Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"To było do przewidzenia". Mieszkańcy Lubartowskiej wściekli (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2017 r. o 22:00 Powrót do artykułu
To klatkę było samej pomalować, no 50 lat bez malowania klatki szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy ludzie cięzko pracują aby splacać kredyty i płacić czynsze za swoje mieszkania a niektórzy liczą na to że wszystko im się należy za darmo. Nawet niewielkiego czynszu nie płacą i maja pretensję że 50 lat nie malowane. Niestety ale tych niepłacących należalo już dawno wyrzucić na ulice. Z filmu widać że nosy sine nie od zimna mają . na to środki były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja remonty w swoim M robię sam a nie czekam na jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pretensje pretensje pretensje......CIESZCIE SIĘ LUDZISKA ŻE ŻYJECIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak kończy się żerowanie na cudzym. Nie macie poszanowania do mienia komunalnego, zero wkładu własnego, czynsze niepłacone od lat, to teraz familoki na Grygowej czekają. Może sąsiedzi teraz ze strachu zaczną płacić czynsz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO GDZIE CI LUDZIE MAJĄ MIESZKAĆ ?  CZY MIASTO ZORGANIZUJE JAKIEŚ NOCLEGI TYMCZASOWE TYM OSOBOM? Z materiału zasadniczo nic nie wynika oprócz tego że chałupa się zawaliła, jedna osoba w szpitalu a reszta w autobusie siedzi.  Może chociaż miasto się nie wypnie na tą kobitę z dziećmi co kota zostawiła w domu... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare kamienice w Lublinie, są w opłakanym stanie właściciele ich nie, remontują i mamy tego efekt. W kamienicy, w której mieszkam, czynsz wynosi 14 zł za metr. Właścicielką jest jedna z redaktorek Magdalena G. która to wybudowała sobie porządny dom. Jeździ na wycieczki o ciepłych krajów, a kamienica się sypie nie, ma nawet środków na odmalowanie bramy czy klatki schodowej. Zaznaczę, że z samego wynajmu za lokale usługowe zgarnia co miesiąc ok. 8 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiecej do powiedzenia maja ci którzy nie płacili czynszu przez kilkadziesiąt lat, oraz sine noski które uważają ze im sie nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja postawiłem sobie dom sam i zaznaczam że nie jestem zadnym dyrektorem (złodziejem) dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw ile wynoszą zaległości czynszowe mieszkańców tej kamienicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Stare kamienice w Lublinie, są w opłakanym stanie właściciele ich nie, remontują i mamy tego efekt. W kamienicy, w której mieszkam, czynsz wynosi 14 zł za metr. Właścicielką jest jedna z redaktorek Magdalena G. która to wybudowała sobie porządny dom. Jeździ na wycieczki o ciepłych krajów, a kamienica się sypie nie, ma nawet środków na odmalowanie bramy czy klatki schodowej. Zaznaczę, że z samego wynajmu za lokale usługowe zgarnia co miesiąc ok. 8 tys.
 A kto Tobie zabronił kupić też kamienicę i wynajmować nawet za 15zł za metr ? I możesz wyremontować, a nawet codziennie zmieniać kolor... typowe polaczkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIM TRZEBA BYC OGRANICZONYM UMYSŁOWO BYDLĘCIEM ŻEBY TAK PODLE SIĘ WYPOWIADAĆ O MIESZKANCACH ZAWALONEJ KAMIENICY CHYBA SAMI JASNOWIDZE .ZNAM TYCH LUDZI I WIEM ŻE PŁACILI CZYNSZ WIĘC NIE ZABIERAJ GŁOSU JEDEN Z DRUGIM,A NAJGORSI TO CI KTÓRZY W NIEUCZCIWY SPOSÓB ZAROBILI NA DOMY I MIESZKANIA-PRZEWAŻNIE KOSZTEM INNYCH .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domy nieremontowane się zawalają w Lublinie, a 'prezydent' Zuk wydał na wstrętną kamienną pustynie, która zeszpeciła miasto... 50 milionów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko współczuć tym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto Tobie zabronił kupić też kamienicę i wynajmować nawet za 15zł za metr ? I możesz wyremontować, a nawet codziennie zmieniać kolor... typowe polaczkowanie. --- "Polaczkowanie" to wykup kamienic za bezcen i dorabianie się na ludzkiej krzywdzie. Nie wiem jak było w przypadku pani Magdy G., ale takimi "biznesmenami" z Warszawy, którym "nikt nie zabronił", aktualnie zajmuje się prokuratura i CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk przypicował gospodarska wizytą ciekawe czy wyciągnie konsekwencję od swoich dyrektorów i siebie. Wątpię. Lans ponad wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno było dawno sprzedać udziały w tej kamienicy albo ją wyremontować. Utrzymywanie w zasobach budynku w tak kiepskim stanie jest po prostu nieodpowiedzialne. Mam nadzieję, że zostaną z tego wyciągnięte jakieś wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Żuk będzie wycinał drzewa przy Racławickiej i ją remontował, a w mieście wiele kamienic grozi zawaleniem. Przypominam, że to między innymi Miasto jest odpowiedzialne za doprowadzenie do tej katastrofy budowlanej. Bogu dziękować, ze nikt nie zginął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winny katastrofie jest Sylwester T. Uciekł do warszawy podcierać tyłek kotu a Lublin bez niego się wali !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin w ruinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...