617']
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:25
www.wpolityce.pl 'MINISTERSTWO ATEIZACJI /NA CZELE Z ŻYDEM BONIM/ WYCENIŁ KOŚCIÓL KATOLICKI na mniej niż 1/3 orkiestry dęęęętnej Owsiaka /też Żyda/.
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:18
[quote name='Patriota' timestamp='1331810439' post='610212']
Jak czują się teraz ci wszyscy,którzy głosowali na Palikota ???

A czy palikociarnia wie,że ich idol z Biłgoraju powiedział kilka tygodni temu " Polacy muszą wyrzec się polskości", fajnie nie ???

Na ruch poparcia samego siebie głosowali towarzysze z SLD exPZPR oraz otumaniona, manipulowana wychowana przez MTV i TVN młodzież, dla której posiadanie marihuany i promocja homoseksualizmu to największe wartości tego świata!!

Wczoraj wielki wyjazd polskich Patriotów na Wegry, tymczasem lewicowo-liberalne media w POlsce milczą na ten temat!!!

http://www.youtube.com/watch?v=qGa_GKFC6no
[/quote]
To jest kierunek PO i Palikotów: 'polskość to nienormalność rzekł Donek, "niech Polacy zaczna sie wyrzekać polskości'. Zamykanie tylu szkół, likwidacja do minimum nauki historii i jez.polskiego to jest własnie to. A jak juz dojdą do likwidacji polskości toPalikocie swołocze wybudją nam Treblinkę.... Głosujcie na PO i Palikotów, bedzie wam zawsze gorąco.
[quote name='Patriota' timestamp='1331810439' post='610212']
Jak czują się teraz ci wszyscy,którzy głosowali na Palikota ???

A czy palikociarnia wie,że ich idol z Biłgoraju powiedział kilka tygodni temu " Polacy muszą wyrzec się polskości", fajnie nie ???

