Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 listopada 2010 r.
19:05
Edytuj ten wpis

Teatr Muzyczny w dużym kryzysie. Potrzebuje 300 tys. zł

0 40 A A

Teatr Muzyczny w Lublinie ogranicza liczbę spektakli i koncertów. Dyrektor wykreślił tytuły z repertuaru żeby dopiąć budżet. W poniedziałek sprawą zajmie się zarząd województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Brakuje nam 300 tysięcy złotych – mówi Krzysztof Kutarski, dyrektor naczelny Teatru Muzycznego w Lublinie. Dlatego żeby ratować finanse postanowił ograniczyć zaplanowany repertuar. Cięcia dotyczą dwóch spektakli grudniowych: "Hrabiego Luxemburg” i "Ptasznika z Tyrolu”. – Odwołałem też dwa koncerty kolęd i dwa chopinowskie – dodaje dyrektor.

Tegoroczny budżet teatru to blisko 8,5 mln złotych. 90 proc. tej kwoty pochodzi z dotacji Urzędu Marszałkowskiego, reszta z przychodów własnych, m.in. ze sprzedaży biletów.

– Teatr ma bardzo wysoki budżet, ale jest źle zarządzany – uważa Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu województwa, któremu podlegają instytucje kultury. – To wina dyrektora. Już dawno mówiłem o jego nieudolności i stawiałem wniosek na zarządzie o odwołanie go ze stanowiska. Niestety, nie uzyskał on wówczas większości.

Kutarski twierdzi, że już na początku roku poinformował marszałka o konieczności zwiększenia przyznanych dotacji, jeśli teatr ma zrealizować wszystkie zaplanowane spektakle. – W odpowiedzi, po wakacjach dostaliśmy dodatkowe 257 tysięcy złotych, ale okazało się to za mało – tłumaczy dyrektor.

Sprawą problemów finansowych teatru władze województwa zajmą się w poniedziałek. – Na tę chwilę trudno mi powiedzieć, czy będziemy mogli przekazać dodatkowe pieniądze na działalność teatru. Trzeba pamiętać, że wymaga to przesunięć budżetowych, a tych może dokonać jedynie sejmik, który zakończył już kadencję – podkreśla Bratkowski.

Tymczasem dyrektor teatru nie wyklucza, że w przypadku braku pomocy, konieczne będą następne cięcia w repertuarze. Potwierdza, że jego placówka zalega z czynszem a pracownicy nie mają regularnie odprowadzanych składek ZUS. – Rozważam wysłanie części zespołu na bezpłatne urlopy – dodaje Kutarski, pytany o to gdzie będzie szukał oszczędności.

– To dla mnie niepojęte, że można doprowadzić do czegoś takiego. Pomyślimy co zrobić, aby pracownicy teatru i artyści mogli czuć się bezpiecznie – zapowiada Bratkowski.

Według Kutarskiego nie ma zagrożenia, że pracownicy nie otrzymają swoich pensji. – Kwestie wynagrodzeń i innych świadczeń są dla mnie najważniejsze – zapewnia.

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
solista / 24 lutego 2012 o 21:56
0
[quote name='Krasnal' timestamp='1330086331' post='601699']
Witam

Przez przypadek trafiłem na stary temat i z ciekawości chciałbym zapytać. Sytuacja w Teatrze się już polepszyła?
[/quote]
Tak jest lepiej będzie dobrze.
Avatar
Krasnal / 24 lutego 2012 o 13:25
0
Witam

