Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 maja 2017 r.
21:16

"To było do przewidzenia". Mieszkańcy Lubartowskiej wściekli (wideo)

0 40 A A

- Byłem w pracy, zadzwonili do mnie, że nie mam do czego wracać - powiedział jeden z mieszkańców zawalonej kamienicy.– Gdy zawaliły się stropy, zobaczyłam pył i wybiegłam na klatkę. Ujrzałam kupę gruzu i zadzwoniłam po straż pożarną. Strażacy źle mnie zrozumieli i usłyszeli, że się pali. Po przyjeździe zaczęli rozkładać węże, wtedy im wytłumaczyłam, że nie nie ma tutaj pożaru. Ta katastrofa była do przewidzenia – mówi jedna z mieszkanek kamienicy. – Jak mieszkam tu prawie 50 lat, nie widziałem nawet malarza na klatce – dodaje inny z lokatorów. Jak informują strażacy część budynku będzie rozebrana. Ewakuowanym mieszkańcom miasto zaproponowało noclegi w hotelach



AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 14:40
0
To jeszcze w Polsce żyją takie ścierwa, że rozdają po kocu i każą iść WON? Czy ty kolego nie powinieneś być razem z Kopacz już w Kanadzie? Na co czeka gorszy sort? Na powrót kłamliwej kukiełki Angeli M.? To se nie wrati... Skoro kogoś nie stać na prowadzenie kamiennicy to się jej zrzeka i wówczas to jest problem właścicieli. Kaczyński tak ładnie rozwiązał problem mieszkań spółdzielczych. Oddał mieszkania za opłatę notarialną ok. 700 złotych i teraz mogą się zawalać te PeeReLowskie prowizorki na 50 lat. Są ponoć frajerzy, którzy w Warszawie kupują je za ćwierć bańki. Jak skończą spłacać kredyt to im to runie jak kamiennica w Lublinie.
To jeszcze w Polsce żyją takie ścierwa, że rozdają po kocu i każą iść WON? Czy ty kolego nie powinieneś być razem z Kopacz już w Kanadzie? Na co czeka gorszy sort? Na powrót kłamliwej kukiełki Angeli M.? To se nie wrati... Skoro kogoś nie stać na prowadzenie kamiennicy to się jej zrzeka i wówczas to jest problem właścicieli. Kaczyński tak ładnie rozwiązał problem mieszkań spółdzielczych. Oddał mieszkania za opłatę notarialną ok. 700 złotych i teraz mogą się zawalać te PeeReLowskie prowizorki na 50 lat. Są ponoć frajerzy, którzy w Warszawie k... rozwiń
Avatar
zły / 25 maja 2017 o 16:50
0
Sprawdzić kto płacił czynsz .Tym osobom należy pomóc przydzielając lokale zastępcze.Dzikim lokatorom zajmujących pustostany dać co najwyżej  po kocu i won! Prawdziwi Polacy mając 500+ wynajmą sobie lokum na zasadach jakie obowiązują wszystkich uczciwych ludzi i po sprawie.
Avatar
Aśka / 25 maja 2017 o 15:55
0
undefined napisał:
Stare kamienice w Lublinie, są w opłakanym stanie właściciele ich nie, remontują i mamy tego efekt. W kamienicy, w której mieszkam, czynsz wynosi 14 zł za metr. Właścicielką jest jedna z redaktorek Magdalena G. która to wybudowała sobie porządny dom. Jeździ na wycieczki o ciepłych krajów, a kamienica się sypie nie, ma nawet środków na odmalowanie bramy czy klatki schodowej. Zaznaczę, że z samego wynajmu za lokale usługowe zgarnia co miesiąc ok. 8 tys.
 Proponuję kupić sobie kamienicę i też zacąć zarabiać a nie liczyć komuś innemu. Nie ma potrzeby remontu więc go nie robi . Proste.
 Proponuję kupić sobie kamienicę i też zacąć zarabiać a nie liczyć komuś innemu. Nie ma potrzeby remontu więc go nie robi . Proste. rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 14:14
0
oni sami sobie malują co chcą na murach i klatkach schodowych
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 12:39
0
Cały Lublin to wielka wydmuszka,są pieniądze na fontanny,stadiony,baseny itd,a tak naprawdę to tylko patrzeć jak stare bloki będą się rozpadały jak domki z kart.Gdy widze wieżowce na Balladyny to myślę :jak to dziadostwo jeszcze trzyma sie kupy?
Avatar
rodzina na swoim / 25 maja 2017 o 11:48
0
undefined napisał:
Lubelasy, weźta se jeszcze wybudujta ze dwa stadiony i zróbta cztery fontanny najlepsze po tej stronie Buga, wtedy bedzieta mocarstwem.
 A zrobimy 6 fontan i 12 stadionów i na koniec przekażemy obcej placówce watykanu - kościołowi. By żyło się im lepiej.
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 11:38
0
A zmusza cię kto do siedzenia u tych okropnych prywaciarzy? Co za roszczeniowe zbydlęcenie.
Avatar
gisssu / 25 maja 2017 o 11:15
0
Prywaciarze tak mają, kasę biorą (choć pewnie z Lubartowskiej to się nie nabrali tej kasy) a remontów 0
Avatar
gość / 25 maja 2017 o 11:08
0
undefined napisał:
Lubelasy, weźta se jeszcze wybudujta ze dwa stadiony i zróbta cztery fontanny najlepsze po tej stronie Buga, wtedy bedzieta mocarstwem.
 
