Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam Z tego co wiem, to stelmach tnie koszty jak tylko się da... nie zwraca uwagi na stronę praktyczną... aby tylko zmieścić się w normach... Miałem do czynienia z jego projektem w praktyce... TOTALNA PORASZKA !!! facet ma układy i znajomosci i tylko dlatego jego projekty wygrywają... a są niepraktyczne, nieładne i z założenia tanie w realizacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalną "poraszką" jest twoja znajomość ortografii
macio napisał:
Witam Z tego co wiem, to stelmach tnie koszty jak tylko się da... nie zwraca uwagi na stronę praktyczną... aby tylko zmieścić się w normach... Miałem do czynienia z jego projektem w praktyce... TOTALNA PORASZKA !!! facet ma układy i znajomosci i tylko dlatego jego projekty wygrywają... a są niepraktyczne, nieładne i z założenia tanie w realizacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znając życie... cena wzrośnie z czasem robót a czas też się przesunie - tylko ciekawe o ile suma sumarum pewnie wyjdzie dłużej niż Francuzi proponowali haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten teatr zawsze będzie "Teatrem w budowie"... A Lublin chce zostać miastem kultury :] ironia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten teatr po tym jak zrealizowany zostanie projekt Boleslawa "na jedno kopyto" Stelmach winien nosić dumną nazwę "SWIĄTYNIA ONANA",
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycie czy "teatr w budowie" - wybor zalezy od Ciebie? http://tnij.com/nagaprawda2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da sie tego projektu zrealizowac za ta cena i w tym terminie. NIESTETY. Kazdy kto choc troche zna realia instniejacego obiektu i tego co ma z niego byc, wg. Stelmacha, wie to samo. Powtorze - niestety - wyjdzie drozej (sporo drozej), a i zapewne dluzej niz chociazby u Francuzow. (przyszlosc to pokaze, szkoda tylko, ze madry Polak po szkodzie). I zdecydowanie wolalbym, zeby pieniadze zostaly u polskiego wykonawcy oraz wcale nie jestem zachwycony francuskim rozwiazaniem, lecz uwazam zarowno ich kwote, jak i termin za duzo bardziej realny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i po teatrze skoro francuzi się wycofali....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'europejska stolica chaltury' ciekawe czy w magistracie czytaja gazety i wiedza ,iz Wroclawtakze startuje do tego miana:),ale wrocmy do tematu...moim zdaniem ten projekt jest tak samo nowatorski co monumentalna architektura IIIRzeszy,ZSRRR,bezposrednio przypomina mi Czernobylski #sarkofag#,szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocno liczyłem na Francuzów za wszystko co do tej pory brał się Stelmach zawsze zawsze się przedłużało i koszty rosły... polecam wam forum http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=705 tam są prowadzone wątki a raczej nadzorowane budowy w Lublinie i nie tylko... piszę "nadzorowane" bo przez cały czas budowy komentowane, robione zdjęcia w jednym wątku a nie od "newsu" do "newsu"... wiele projektów ładnych upadło w Lublinie... wielka szkoda, że to też tak skończyło... Będziemy mieli znów: "Mądry Polak po szkodzie" i "biedny pieniędzy nie może wydawać dwa razy dlatego musi kupować rzeczy które tej ceny są warte"... PS. Na Polsce jesteśmy znani z "teatru w budowie" a teraz nawet jak powstanie to będzie jedna bryła "bunkra"... zamiast wybudować coś co będzie kolejną wizytówką Lublina... bo do tej pory są tylko 3 takie wizytówki... (Zamek Lubelski, Brama Krakowska i najbardziej rozpoznawalny nawet zagranicami naszego państwa pomnik na Majdanku)... więc ja osobiście jestem zawiedziony tym co miasto robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd my to znamy??- Prezydent Wasilewski do Stelmacha na cmentarzu: "Boluś staram się - na 90% załatwimy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-Polski dno napisał:
Skąd my to znamy??- Prezydent Wasilewski do Stelmacha na cmentarzu: "Boluś staram się - na 90% załatwimy"
Teatr w budowie podlega Marszałkowi a nie Prezydentowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...