Na ruch poparcia samego siebie głosowali towarzysze z SLD exPZPR oraz otumaniona, manipulowana wychowana przez MTV i TVN młodzież, dla której posiadanie marihuany i promocja homoseksualizmu to największe wartości tego świata... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:13
[quote name='emeryt za pan brat z Inte.' timestamp='1331808951' post='610200']
I co...uważasz się za odkrywcę Ameryki??????
My jesteśmy narodem niedomytych (statystyka o zużyciu środków higieny osobistej) chamów i sfrustrowanych durni!
Nieroby widzą tylko cudze, a swojego już nie!
Żaden baran nie analizuje tego co czyta, tylko w swojej małostkowości przechodzi do ataku, aby ujrzeć samego siebie w lepszym świetle!
Idioci nie wiedzą, ze kanalie typu Ziobro i inni z pewnością gruntownie "prześwietlili" osobnika, który tak bardzo zalazł im za skórę! Ale nie wymagaj zbyt wiele od płazów gotowych utopić własnego sąsiada w przysłowiowej łyżce wody, kiedy tamten okaże się być bardziej zaradnym człowiekiem.
Mentalności parobka odgryzającego się za wieczne stanie z czapką w ręku od razu nie wyplenisz!
[/quote]
kanalią to jesteś ty, a raczej przbłędą ze stalinowskiego desantu po dziadku. Nie siej tu swojej czerwonej propagandy pososwieckaja głowo. Boisz się, widać to.
[quote name='emeryt za pan brat z Inte.' timestamp='1331808951' post='610200']
I co...uważasz się za odkrywcę Ameryki??????
My jesteśmy narodem niedomytych (statystyka o zużyciu środków higieny osobistej) chamów i sfrustrowanych durni!
Nieroby widzą tylko cudze, a swojego już nie!
Żaden baran nie analizuje tego co czyta, tylko w swojej małostkowości przechodzi do ataku, aby ujrzeć samego siebie w lepszym świetle!
Idioci nie wiedzą, ze kanalie typu Ziobro i inn... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:08
[quote name='El Mateo' timestamp='1331824447' post='610342']
A czy wiesz, matole, że w powiedzeniu "Polak, Węgier - dwa bratanki" nie chodzi o Węgry tylko o tzw. Górne Węgry (tereny dzisiejszej Słowacji), czyli tak naprawdę powiedzenie odnosi się do Słowaków? Nie wiesz! Zasłyszał jakieś powiedzenie i powtarza jak papuga. Tumany z MW, ONR i innych śmiesznych organizacji pseudopatriotycznych - pouczcie się lepiej historii buraki!
[/quote]
Burak wie, ale ty POkemonie odmóżdżony przez tvny,polsaty i michnikowszczyznę gówno wiesz
[quote name='El Mateo' timestamp='1331824447' post='610342']
A czy wiesz, matole, że w powiedzeniu "Polak, Węgier - dwa bratanki" nie chodzi o Węgry tylko o tzw. Górne Węgry (tereny dzisiejszej Słowacji), czyli tak naprawdę powiedzenie odnosi się do Słowaków? Nie wiesz! Zasłyszał jakieś powiedzenie i powtarza jak papuga. Tumany z MW, ONR i innych śmiesznych organizacji pseudopatriotycznych - pouczcie się lepiej historii buraki!
[/quote]
Burak wie, ale ty POkemonie odmóżdżony przez t... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:05
'TE POŻYCZONE PIENIĄDZE SĄ ZLE WYDAWANE. SKALA MARNOTRAWSTWA JEST NIESŁYCHANA. STADIONY, AUTOSTRADY JUŻ ROZSYPUJACE SIĘ, WSZYSTKO CO W POLSCE BUDUJEMY JEST WIELOKROTNIE DROŻSZE NIŻ W INNYCH KRAJACH' - SEMATOR BIERECKI. A jak ma byc inaczej? przecież kolesie i rodzinki Pełowców musza się dorobić, a paroby zwane uzyteczni idioci czyli wyborcy Donka i Bronka to spłacą.
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:00
[quote name='Karolina' timestamp='1331881346' post='610520']
Potwierdza się powiedzenie "Jak kraść to miliony". Pzelałam do US 27zł mniej niż na deklaracji VAT (czski błąd)to miałam tytuł wykonawczy i komornika na karku. Nie wiadomo płakać czy śmiać się.
[/quote]
to jest własnie demokracja w wydaniu Pełowskim. Ty ja oni jesteśmy w swoim kraju parobkami pracujacymi na nich. Emerytur tych tzw.reformowalnych wcale nie będzie a nasze składki zostana zagospodarowane przez grupy finansowe, czyli wyciągniete z Polski miliardy trafia na konta w Londynie i Frankfurcie. Tak wyglada prawda o reformie emerytalnej...... Co chca to robią, bo widzą,że użyteczni widioci ich popierają.
[quote name='Karolina' timestamp='1331881346' post='610520']
Potwierdza się powiedzenie "Jak kraść to miliony". Pzelałam do US 27zł mniej niż na deklaracji VAT (czski błąd)to miałam tytuł wykonawczy i komornika na karku. Nie wiadomo płakać czy śmiać się.
[/quote]
to jest własnie demokracja w wydaniu Pełowskim. Ty ja oni jesteśmy w swoim kraju parobkami pracujacymi na nich. Emerytur tych tzw.reformowalnych wcale nie będzie a nasze składki zostana zagospodarowane przez grupy finansowe, czyli ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 10:55
[quote name='Magda.' timestamp='1331891404' post='610616']
Podziwiam dziennikarską umiejętność rzucenia hołocie ochłapu na pożarcie!
Czytam komentarze i upewniam się w przekonaniu o naszej narodowej małości, chamstwie, ignoranctwie i zwykłej zawiści w stosunku do bliźniego.
Pospólstwo znalazło wentyl uwalniający frustracje spowodowane własną niezaradnością i świadomością o nieprzystosowaniu do życia w demokratycznym społeczeństwie, gdzie przedsiębiorczość (a nie zasiłki) ma być wyznacznikiem poziomu życia!

