Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taksówkarze to najgorszy element i byli mundurowi .Dla złotówki zrobią wszystko .Zostawią rodzinę i będą stali na słupku od rana do nocy .Nie płaca zusu (bo maja emerytury mundurowe) ,podatków ,... Uczciwych na palcach jednej ręki można policzyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każdy taksówkarz to złodziej i oszust. Współpracują z bandytami i oszukują klientów. A, podpitych zwłaszcza. Taksówkarze z Białej Podlaskiej, to synonim złodzieja i oszusta. Dla paru złotych wywiozą podpitego klienta w krzaki, gdzie już czekają jego kompani, zeby okraść klienta, którym w zasadzie taksówkarz powinien się chociarz zainteresować, kiedy go okradają, a nie wspołpracować z bandziorami. Potem zdziweni, że kiedy ktoś napadnie na złotówę, to nikt mu nie chce pomóc. Zasłużyli sobie na to. I wiem co piszę. Byłem okradziony w ten sposób, przez tych bandytów udających taksówkarzy.
0
jak może odpowiadać, że ukradł jak nie ukradł, on tylko znalazł
0
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
0
Fakt znalazł a później dokładniej rzecz ujmując przywłaszczył sobie!
0
oo napisał:
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
0
mach napisał:
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
No bo na co mu jeden bucik ?
0
jaki ty głupi jesteś. ZUS płacą imbecylu wszyscy tylko nie w jednakowej wysokości
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: