Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2011 r.
13:24
Edytuj ten wpis

Taksówkarz zgarnął 2,5 tys. zł. Pieniądze zgubiła handlarka

0 8 A A
Kobieta zgubiła pieniądze, taksówkarz je zabrał (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
Kobieta zgubiła pieniądze, taksówkarz je zabrał (Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Pieniądze wypadły kobiecie, która kończyła swój dzień pracy na targowisku. Chociaż pytała taksówkarza, czy je znalazł, zaprzeczał. Pieniądze znalazły się dopiero, kiedy jego samochód przeszukała policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek przy ul. Nadstawnej w Lublinie. Poszkodowana kobieta wsiadała do swojego samochodu, kiedy nagle zauważyła, że po drodze musiały jej wypaść pieniądze z utargu. Zaczęła ich szukać.

Zwróciła się do taksówkarza, którego znała z widzenia. Zauważyła wcześniej, że podnosił coś z ziemi obok swojego samochodu. 52-letni mężczyzna twierdził jednak, że nie znalazł żadnych pieniędzy. Kobieta wezwała więc policjantów.

Taksówkarz nie przyznał się również funkcjonariuszom, że podniósł z ziemi zgubiony utarg. Policjanci zdecydowali się przeszukać jego samochód i pod pokrowcem fotela pasażera znaleźli zwitek banknotów, dokładnie taki, jakiego szukała poszkodowana kobieta.

Dzięki pomocy policji odzyskała prawie 2,5 tys. zł. Natomiast 52-latek trafił na komisariat. Usłyszał zarzuty kradzieży. Przyznał się do winy i zgodził się poddać karze. Za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lutek / 10 grudnia 2011 r. o 23:16
jaki ty głupi jesteś. ZUS płacą imbecylu wszyscy tylko nie w jednakowej wysokości
Avatar
e-k / 10 grudnia 2011 r. o 22:26
[quote name='mach' timestamp='1323549900' post='568674']
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
[/quote]
No bo na co mu jeden bucik ?
Avatar
mach / 10 grudnia 2011 r. o 21:45
[quote name='oo' timestamp='1323542325' post='568614']
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
[/quote]
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
Avatar
jarek / 10 grudnia 2011 r. o 20:15
Fakt znalazł a później dokładniej rzecz ujmując przywłaszczył sobie!
Avatar
oo / 10 grudnia 2011 r. o 19:38
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2011 r. o 17:25
jak może odpowiadać, że ukradł jak nie ukradł, on tylko znalazł
Avatar
Pasażer / 10 grudnia 2011 r. o 16:46
Każdy taksówkarz to złodziej i oszust. Współpracują z bandytami i oszukują klientów. A, podpitych zwłaszcza. Taksówkarze z Białej Podlaskiej, to synonim złodzieja i oszusta. Dla paru złotych wywiozą podpitego klienta w krzaki, gdzie już czekają jego kompani, zeby okraść klienta, którym w zasadzie taksówkarz powinien się chociarz zainteresować, kiedy go okradają, a nie wspołpracować z bandziorami. Potem zdziweni, że kiedy ktoś napadnie na złotówę, to nikt mu nie chce pomóc. Zasłużyli sobie na to. I wiem co piszę. Byłem okradziony w ten sposób, przez tych bandytów udających taksówkarzy.
Każdy taksówkarz to złodziej i oszust. Współpracują z bandytami i oszukują klientów. A, podpitych zwłaszcza. Taksówkarze z Białej Podlaskiej, to synonim złodzieja i oszusta. Dla paru złotych wywiozą podpitego klienta w krzaki, gdzie już czekają jego kompani, zeby okraść klienta, którym w zasadzie taksówkarz powinien się chociarz zainteresować, kiedy go okradają, a nie wspołpracować z bandziorami. Potem zdziweni, że kiedy ktoś napadnie na złotówę, to nikt mu nie chce pomóc. Zasłużyli sobie na to. I wiem co piszę. Byłem okradziony w ten sposób... rozwiń
Avatar
tt / 10 grudnia 2011 r. o 14:43
Taksówkarze to najgorszy element i byli mundurowi .Dla złotówki zrobią wszystko .Zostawią rodzinę i będą stali na słupku od rana do nocy .Nie płaca zusu (bo maja emerytury mundurowe) ,podatków ,... Uczciwych na palcach jednej ręki można policzyć.
Avatar
Lutek / 10 grudnia 2011 r. o 23:16
jaki ty głupi jesteś. ZUS płacą imbecylu wszyscy tylko nie w jednakowej wysokości
Avatar
e-k / 10 grudnia 2011 r. o 22:26
[quote name='mach' timestamp='1323549900' post='568674']
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
[/quote]
No bo na co mu jeden bucik ?
Avatar
mach / 10 grudnia 2011 r. o 21:45
[quote name='oo' timestamp='1323542325' post='568614']
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
[/quote]
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
Avatar
jarek / 10 grudnia 2011 r. o 20:15
Fakt znalazł a później dokładniej rzecz ujmując przywłaszczył sobie!
Avatar
oo / 10 grudnia 2011 r. o 19:38
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2011 r. o 17:25
jak może odpowiadać, że ukradł jak nie ukradł, on tylko znalazł
Avatar
Pasażer / 10 grudnia 2011 r. o 16:46
Każdy taksówkarz to złodziej i oszust. Współpracują z bandytami i oszukują klientów. A, podpitych zwłaszcza. Taksówkarze z Białej Podlaskiej, to synonim złodzieja i oszusta. Dla paru złotych wywiozą podpitego klienta w krzaki, gdzie już czekają jego kompani, zeby okraść klienta, którym w zasadzie taksówkarz powinien się chociarz zainteresować, kiedy go okradają, a nie wspołpracować z bandziorami. Potem zdziweni, że kiedy ktoś napadnie na złotówę, to nikt mu nie chce pomóc. Zasłużyli sobie na to. I wiem co piszę. Byłem okradziony w ten sposób, przez tych bandytów udających taksówkarzy.
Każdy taksówkarz to złodziej i oszust. Współpracują z bandytami i oszukują klientów. A, podpitych zwłaszcza. Taksówkarze z Białej Podlaskiej, to synonim złodzieja i oszusta. Dla paru złotych wywiozą podpitego klienta w krzaki, gdzie już czekają jego kompani, zeby okraść klienta, którym w zasadzie taksówkarz powinien się chociarz zainteresować, kiedy go okradają, a nie wspołpracować z bandziorami. Potem zdziweni, że kiedy ktoś napadnie na złotówę, to nikt mu nie chce pomóc. Zasłużyli sobie na to. I wiem co piszę. Byłem okradziony w ten sposób... rozwiń
Avatar
tt / 10 grudnia 2011 r. o 14:43
Taksówkarze to najgorszy element i byli mundurowi .Dla złotówki zrobią wszystko .Zostawią rodzinę i będą stali na słupku od rana do nocy .Nie płaca zusu (bo maja emerytury mundurowe) ,podatków ,... Uczciwych na palcach jednej ręki można policzyć.