Z wielkim sceptycyzmem podchodzę to „rewelacji” pani Palikot, ale nie dziwię się wcale tak zwanym dziennikarzom, bo maja temat na kilka dni!
Nie danym mi było poznać państwa Palikot i widziałem ich jedynie na ekranie TV przy okazji jakichś mniej lub bardziej udanych wystąpień .
Muszę jednak napisać, ze jeśli kobieta widziana przeze mnie u boku posła podczas nocy wyborczej jest aktualnie Jego wybranką, to wcale nie jestem zdziwiony,
że dokonał tego wyboru.
Wszak w porównaniu z panią Palikot jest to bardzo elegancka, atrakcyjna i przemawiająca do wyobraźni kobieta!
[/quote]
gdzie ty widzisz tą demokrację w Polsce? Twoja wyobraznia jest chora, dawaj sie doić palikociarniom wszelkiej masci...
[quote name='Magda.' timestamp='1331891404' post='610616']
Podziwiam dziennikarską umiejętność rzucenia hołocie ochłapu na pożarcie!
Czytam komentarze i upewniam się w przekonaniu o naszej narodowej małości, chamstwie, ignoranctwie i zwykłej zawiści w stosunku do bliźniego.
Pospólstwo znalazło wentyl uwalniający frustracje spowodowane własną niezaradnością i świadomością o nieprzystosowaniu do życia w demokratycznym społeczeństwie, gdzie przedsiębiorczość (a nie zasiłki) ma być wyznacznikiem pozi... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 10:52
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁY Z POLSKI WIELE MILIARDÓW....PIENIĄDZE KTORE MIAŁY PÓJŚC NA EMERYTURY.... ZOSTANĄ WYSŁANE DO LONDYNU ALBO FRANKFURTU - MÓWI SENATOR BIERECKI. No cóż kiedy Polak durniem był i jest, niech głosuje na Palikoci ruch, PO, Psl, SLD i czeka.... na emeryturę, której nigdy nie dostanie - chodzi o dzisiejszych Polaków 20-30-40 letnich.
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁY Z POLSKI WIELE MILIARDÓW....PIENIĄDZE KTORE MIAŁY PÓJŚC NA EMERYTURY.... ZOSTANĄ WYSŁ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 14:08
[quote name='Gość' timestamp='1331892341' post='610624']
'TE POŻYCZONE PIENIĄDZE SĄ ZLE WYDAWANE. SKALA MARNOTRAWSTWA JEST NIESŁYCHANA. STADIONY, AUTOSTRADY JUŻ ROZSYPUJACE SIĘ, WSZYSTKO CO W POLSCE BUDUJEMY JEST WIELOKROTNIE DROŻSZE NIŻ W INNYCH KRAJACH' - SEMATOR BIERECKI. A jak ma byc inaczej? przecież kolesie i rodzinki Pełowców musza się dorobić, a paroby zwane uzyteczni idioci czyli wyborcy Donka i Bronka to spłacą.
[/quote]
POra deb***i od koryta już odstawić,zanim więcej szkody narobią.
Avatar
senator / 16 marca 2012 r. o 12:44
[quote name='Gość' timestamp='1331891564' post='610617']
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁY Z POLSKI WIELE MILIARDÓW....PIENIĄDZE KTORE MIAŁY PÓJŚC NA EMERYTURY.... ZOSTANĄ WYSŁANE DO LONDYNU ALBO FRANKFURTU - MÓWI SENATOR BIERECKI. No cóż kiedy Polak durniem był i jest, niech głosuje na Palikoci ruch, PO, Psl, SLD i czeka.... na emeryturę, której nigdy nie dostanie - chodzi o dzisiejszych Polaków 20-30-40 letnich.
[/quote]
Żaden Londyn,żaden Frankfurt,cała zrabowaną kasę z POLSKI wywożą do Israela.
[quote name='Gość' timestamp='1331891564' post='610617']
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:25
www.wpolityce.pl 'MINISTERSTWO ATEIZACJI /NA CZELE Z ŻYDEM BONIM/ WYCENIŁ KOŚCIÓL KATOLICKI na mniej niż 1/3 orkiestry dęęęętnej Owsiaka /też Żyda/.
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:18
[quote name='Patriota' timestamp='1331810439' post='610212']
Jak czują się teraz ci wszyscy,którzy głosowali na Palikota ???

