Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tour de Pologne: w środę uliczny paraliż

Utworzony przez Stary, 15 września 2008 o 09:10 Powrót do artykułu
Studentów nie ma jeszcze, uczniowie i pracownicy nie dostali wolnego. Kto będzie oglądał wyścig? Wydaje się, że najciekawsze dla nas czytelników, będą oblicza paraliżu opisane poprzez dziennikarzy sprawozdawców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czekam na informację MPK, w jaki sposób dojechać do pracy w centrum. Mam nadzieję, że nasze szanowne MPK zadba o swoich pasażerów i ma plan dowiezienia ich.
0
Czyli rozumiem, że Kraśnicka, Tysiaclecia i Solidarności będzie normalnie przejezdna????
0
bez przesady, wyścigi są organizowane po całym świecie. np. w Paryżu.
0
Rozumiem że na czas blokady ulic zostanie zniesiona akcyza na stacjach paliwowych ? ku...wa !!! płace podatek i mam prawo jezdzic ulicami !!! w du...ie mam ich sport . Mają sciezki rowerowe ? niech tam sobie jezdzą !!! paranoja !!!! deb***izm !!! jakim prawem ? kto mi zapłaci za straty ?
0
Taki wyścig to rodzynek na Lubelszczyźnie, jestem jak najbardziej za, do pracy ide na piechote, a potem podziwiam kolarski spektakl na Smorawińskiego, opanujcie głupie emocje, Eurosport to wydarzenie bedzie transmitował, uśmiechajcie sie, machajcie flagami, cieszcie sie...
0
FINK napisał:
Rozumiem że na czas blokady ulic zostanie zniesiona akcyza na stacjach paliwowych ? ku...wa !!! płace podatek i mam prawo jezdzic ulicami !!! w du...ie mam ich sport . Mają sciezki rowerowe ? niech tam sobie jezdzą !!! paranoja !!!! deb***izm !!! jakim prawem ? kto mi zapłaci za straty ?
Uważaj, żebyś nie musiał płacić za straty, jakie ponoszą tysiące mieszkańców miasta, którzy jadąc do pracy KM stoją w korkach i spóźniają się przez takich sfrustrowanych blachosmrodziarzy jak Ty, a o truciu spalinami nie mówiąc.
0
śmigaj sobie gościu na swoim rowerku bo na samochód ciebie nie stać !!!możesz jeszcze kajakiem sobie popływać po śmierdziejowce bo śnieg jeszcze nie spadł P_A_L_A_N_C_I_E !!!!
0
swr napisał:
śmigaj sobie gościu na swoim rowerku bo na samochód ciebie nie stać !!!możesz jeszcze kajakiem sobie popływać po śmierdziejowce bo śnieg jeszcze nie spadł P_A_L_A_N_C_I_E !!!!
jesteś deb***em, wieśniacki ćwoku
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: