Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Muzyczny w dużym kryzysie. Potrzebuje 300 tys. zł

Utworzony przez F., 13 listopada 2010 r. o 20:07 Powrót do artykułu
Witam Widzę że jestem jedyny z imienia i nazwiska LUDZIE PRZESTAŃCIE WYLEWAĆ POMYJE APELUJĘ DO JEDNYCH I DO DRUGICH !!! Podstawowa zasada nie robi się do własnego gniazda !!! Pozdrawiam wszystkich życzliwych dla TM w Lublinie Jarosław Humeniuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, jak marynarz z bocianiego gniazda woła, że statek tonie - to też swoje gniazdo kala i sieje defetyzm. Powinien udawać, że wszystko jest OK i tonąć dalej, bo tak by było fair wobec kapitana ładującego statek na rafy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/15-listopada-2010-g1830/3341363
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tu sobie nabija kabzę...Pan dyrektor artystyczny jest reżyserem, wykonawca głównej roli, prowadzącym itp GENIUSZ nam się ob jawił w Teatrze Muzycznym Nie doceniacie tego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wiadomo,jak ktoś jest do wszystkiego,to jest do niczego. Ale kasiorę trzeba trzepać,byleby się tylko nachapać,bez żadnych zasad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart A może się przedstaw jak pijesz do mnie Bo ja się przedstawiłem Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rękas jest zbyt wielkim...tchórzem by się przedstawić. To właśnie mąż Pani (specjalistki od teatru) Rękasowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem jeszcze raz sprawa powinna być załatwiona jawnie (nie chowając się za nick(iem) ale nie na forum które ogląda cały Lublin Tylko wewnątrz panie bądź pani chart Hmm jak w tym kraju może być dobrze jak wszyscy się tylko oplwają i nic ponadto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co tu jeszcze załatwiać?Czas pana Kutarskiego się już skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan ekonomista nie dał rady z finansami - śmiechu warte ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że panowie pierwszy raz korzystacie z sieci? Nick jest normalną i przyjętą formą występowania w toczonych za jej pośrednictwem debatach. Jest także przyjęty choćby w dziennikarstwie czy literaturze. Nie śmiem się porównywać, ale nikt nie pisze "Adam Michnik ukrywający się pod pseudonimem Andrzej Zagozda", ani "Aleksander Głowacki tchórzliwie posługujący się nickiem Bolesław Prus" - bowiem tożsamość piszących była i jest znana. Proszę więc może skupić się na meritum. Co zaś się tyczy poglądu, że "sprawę trzeba załatwić po cichu" - to opiera się on na niezrozumieniu problemu, że chodzi m.in. o wydatkowanie pieniędzy budżetowych, publicznych, w jednostce samorządu województwa - więc nic się nie da "załatwiać po cichu", obowiązuje jawność i transparentność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie będzie grudniowych pensji.A przypomnę co pan Kutarski powiedział "Według Kutarskiego nie ma zagrożenia, że pracownicy nie otrzymają swoich pensji. – Kwestie wynagrodzeń i innych świadczeń są dla mnie najważniejsze – zapewnia."Pan Kutarski i pan Janczak wraz z małżonką też grudniowych pensji nie dostaną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan "menedżer" napisał:
I nie będzie grudniowych pensji.A przypomnę co pan Kutarski powiedział "Według Kutarskiego nie ma zagrożenia, że pracownicy nie otrzymają swoich pensji. – Kwestie wynagrodzeń i innych świadczeń są dla mnie najważniejsze – zapewnia."Pan Kutarski i pan Janczak wraz z małżonką też grudniowych pensji nie dostaną?
Oni dostana i jeszcze sobie premie wezmna z pensji pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Pani bądź Pana ale ja nie wiem kto kryje się za nick(iem)chart więc pytam. Nigdy nie chciałem nic załatwić po cichu (proszę czytać ze zrozumieniem) za to Pan bądź Pani pewnie się w tym lubuje nie podając kim jest. Proszę mi nie tłumaczyć co to jest pseudonim bądź nick wiem to doskonale. Nie ma sensu dyskutować ze znakiem zapytania. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Oni dostana i jeszcze sobie premie wezmna z pensji pracowników
Ale to chyba będą już ich ostatnie pensje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Coś mi sie wydaje, sądząc po tej nieudolnej składni językowej, że to Pani Nowacka powstaje jeszcze zza swojej emerturki i zamiast wnuczki bawić dalej mącić, wygadywać bzdury, żółć wylewać i pomyje postanowiła. Pół roku trochę spokoju było. Ale teraz poczuła zew walki zachęcona frustratem Bonieckim co biduje w Domu Aktora za 300zł miesięcznie bo tylko 6 do 8 tyś.zarabia, nie to co kiedys 20.000 a czesto wiele ponad 25.000zł i nie stać nieboraka na wynajecie mieszkania. Szkoda, że ludzie nie pamiętają jak za wielkiego artysty- dyrektora Bonieckiego zespół biedował?! Nie pamieta się, że za wielkiego maestro 80% wykonawców stanowili przyjezdni za dużą kasę a nam na marne wypłaty ledwo starczało? Szybko zapominamy, oj szybko...
Drogi karolku zapominasz o jednym ale ci 80% przyjezdni byli na umowach o dzieło a za Krzysia ci 80% przyjezdni są na etacie biora stale pensyjki a graja raz w roku . Przyklady Szostak,Janczak, Janczakowa wymieniać dalej. Tak Ci wielcy artyści za Bonieckiego byli zatrudniani na umowe zlecenie. Odsylam do kadr niedowiarków. Szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pinki napisał:
Drogi karolku zapominasz o jednym ale ci 80% przyjezdni byli na umowach o dzieło a za Krzysia ci 80% przyjezdni są na etacie biora stale pensyjki a graja raz w roku . Przyklady Szostak,Janczak, Janczakowa wymieniać dalej. Tak Ci wielcy artyści za Bonieckiego byli zatrudniani na umowe zlecenie. Odsylam do kadr niedowiarków. Szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wymienieni wyżej soliści śpiewają w tym teatrze po kilkadziesiąt spektakli w sesonie. Bzdury piszesz, różowa swinko oj nie ładnie, nie ładnie tak łgać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Przez przypadek trafiłem na stary temat i z ciekawości chciałbym zapytać. Sytuacja w Teatrze się już polepszyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnal napisał:
Witam Przez przypadek trafiłem na stary temat i z ciekawości chciałbym zapytać. Sytuacja w Teatrze się już polepszyła?
Tak jest lepiej będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...