A czy palikociarnia wie,że ich idol z Biłgoraju powiedział kilka tygodni temu " Polacy muszą wyrzec się polskości", fajnie nie ???

Na ruch poparcia samego siebie głosowali towarzysze z SLD exPZPR oraz otumaniona, manipulowana wychowana przez MTV i TVN młodzież, dla której posiadanie marihuany i promocja homoseksualizmu to największe wartości tego świata!!

Wczoraj wielki wyjazd polskich Patriotów na Wegry, tymczasem lewicowo-liberalne media w POlsce milczą na ten temat!!!

http://www.youtube.com/watch?v=qGa_GKFC6no
[/quote]
To jest kierunek PO i Palikotów: 'polskość to nienormalność rzekł Donek, "niech Polacy zaczna sie wyrzekać polskości'. Zamykanie tylu szkół, likwidacja do minimum nauki historii i jez.polskiego to jest własnie to. A jak juz dojdą do likwidacji polskości toPalikocie swołocze wybudją nam Treblinkę.... Głosujcie na PO i Palikotów, bedzie wam zawsze gorąco.
[quote name='Patriota' timestamp='1331810439' post='610212']
Jak czują się teraz ci wszyscy,którzy głosowali na Palikota ???

A czy palikociarnia wie,że ich idol z Biłgoraju powiedział kilka tygodni temu " Polacy muszą wyrzec się polskości", fajnie nie ???