Jak sam komentarz wskazuje i końcówka"-ta" kolega z okolic Kraśnika i z PISu
Avatar
ja / 25 maja 2017 o 11:06
0
Żal ci du pe ściska? Patrz na swoje a nie na CUDZE wąsie jeden.
Avatar
Gość / 30 maja 2017 o 14:40
0
To jeszcze w Polsce żyją takie ścierwa, że rozdają po kocu i każą iść WON? Czy ty kolego nie powinieneś być razem z Kopacz już w Kanadzie? Na co czeka gorszy sort? Na powrót kłamliwej kukiełki Angeli M.? To se nie wrati... Skoro kogoś nie stać na prowadzenie kamiennicy to się jej zrzeka i wówczas to jest problem właścicieli. Kaczyński tak ładnie rozwiązał problem mieszkań spółdzielczych. Oddał mieszkania za opłatę notarialną ok. 700 złotych i teraz mogą się zawalać te PeeReLowskie prowizorki na 50 lat. Są ponoć frajerzy, którzy w Warszawie kupują je za ćwierć bańki. Jak skończą spłacać kredyt to im to runie jak kamiennica w Lublinie.
To jeszcze w Polsce żyją takie ścierwa, że rozdają po kocu i każą iść WON? Czy ty kolego nie powinieneś być razem z Kopacz już w Kanadzie? Na co czeka gorszy sort? Na powrót kłamliwej kukiełki Angeli M.? To se nie wrati... Skoro kogoś nie stać na prowadzenie kamiennicy to się jej zrzeka i wówczas to jest problem właścicieli. Kaczyński tak ładnie rozwiązał problem mieszkań spółdzielczych. Oddał mieszkania za opłatę notarialną ok. 700 złotych i teraz mogą się zawalać te PeeReLowskie prowizorki na 50 lat. Są ponoć frajerzy, którzy w Warszawie k... rozwiń
Avatar
zły / 25 maja 2017 o 16:50
0
Sprawdzić kto płacił czynsz .Tym osobom należy pomóc przydzielając lokale zastępcze.Dzikim lokatorom zajmujących pustostany dać co najwyżej  po kocu i won! Prawdziwi Polacy mając 500+ wynajmą sobie lokum na zasadach jakie obowiązują wszystkich uczciwych ludzi i po sprawie.
Avatar
Aśka / 25 maja 2017 o 15:55
0
undefined napisał:
Stare kamienice w Lublinie, są w opłakanym stanie właściciele ich nie, remontują i mamy tego efekt. W kamienicy, w której mieszkam, czynsz wynosi 14 zł za metr. Właścicielką jest jedna z redaktorek Magdalena G. która to wybudowała sobie porządny dom. Jeździ na wycieczki o ciepłych krajów, a kamienica się sypie nie, ma nawet środków na odmalowanie bramy czy klatki schodowej. Zaznaczę, że z samego wynajmu za lokale usługowe zgarnia co miesiąc ok. 8 tys.
 Proponuję kupić sobie kamienicę i też zacąć zarabiać a nie liczyć komuś innemu. Nie ma potrzeby remontu więc go nie robi . Proste.
 Proponuję kupić sobie kamienicę i też zacąć zarabiać a nie liczyć komuś innemu. Nie ma potrzeby remontu więc go nie robi . Proste. rozwiń
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 14:14
0
oni sami sobie malują co chcą na murach i klatkach schodowych
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 12:39
0
Cały Lublin to wielka wydmuszka,są pieniądze na fontanny,stadiony,baseny itd,a tak naprawdę to tylko patrzeć jak stare bloki będą się rozpadały jak domki z kart.Gdy widze wieżowce na Balladyny to myślę :jak to dziadostwo jeszcze trzyma sie kupy?
Avatar
rodzina na swoim / 25 maja 2017 o 11:48
0
undefined napisał:
Lubelasy, weźta se jeszcze wybudujta ze dwa stadiony i zróbta cztery fontanny najlepsze po tej stronie Buga, wtedy bedzieta mocarstwem.
 A zrobimy 6 fontan i 12 stadionów i na koniec przekażemy obcej placówce watykanu - kościołowi. By żyło się im lepiej.
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 11:38
0
A zmusza cię kto do siedzenia u tych okropnych prywaciarzy? Co za roszczeniowe zbydlęcenie.
Avatar
gisssu / 25 maja 2017 o 11:15
0
Prywaciarze tak mają, kasę biorą (choć pewnie z Lubartowskiej to się nie nabrali tej kasy) a remontów 0
Avatar
gość / 25 maja 2017 o 11:08
0
undefined napisał:
Lubelasy, weźta se jeszcze wybudujta ze dwa stadiony i zróbta cztery fontanny najlepsze po tej stronie Buga, wtedy bedzieta mocarstwem.
 
Jak sam komentarz wskazuje i końcówka"-ta" kolega z okolic Kraśnika i z PISu
Avatar
ja / 25 maja 2017 o 11:06
0
Żal ci du pe ściska? Patrz na swoje a nie na CUDZE wąsie jeden.
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 3 4

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 6 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 10

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 66 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 15 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 10

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 15

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!