Przez przypadek trafiłem na stary temat i z ciekawości chciałbym zapytać. Sytuacja w Teatrze się już polepszyła?
Avatar
Karolek / 18 listopada 2010 o 20:10
0
Wszyscy wymienieni wyżej soliści śpiewają w tym teatrze po kilkadziesiąt spektakli w sesonie. Bzdury piszesz, różowa swinko oj nie ładnie, nie ładnie tak łgać. Pozdrawiam
Avatar
karolek / 18 listopada 2010 o 20:07
0
[quote name='pinki' timestamp='1290076512' post='383831']
Drogi karolku zapominasz o jednym ale ci 80% przyjezdni byli na umowach o dzieło a za Krzysia ci 80% przyjezdni są na etacie biora stale pensyjki a graja raz w roku . Przyklady Szostak,Janczak, Janczakowa wymieniać dalej. Tak Ci wielcy artyści za Bonieckiego byli zatrudniani na umowe zlecenie. Odsylam do kadr niedowiarków. Szacun.
[/quote]
Avatar
pinki / 18 listopada 2010 o 11:35
0
[quote name='karol' timestamp='1289847759' post='381207']
Coś mi sie wydaje, sądząc po tej nieudolnej składni językowej, że to Pani Nowacka powstaje jeszcze zza swojej emerturki i zamiast wnuczki bawić dalej mącić, wygadywać bzdury, żółć wylewać i pomyje postanowiła. Pół roku trochę spokoju było. Ale teraz poczuła zew walki zachęcona frustratem Bonieckim co biduje w Domu Aktora za 300zł miesięcznie bo tylko 6 do 8 tyś.zarabia, nie to co kiedys 20.000 a czesto wiele ponad 25.000zł i nie stać nieboraka na wynajecie mieszkania. Szkoda, że ludzie nie pamiętają jak za wielkiego artysty- dyrektora Bonieckiego zespół biedował?! Nie pamieta się, że za wielkiego maestro 80% wykonawców stanowili przyjezdni za dużą kasę a nam na marne wypłaty ledwo starczało? Szybko zapominamy, oj szybko...
[/quote]
Drogi karolku zapominasz o jednym ale ci 80% przyjezdni byli na umowach o dzieło a za Krzysia ci 80% przyjezdni są na etacie biora stale pensyjki a graja raz w roku . Przyklady Szostak,Janczak, Janczakowa wymieniać dalej. Tak Ci wielcy artyści za Bonieckiego byli zatrudniani na umowe zlecenie. Odsylam do kadr niedowiarków. Szacun.
[quote name='karol' timestamp='1289847759' post='381207']
Coś mi sie wydaje, sądząc po tej nieudolnej składni językowej, że to Pani Nowacka powstaje jeszcze zza swojej emerturki i zamiast wnuczki bawić dalej mącić, wygadywać bzdury, żółć wylewać i pomyje postanowiła. Pół roku trochę spokoju było. Ale teraz poczuła zew walki zachęcona frustratem Bonieckim co biduje w Domu Aktora za 300zł miesięcznie bo tylko 6 do 8 tyś.zarabia, nie to co kiedys 20.000 a czesto wiele ponad 25.000zł i nie stać nieboraka na wynajeci... rozwiń
Avatar
pan "menedżer" / 17 listopada 2010 o 21:49
0
[quote name='gość' timestamp='1290011674' post='383125']
Oni dostana i jeszcze sobie premie wezmna z pensji pracowników
[/quote]
Ale to chyba będą już ich ostatnie pensje:)
Avatar
Jarosław Humeniuk / 17 listopada 2010 o 18:10
0
Proszę Pani bądź Pana ale ja nie wiem kto kryje się za nick(iem)chart więc pytam.
Nigdy nie chciałem nic załatwić po cichu (proszę czytać ze zrozumieniem) za to Pan bądź Pani pewnie się w tym lubuje nie podając kim jest. Proszę mi nie tłumaczyć co to jest pseudonim bądź nick wiem to doskonale. Nie ma sensu dyskutować ze znakiem zapytania.
Pozdrawiam
Avatar
gość / 17 listopada 2010 o 17:34
0
[quote name='pan "menedżer"' timestamp='1290003826' post='382952']
I nie będzie grudniowych pensji.A przypomnę co pan Kutarski powiedział "Według Kutarskiego nie ma zagrożenia, że pracownicy nie otrzymają swoich pensji. – Kwestie wynagrodzeń i innych świadczeń są dla mnie najważniejsze – zapewnia."Pan Kutarski i pan Janczak wraz z małżonką też grudniowych pensji nie dostaną?
[/quote]
Oni dostana i jeszcze sobie premie wezmna z pensji pracowników
Avatar
pan "menedżer" / 17 listopada 2010 o 15:23
0
I nie będzie grudniowych pensji.A przypomnę co pan Kutarski powiedział "Według Kutarskiego nie ma zagrożenia, że pracownicy nie otrzymają swoich pensji. – Kwestie wynagrodzeń i innych świadczeń są dla mnie najważniejsze – zapewnia."Pan Kutarski i pan Janczak wraz z małżonką też grudniowych pensji nie dostaną?
Avatar
chart / 17 listopada 2010 o 14:58
0
Widzę, że panowie pierwszy raz korzystacie z sieci? Nick jest normalną i przyjętą formą występowania w toczonych za jej pośrednictwem debatach. Jest także przyjęty choćby w dziennikarstwie czy literaturze. Nie śmiem się porównywać, ale nikt nie pisze "Adam Michnik ukrywający się pod pseudonimem Andrzej Zagozda", ani "Aleksander Głowacki tchórzliwie posługujący się nickiem Bolesław Prus" - bowiem tożsamość piszących była i jest znana. Proszę więc może skupić się na meritum. Co zaś się tyczy poglądu, że "sprawę trzeba załatwić po cichu" - to opiera się on na niezrozumieniu problemu, że chodzi m.in. o wydatkowanie pieniędzy budżetowych, publicznych, w jednostce samorządu województwa - więc nic się nie da "załatwiać po cichu", obowiązuje jawność i transparentność.
Widzę, że panowie pierwszy raz korzystacie z sieci? Nick jest normalną i przyjętą formą występowania w toczonych za jej pośrednictwem debatach. Jest także przyjęty choćby w dziennikarstwie czy literaturze. Nie śmiem się porównywać, ale nikt nie pisze "Adam Michnik ukrywający się pod pseudonimem Andrzej Zagozda", ani "Aleksander Głowacki tchórzliwie posługujący się nickiem Bolesław Prus" - bowiem tożsamość piszących była i jest znana. Proszę więc może skupić się na meritum. Co zaś się tyczy poglądu, że "sprawę trzeba ... rozwiń
Avatar
solista / 24 lutego 2012 o 21:56
0
[quote name='Krasnal' timestamp='1330086331' post='601699']
Witam