Na ruch poparcia samego siebie głosowali towarzysze z SLD exPZPR oraz otumaniona, manipulowana wychowana przez MTV i TVN młodzież, dla której posiadanie marihuany i promocja homoseksualizmu to największe wartości tego świata... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:13
[quote name='emeryt za pan brat z Inte.' timestamp='1331808951' post='610200']
I co...uważasz się za odkrywcę Ameryki??????
My jesteśmy narodem niedomytych (statystyka o zużyciu środków higieny osobistej) chamów i sfrustrowanych durni!
Nieroby widzą tylko cudze, a swojego już nie!
Żaden baran nie analizuje tego co czyta, tylko w swojej małostkowości przechodzi do ataku, aby ujrzeć samego siebie w lepszym świetle!
Idioci nie wiedzą, ze kanalie typu Ziobro i inni z pewnością gruntownie "prześwietlili" osobnika, który tak bardzo zalazł im za skórę! Ale nie wymagaj zbyt wiele od płazów gotowych utopić własnego sąsiada w przysłowiowej łyżce wody, kiedy tamten okaże się być bardziej zaradnym człowiekiem.
Mentalności parobka odgryzającego się za wieczne stanie z czapką w ręku od razu nie wyplenisz!
[/quote]
kanalią to jesteś ty, a raczej przbłędą ze stalinowskiego desantu po dziadku. Nie siej tu swojej czerwonej propagandy pososwieckaja głowo. Boisz się, widać to.
[quote name='emeryt za pan brat z Inte.' timestamp='1331808951' post='610200']
I co...uważasz się za odkrywcę Ameryki??????
My jesteśmy narodem niedomytych (statystyka o zużyciu środków higieny osobistej) chamów i sfrustrowanych durni!
Nieroby widzą tylko cudze, a swojego już nie!
Żaden baran nie analizuje tego co czyta, tylko w swojej małostkowości przechodzi do ataku, aby ujrzeć samego siebie w lepszym świetle!
Idioci nie wiedzą, ze kanalie typu Ziobro i inn... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:08
[quote name='El Mateo' timestamp='1331824447' post='610342']
A czy wiesz, matole, że w powiedzeniu "Polak, Węgier - dwa bratanki" nie chodzi o Węgry tylko o tzw. Górne Węgry (tereny dzisiejszej Słowacji), czyli tak naprawdę powiedzenie odnosi się do Słowaków? Nie wiesz! Zasłyszał jakieś powiedzenie i powtarza jak papuga. Tumany z MW, ONR i innych śmiesznych organizacji pseudopatriotycznych - pouczcie się lepiej historii buraki!
[/quote]
Burak wie, ale ty POkemonie odmóżdżony przez tvny,polsaty i michnikowszczyznę gówno wiesz
[quote name='El Mateo' timestamp='1331824447' post='610342']
A czy wiesz, matole, że w powiedzeniu "Polak, Węgier - dwa bratanki" nie chodzi o Węgry tylko o tzw. Górne Węgry (tereny dzisiejszej Słowacji), czyli tak naprawdę powiedzenie odnosi się do Słowaków? Nie wiesz! Zasłyszał jakieś powiedzenie i powtarza jak papuga. Tumany z MW, ONR i innych śmiesznych organizacji pseudopatriotycznych - pouczcie się lepiej historii buraki!
[/quote]
Burak wie, ale ty POkemonie odmóżdżony przez t... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:05
'TE POŻYCZONE PIENIĄDZE SĄ ZLE WYDAWANE. SKALA MARNOTRAWSTWA JEST NIESŁYCHANA. STADIONY, AUTOSTRADY JUŻ ROZSYPUJACE SIĘ, WSZYSTKO CO W POLSCE BUDUJEMY JEST WIELOKROTNIE DROŻSZE NIŻ W INNYCH KRAJACH' - SEMATOR BIERECKI. A jak ma byc inaczej? przecież kolesie i rodzinki Pełowców musza się dorobić, a paroby zwane uzyteczni idioci czyli wyborcy Donka i Bronka to spłacą.
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 11:00
[quote name='Karolina' timestamp='1331881346' post='610520']
Potwierdza się powiedzenie "Jak kraść to miliony". Pzelałam do US 27zł mniej niż na deklaracji VAT (czski błąd)to miałam tytuł wykonawczy i komornika na karku. Nie wiadomo płakać czy śmiać się.
[/quote]
to jest własnie demokracja w wydaniu Pełowskim. Ty ja oni jesteśmy w swoim kraju parobkami pracujacymi na nich. Emerytur tych tzw.reformowalnych wcale nie będzie a nasze składki zostana zagospodarowane przez grupy finansowe, czyli wyciągniete z Polski miliardy trafia na konta w Londynie i Frankfurcie. Tak wyglada prawda o reformie emerytalnej...... Co chca to robią, bo widzą,że użyteczni widioci ich popierają.
[quote name='Karolina' timestamp='1331881346' post='610520']
Potwierdza się powiedzenie "Jak kraść to miliony". Pzelałam do US 27zł mniej niż na deklaracji VAT (czski błąd)to miałam tytuł wykonawczy i komornika na karku. Nie wiadomo płakać czy śmiać się.
[/quote]
to jest własnie demokracja w wydaniu Pełowskim. Ty ja oni jesteśmy w swoim kraju parobkami pracujacymi na nich. Emerytur tych tzw.reformowalnych wcale nie będzie a nasze składki zostana zagospodarowane przez grupy finansowe, czyli ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 10:55
[quote name='Magda.' timestamp='1331891404' post='610616']
Podziwiam dziennikarską umiejętność rzucenia hołocie ochłapu na pożarcie!
Czytam komentarze i upewniam się w przekonaniu o naszej narodowej małości, chamstwie, ignoranctwie i zwykłej zawiści w stosunku do bliźniego.
Pospólstwo znalazło wentyl uwalniający frustracje spowodowane własną niezaradnością i świadomością o nieprzystosowaniu do życia w demokratycznym społeczeństwie, gdzie przedsiębiorczość (a nie zasiłki) ma być wyznacznikiem poziomu życia!

