Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na obwodnicy Lublina. Zginęło 5 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2016 r. o 15:46 Powrót do artykułu
TIR też ukraiński. Ma oznaczenie UA. To, że plandeka ma napisy po polsku to może świadczyć, że ukrainiec nabył ją u nas. Gdyby jechali w przeciwną stroną to w przypadku takiej kolizji bus pewnie by spłonął, gdyż ukraińcy wożą ze sobą tony paliwa, by przypadkiem nie płacić za nie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A w Polsce jaka niby kultura jazdy??? Czy Ty wiesz jak bylo? Byles bezpośrednim swiadkiem wypadku ze sie wypowiadasz na temat kultury jazdy na Ukrainie? Codziennie do pracy pokonuje 100km w jedna stronę i widzę ta kulture jazdy.
Ja codziennie jeżdże trasą po której jeździ mnóstwo Ukraińców. Na Ukrainie też nie jeden raz byłem więc wiem o czym piszę sierotko. Nie masz pojecia to siedź cicho. Ukraińcy jako kierowcy są po prostu zagrożeniem na polskich drogach. Mały przykład - trasa 35 km. Miasto powiatowe - miejscowość D/przejście graniczne. Kiedyś kiedy w D nie było przejścia wypadków praktycznie nie było. Jeżeli zdarzyła się kolizja to zazwyczaj zwykła stłuczka. Od kiedy jeżdżą tędy Ukraińcy - zaczęła się masakra. W ciągu 2 miesięcy - totalnie  zniszczony przystanek autobusowy w D - dosłownie zmieciony z powierzchni ziemi. Kilka km dalej ścięta latarnia z oświetlenia ulicznego. Następne parnaście km dalej samochód wbił się w przepust drogowy przy szkole, w miejscu w którym dzieciaki oczekują na rozwożenie po lekcjach. Znowu  w D na skrzyżowaniu i w dodatku na przejściu dla pieszych kolejny idiota wyprzedzał na chama i groźnie potrącił polską rowerzystkę, kóra w dość ciężkim stanie trafiła do szpitala. To są dokonania Ukraińców na jednym tylko 35-kilometrowym odcinku, w krótkim czasie. Można by się jeszcze rozpisywać o nagminnym przekraczaniu prędkości i to w sposób drastyczny, w miejscach gdzie największy głąb instynktownie zwalnia. Można też opisać jak Ukraińcy za nic mają zakaz przejeżdżania przez przejście gdy są na  nim piesi. Można też wspomnieć o wyprzedaniu na trzeciego i innych sytuacjach. Tylko to zajęłoby dużo czasu. Jeżeli Ukraińcy tak lubią się zabijać samochodami to niech to robia u siebie, a swoich dzikich zwyczajów drogowych nie przenoszą do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj upaińcowi ekspresówkę, to pomimo dwóch wolnych pasów walnie w pojazd na pasie awaryjnym. Tego azjatyckiego bydła nie powinni w ogóle być wpuszczani do Polski !!! Następnym razem taki morderca drogowy walnie w osobówkę z rodziną !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mógł najechać na ciężarówkę stojąca na pasie awaryjnym? Albo ciężarówka nie stała w całości na pasie awaryjnym albo bus jechał mocno po tymże pasie (może kierowca busa był wstawiony?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Proszę bardzo, kultura Polaków na swoich,polskich drogach. Jako bezpośredni świadek. I nie pisz czlowieczku o kulturze.
Tak tylko ilu jest polskich kierowców na polskich drogach, a ilu ukraińskich ? Gdyby porównać liczby polskich kierowców i wypadków przez nich spowodowanych i liczbę ukraińskich kierowców w Polsce i liczbę wypadków przez nich spowodowaną to uwierz "człoweczku", że Ukraińców nikt nie pobije. Poza tym w rejonie Lublina to już drugi podobny wypadek. Nie tak znowu dawno bo parę miesięcy temu zginęło 2-3 Ukraińców, co ciekawe również jadących busem. Zresztą parę dni temu pijany Ukrainieć spowodował wypadek w samym Lublinie. Więc co się ciskasz frajerze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Daj upaińcowi ekspresówkę, to pomimo dwóch wolnych pasów walnie w pojazd na pasie awaryjnym. Tego azjatyckiego bydła nie powinni w ogóle być wpuszczani do Polski !!! Następnym razem taki morderca drogowy walnie w osobówkę z rodziną !!!
Niechby i walnął byle w ukraińską. To chyba taki upaiński sport plemienny - samobójstwo zbiorowe z użyciem auta. Chcą się zabijać niech się zabiajają ale w swojej cudownej banderowskiej UPAinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęło 5 osób, w tym dziecko. Jakie to ma znaczenie jakiej byli narodowości? W takim momencie, czytając takie komentarze, wstyd mi że jestem Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zginęło 5 osób, w tym dziecko. Jakie to ma znaczenie jakiej byli narodowości? W takim momencie, czytając takie komentarze, wstyd mi że jestem Polakiem.
Niech Ukraińcy się nauczą jeździć to będzie ich można żałować. Ta śmierć to śmierć na własne życzenie. Jak się ma w d.... przepisy i myślenie to tak jest jak jest. Tak więc nie bądź takim naiwnym i nie płacz. Jak nie wiesz jak jeżdżą Ukraińcy to nie jęcz. Dobrze, że Polacy nie zginęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokój w tym wypadku zginęli ludzie nie Polacy czy Ukry, ludzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna pisac takie okropne rzeczy o ofiarach? Co ma pochodzenie do tej tragedii? Wieczny odpoczynek racz im dac Panie. I tyle tylko mozna powiedziec. Oby tej osobie, ktora sie rozpisywala o swojej nienawisci nikt z rodziny nie zginal w tragicznym wypadku. Mam nadzieje ze zmadrzejesz bez bolesmego kopa od losu. Troche wiecej wrazliwosci. Polacy to nie swinie, zeby takie rzeczy wypisywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego też wiem jedno - nie jeżdżę busami !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak mozna pisac takie okropne rzeczy o ofiarach? Co ma pochodzenie do tej tragedii? Wieczny odpoczynek racz im dac Panie. I tyle tylko mozna powiedziec. Oby tej osobie, ktora sie rozpisywala o swojej nienawisci nikt z rodziny nie zginal w tragicznym wypadku. Mam nadzieje ze zmadrzejesz bez bolesmego kopa od losu. Troche wiecej wrazliwosci. Polacy to nie swinie, zeby takie rzeczy wypisywac.
Fakt zginęli ludzie. Jednak to ludzie są winni temu że ten wypadek miał miejsce. Nie ma co się kłócić i awanturować. Po prostu bądźcie ostrożni i to bardzo zwłaszcza za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy kierowcy niewiele lepsi tylko mają trochę lepsze samochody. Straszna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiecie jak można zrobić prawo jazdy na Ukrainie? Jeśli wiecie, to nie dziwcie się jak oni jeżdżą. Powinni zdawać egzaminy w Polsce albo nie należy im pozwalać poruszać się po polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodzin i bliskich tych osób, które zginęły :-((( A one same - niech odnajdą spokój wieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja po Polsce jezdze tez ,Sierotko i co drugiemu mozna sie w czoło popukać jak jeżdżą. Co chwila korek bo wypadek. Na przejściach ustępują w Polsce Polacy? Ciekawe rzeczy piszesz,jak nie po palcach Ci przejedzie to po pietach,jak nie potrącił Babcie na pasach z wnuczka to Matke z dwumiesięcznym dzieckiem w wózku ( śmiertelnie). Warszawa PragaPld., 14letnia dziewczyna zginęła na pasach dla pieszych . Chcesz dalej porównywać? Jechal szybko,nie dostosował prędkości,ale nie pisz głupot ze Ukraińcy jezdza byle jak,przekraczają,nie przepuszczają bo w tym kraju robia tak samo. Jedzie Polak za granice i tez wypadek na wypadku z udziałem Pl., kierowcy. Pracuje w takiej branży ze bardzo dobrze wiem jak jezdza Ukraińcy ,ale Polacy tez nie odstają niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jestem Kobieta,a po drugie Polską kulturę wlaśnie widzę. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie udzielaj się. Ilu polskich kierowców jest na drogach UE? A ile tam wypadków spowodowanych przez polskich kierowców, tez wiesz? Bo Ja wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne. Naprawdę dziwię się i to dość często jak Ci ludzie w Polsce zdają i kto im te prawka daje. Bo juz i na Ukrainie trzeba zdać. Juz nie ma za kase. A w Polsce zdaja,zdaja,zdać nie moga. Jada do Łomży czy Garwolina,2 skrzyżowania, jeden zakręt i zdał. Wjeżdża do dużego miasta czy jedzie za granice i katastrofa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowadzę firmę transportową, ale ewidentna wina ciężarówki, nie wolno w ten sposób i w takim miejscu parkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...