Przez przypadek trafiłem na stary temat i z ciekawości chciałbym zapytać. Sytuacja w Teatrze się już polepszyła?
[/quote]
Tak jest lepiej będzie dobrze.
Avatar
Krasnal / 24 lutego 2012 o 13:25
0
Witam

Przez przypadek trafiłem na stary temat i z ciekawości chciałbym zapytać. Sytuacja w Teatrze się już polepszyła?
Avatar
Karolek / 18 listopada 2010 o 20:10
0
Wszyscy wymienieni wyżej soliści śpiewają w tym teatrze po kilkadziesiąt spektakli w sesonie. Bzdury piszesz, różowa swinko oj nie ładnie, nie ładnie tak łgać. Pozdrawiam
Avatar
karolek / 18 listopada 2010 o 20:07
0
[quote name='pinki' timestamp='1290076512' post='383831']
Drogi karolku zapominasz o jednym ale ci 80% przyjezdni byli na umowach o dzieło a za Krzysia ci 80% przyjezdni są na etacie biora stale pensyjki a graja raz w roku . Przyklady Szostak,Janczak, Janczakowa wymieniać dalej. Tak Ci wielcy artyści za Bonieckiego byli zatrudniani na umowe zlecenie. Odsylam do kadr niedowiarków. Szacun.
[/quote]
Avatar
pinki / 18 listopada 2010 o 11:35
0
[quote name='karol' timestamp='1289847759' post='381207']
Coś mi sie wydaje, sądząc po tej nieudolnej składni językowej, że to Pani Nowacka powstaje jeszcze zza swojej emerturki i zamiast wnuczki bawić dalej mącić, wygadywać bzdury, żółć wylewać i pomyje postanowiła. Pół roku trochę spokoju było. Ale teraz poczuła zew walki zachęcona frustratem Bonieckim co biduje w Domu Aktora za 300zł miesięcznie bo tylko 6 do 8 tyś.zarabia, nie to co kiedys 20.000 a czesto wiele ponad 25.000zł i nie stać nieboraka na wynajecie mieszkania. Szkoda, że ludzie nie pamiętają jak za wielkiego artysty- dyrektora Bonieckiego zespół biedował?! Nie pamieta się, że za wielkiego maestro 80% wykonawców stanowili przyjezdni za dużą kasę a nam na marne wypłaty ledwo starczało? Szybko zapominamy, oj szybko...
[/quote]
Drogi karolku zapominasz o jednym ale ci 80% przyjezdni byli na umowach o dzieło a za Krzysia ci 80% przyjezdni są na etacie biora stale pensyjki a graja raz w roku . Przyklady Szostak,Janczak, Janczakowa wymieniać dalej. Tak Ci wielcy artyści za Bonieckiego byli zatrudniani na umowe zlecenie. Odsylam do kadr niedowiarków. Szacun.
[quote name='karol' timestamp='1289847759' post='381207']
Coś mi sie wydaje, sądząc po tej nieudolnej składni językowej, że to Pani Nowacka powstaje jeszcze zza swojej emerturki i zamiast wnuczki bawić dalej mącić, wygadywać bzdury, żółć wylewać i pomyje postanowiła. Pół roku trochę spokoju było. Ale teraz poczuła zew walki zachęcona frustratem Bonieckim co biduje w Domu Aktora za 300zł miesięcznie bo tylko 6 do 8 tyś.zarabia, nie to co kiedys 20.000 a czesto wiele ponad 25.000zł i nie stać nieboraka na wynajeci... rozwiń
Avatar
pan "menedżer" / 17 listopada 2010 o 21:49
0
[quote name='gość' timestamp='1290011674' post='383125']
Oni dostana i jeszcze sobie premie wezmna z pensji pracowników
[/quote]
Ale to chyba będą już ich ostatnie pensje:)
Avatar
Jarosław Humeniuk / 17 listopada 2010 o 18:10
0
Proszę Pani bądź Pana ale ja nie wiem kto kryje się za nick(iem)chart więc pytam.