Z wielkim sceptycyzmem podchodzę to „rewelacji” pani Palikot, ale nie dziwię się wcale tak zwanym dziennikarzom, bo maja temat na kilka dni!
Nie danym mi było poznać państwa Palikot i widziałem ich jedynie na ekranie TV przy okazji jakichś mniej lub bardziej udanych wystąpień .
Muszę jednak napisać, ze jeśli kobieta widziana przeze mnie u boku posła podczas nocy wyborczej jest aktualnie Jego wybranką, to wcale nie jestem zdziwiony,
że dokonał tego wyboru.
Wszak w porównaniu z panią Palikot jest to bardzo elegancka, atrakcyjna i przemawiająca do wyobraźni kobieta!
[/quote]
gdzie ty widzisz tą demokrację w Polsce? Twoja wyobraznia jest chora, dawaj sie doić palikociarniom wszelkiej masci...
[quote name='Magda.' timestamp='1331891404' post='610616']
Podziwiam dziennikarską umiejętność rzucenia hołocie ochłapu na pożarcie!
Czytam komentarze i upewniam się w przekonaniu o naszej narodowej małości, chamstwie, ignoranctwie i zwykłej zawiści w stosunku do bliźniego.
Pospólstwo znalazło wentyl uwalniający frustracje spowodowane własną niezaradnością i świadomością o nieprzystosowaniu do życia w demokratycznym społeczeństwie, gdzie przedsiębiorczość (a nie zasiłki) ma być wyznacznikiem pozi... rozwiń
Avatar
Gość / 16 marca 2012 r. o 10:52
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁY Z POLSKI WIELE MILIARDÓW....PIENIĄDZE KTORE MIAŁY PÓJŚC NA EMERYTURY.... ZOSTANĄ WYSŁANE DO LONDYNU ALBO FRANKFURTU - MÓWI SENATOR BIERECKI. No cóż kiedy Polak durniem był i jest, niech głosuje na Palikoci ruch, PO, Psl, SLD i czeka.... na emeryturę, której nigdy nie dostanie - chodzi o dzisiejszych Polaków 20-30-40 letnich.
partia Palikocia został utworzona w gabinetach Tuska i Komorowskiego. Oni to wymyslili. Ludzie o tym nie wiedzą...."dotyczy to tzw. reformy emerytalnej. To nie jest żadna reforma emerytalna, chodzi o to by NIE WYPŁACAĆ W OGÓLE EMERYTUR POLAKOM a min.Rostowski z rozbrajającą szczerościa powiedział o co idzie gra....O TO, BY WIĘCEJ PIENIEDZY BYŁO W GARNKU, JAKIM JEST BUDŻET PAŃSTWA, CHODZI O TO BY GRUPY FINANSOWE 'ZAGOSPODAROWAŁY' JE I WYCIĄGNEŁY Z POLSKI WIELE MILIARDÓW....PIENIĄDZE KTORE MIAŁY PÓJŚC NA EMERYTURY.... ZOSTANĄ WYSŁ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 67

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trefl Sopot – Polski Cukier Start 74:69. Stracili przewagę w czwartej kwarcie

Trefl Sopot – Polski Cukier Start 74:69. Stracili przewagę w czwartej kwarcie

Koniec dobrej passy koszykarzy z Lublina. Polski Cukier Start w wielu fragmentach sobotniego meczu z Treflem Sopot był na prowadzeniu. W trzeciej kwarcie czerwono-czarni mieli nawet w zapasie 11 punktów. Niestety, czwartą część zawodów przegrali 9:22 i całe spotkanie 69:74.

Stal Rzeszów – Wisła Puławy 1:1. W końcu sparing

Stal Rzeszów – Wisła Puławy 1:1. W końcu sparing

Do wznowienia rozgrywek ligowych został już niecały miesiąc. A Wisła Puławy dopiero w sobotę rozegrała pierwszy mecz kontrolny. Drużyna Mariusza Pawlaka zmierzyła się na wyjeździe ze Stalą Rzeszów i zremisowała z pierwszoligowcem 1:1.

Bogdanka szuka nowych złóż węgla kamiennego
magazyn
galeria

Bogdanka szuka nowych złóż węgla kamiennego

Pogłoski o śmierci węgla kamiennego są mocno przesadzone. W Bogdance o tym świetnie wiedzą i stawiają na nowe trendy. Od października minionego roku szukają nowych złóż na dziewiczych dotychczas obszarach.

Radni wolą być niezależni. Klub popierający prezydenta rozwiązany

Radni wolą być niezależni. Klub popierający prezydenta rozwiązany

W piątek rozwiązany został klub radnych Niezależni wyborcy Pawła Maja, do którego należało czworo samorządowców. Dwóch z nich: Michał Zakrzewski i Kamil Zięcina złożyli pisemne rezygnacje z dalszego uczestnictwa w tym gremium.

Czarek Sikora wystąpi w klubie Kazik
5 lutego 2023, 18:00

Czarek Sikora wystąpi w klubie Kazik

W niedzielę, 5 lutego o godz. 18 w Klubie Studenckim Kazik (ul. Nadbystrzycka 40a) swój komediowy materiał zaprezentuje Czarek Sikora.

WOŚP 2023: Wiosłowanie w centrum handlowym
Zdjęcia
galeria

WOŚP 2023: Wiosłowanie w centrum handlowym

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wspierać na wiele sposobów, na przykład wiosłując. W sobotę taka akcja odbyła się w centrum handlowym Felicity.

Górnik Łęczna – Chojniczanka Chojnice 0:2. Porażka na koniec zgrupowania

Górnik Łęczna – Chojniczanka Chojnice 0:2. Porażka na koniec zgrupowania

Górnik Łęczna w sobotę zakończył kilkudniowe zgrupowanie w Opalenicy. Ostatniego dnia pobytu w Wielkopolsce zielono-czarni przegrali w meczu kontrolnym z Chojniczanką Chojnice 0:2, a jedną z bramek strzelił im były zawodnik klubu z Łęcznej

Zabawa ostatkowa i zbiórka na autobus dla dzieci

Zabawa ostatkowa i zbiórka na autobus dla dzieci

Świetna zabawa jest gwarantowana, a przyjemne można połączyć z pożytecznym. Uczestnicząc w Charytatywnych Ostatkach Karnawałowych można wspomóc Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu.

Superman myje okna i rozmawia z pacjentami
Zdjęcia
galeria

Superman myje okna i rozmawia z pacjentami

Superman zapukał dzisiaj w okna Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Małych pacjentów odwiedzili też inni superbohaterowie.

Goncalo Feio (Motor Lublin): Przyzwyczajamy się do wygrywania

Goncalo Feio (Motor Lublin): Przyzwyczajamy się do wygrywania

Kolejne dwa mecze kontrolne za piłkarzami Motoru. Rafał Król i spółka w piątek ograli po 3:0 trzecioligowców: Chełmiankę i KS Wiązownica. Po raz kolejny w okresie przygotowawczym trener Goncalo Feio miał powody do radości.

Cały dom w ogniu. W pogorzelisku zwłoki

Cały dom w ogniu. W pogorzelisku zwłoki

Tragicznie zakończył się pożar domu w miejscowości Wojsławice w powiecie chełmskim. W pogorzelisku strażacy odnaleźli zwłoki mężczyzny.

Podlasie – Avia 0:1. Nowy zawodnik bialczan, żółto-niebiescy blisko kolejnego transferu

Podlasie – Avia 0:1. Nowy zawodnik bialczan, żółto-niebiescy blisko kolejnego transferu

Jeszcze przed sobotnim meczem z Avią Podlasie ogłosiło transfer Damiana Lepiarza, który przenosi się do Białej Podlaskiej z lidera grupy czwartej ŁKS Łagów. A jeżeli chodzi o sparing naszych trzecioligowców, to po wyrównanym spotkaniu 1:0 wygrali żółto-niebiescy

Francuzi z konwojem dla Ukrainy. Młodzież zrobiła piecyki dla żołnierzy na front
galeria

Francuzi z konwojem dla Ukrainy. Młodzież zrobiła piecyki dla żołnierzy na front