Nigdy nie chciałem nic załatwić po cichu (proszę czytać ze zrozumieniem) za to Pan bądź Pani pewnie się w tym lubuje nie podając kim jest. Proszę mi nie tłumaczyć co to jest pseudonim bądź nick wiem to doskonale. Nie ma sensu dyskutować ze znakiem zapytania.
Pozdrawiam
Avatar
gość / 17 listopada 2010 o 17:34
0
[quote name='pan "menedżer"' timestamp='1290003826' post='382952']
I nie będzie grudniowych pensji.A przypomnę co pan Kutarski powiedział "Według Kutarskiego nie ma zagrożenia, że pracownicy nie otrzymają swoich pensji. – Kwestie wynagrodzeń i innych świadczeń są dla mnie najważniejsze – zapewnia."Pan Kutarski i pan Janczak wraz z małżonką też grudniowych pensji nie dostaną?
[/quote]
Oni dostana i jeszcze sobie premie wezmna z pensji pracowników
Avatar
pan "menedżer" / 17 listopada 2010 o 15:23
0
I nie będzie grudniowych pensji.A przypomnę co pan Kutarski powiedział "Według Kutarskiego nie ma zagrożenia, że pracownicy nie otrzymają swoich pensji. – Kwestie wynagrodzeń i innych świadczeń są dla mnie najważniejsze – zapewnia."Pan Kutarski i pan Janczak wraz z małżonką też grudniowych pensji nie dostaną?
Avatar
chart / 17 listopada 2010 o 14:58
0
Widzę, że panowie pierwszy raz korzystacie z sieci? Nick jest normalną i przyjętą formą występowania w toczonych za jej pośrednictwem debatach. Jest także przyjęty choćby w dziennikarstwie czy literaturze. Nie śmiem się porównywać, ale nikt nie pisze "Adam Michnik ukrywający się pod pseudonimem Andrzej Zagozda", ani "Aleksander Głowacki tchórzliwie posługujący się nickiem Bolesław Prus" - bowiem tożsamość piszących była i jest znana. Proszę więc może skupić się na meritum. Co zaś się tyczy poglądu, że "sprawę trzeba załatwić po cichu" - to opiera się on na niezrozumieniu problemu, że chodzi m.in. o wydatkowanie pieniędzy budżetowych, publicznych, w jednostce samorządu województwa - więc nic się nie da "załatwiać po cichu", obowiązuje jawność i transparentność.
Widzę, że panowie pierwszy raz korzystacie z sieci? Nick jest normalną i przyjętą formą występowania w toczonych za jej pośrednictwem debatach. Jest także przyjęty choćby w dziennikarstwie czy literaturze. Nie śmiem się porównywać, ale nikt nie pisze "Adam Michnik ukrywający się pod pseudonimem Andrzej Zagozda", ani "Aleksander Głowacki tchórzliwie posługujący się nickiem Bolesław Prus" - bowiem tożsamość piszących była i jest znana. Proszę więc może skupić się na meritum. Co zaś się tyczy poglądu, że "sprawę trzeba ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 0 4

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 1 1

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 5 1

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 1

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 2

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 3

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 7 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 30 4

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!