Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na obwodnicy Lublina. Zginęło 5 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2016 r. o 15:46 Powrót do artykułu
... napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
może trzeba by napisac co sie dzieje na przejsciach granicznych z Ukrainą? ludzie stoją wiele godzin, potem starają nadgonić w trasie albo są totalnie zmęczeni, dlatego dochodzi do takich tragedii
Tu nie chodzi o zmęcznie ale o tzw kulturę jazdy ukraińskich kierowców. Oni nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego i wykazują się totalną bezmyślnością. Niestety takie są smutne fakty. Ukraińcy w Polsce powodują całe mnóstwo wypadków drogowych. Tylko część z nich przebija się do publicznej wiadomości. Nie zgadzam się, ukraińscy kierowcy są dobrymi i kulturalnymi kierowcami - zawsze zjeżdżają na margines, nie to co lopki, lra i lkry - tutaj chodzi o zmęczenie i totalnie zły stan techniczny w ogóle wraków sprowadzanych z Zachodu, eksloatowanych w pln a następnie, sprzedawanych za granicę wlasnie do ukrainy...droga nowa, piękna ale chyba wcale nie bezpieczna - gdzie jakieś ostrzeżenia, kamery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślepy Ukrainiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uważam, że ukraincy jezdzą jak najgorsze gnidy, taka prawda, Polacy jeżdżą kulturalnie. Byłem we Lwowie to widziałem jak jeździły ukry, jak pospolite bydło, rozpędzali się jak widzieli przed sobą pieszych na jezdni. Straszne gnoje, taka mentalność dzika i wściekła - to wszystko dlatego, że przez lata byli dymani albo przez cara albo przez Polskich Panów i teraz są niewyżyci. Nie powinniśmy wpuszczać tutaj ukrów, oni nie rozumieją co to obwodnica, co to prawo, ład i porządek, to już kolejny wypadek z udziałem ukrów w ciągu kilku dni. Albo nachlani albo niewiadomo co. Pewnie się okaże że ten kierowca busa też był nachlany... Kiedy Pis zamknie granicę ukrom? niech sobie walczą za swoj kraj, jak takie z nich kozaki, a nie tchórze podłe uciekają do Polski a potem szczekają zamiast prosić o wybaczenie za Wołyń! Mam nadzieję, że Putin wreszcie "dorżnie watachę" czyli dokończy ten curzoński kraik i do Polski wróci nasz Lwów. Bo dać Lwów ukrainie to jak dać małpie zegarek... niestety :/ co ty rasisto pie***** wiesz o życiu, dzienniku banuj takich baranów - pojedź se gosciu do miasta to zobaczysz jak kulturalnie jezdza polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy putinowcy jeżdżą jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no.7 napisał:
... napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 może trzeba by napisac co sie dzieje na przejsciach granicznych z Ukrainą? ludzie stoją wiele godzin, potem starają nadgonić w trasie albo są totalnie zmęczeni, dlatego dochodzi do takich tragedii
Tu nie chodzi o zmęcznie ale o tzw kulturę jazdy ukraińskich kierowców. Oni nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego i wykazują się totalną bezmyślnością. Niestety takie są smutne fakty. Ukraińcy w Polsce powodują całe mnóstwo wypadków drogowych. Tylko część z nich przebija się do publicznej wiadomości. Nie zgadzam się, ukraińscy kierowcy są dobrymi i kulturalnymi kierowcami - zawsze zjeżdżają na margines, nie to co lopki, lra i lkry - tutaj chodzi o zmęczenie i totalnie zły stan techniczny w ogóle wraków sprowadzanych z Zachodu, eksloatowanych w pln a następnie, sprzedawanych za granicę wlasnie do ukrainy...droga nowa, piękna ale chyba wcale nie bezpieczna - gdzie jakieś ostrzeżenia, kamery?
Człowieku ja mieszkam przy granicy z Ukrainą i DOSKONALE WIEM JAK JEŻDŻĄ UKRAIŃCY - a jeżdżą TRAGICZNIE. Więc nie wmawiaj mi idiotyzmów bo wiem co widzę każdego dnia. Totalnie mają gdzieś przepisy i tyle. Jadą na chama byle przed siebie. Nie jest ważne czy wyprzedają na 3 czy pieszy jest na przejściu dla pieszych itd itp. W samej mojej okolicy wszelkie wypadki drogowe to efekty wyczynów ukraińskich kierowców. Nie masz pojęcia to nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjjjjj napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uważam, że ukraincy jezdzą jak najgorsze gnidy, taka prawda, Polacy jeżdżą kulturalnie. Byłem we Lwowie to widziałem jak jeździły ukry, jak pospolite bydło, rozpędzali się jak widzieli przed sobą pieszych na jezdni. Straszne gnoje, taka mentalność dzika i wściekła - to wszystko dlatego, że przez lata byli dymani albo przez cara albo przez Polskich Panów i teraz są niewyżyci. Nie powinniśmy wpuszczać tutaj ukrów, oni nie rozumieją co to obwodnica, co to prawo, ład i porządek, to już kolejny wypadek z udziałem ukrów w ciągu kilku dni. Albo nachlani albo niewiadomo co. Pewnie się okaże że ten kierowca busa też był nachlany... Kiedy Pis zamknie granicę ukrom? niech sobie walczą za swoj kraj, jak takie z nich kozaki, a nie tchórze podłe uciekają do Polski a potem szczekają zamiast prosić o wybaczenie za Wołyń! Mam nadzieję, że Putin wreszcie "dorżnie watachę" czyli dokończy ten curzoński kraik i do Polski wróci nasz Lwów. Bo dać Lwów ukrainie to jak dać małpie zegarek... niestety :/ co ty rasisto pie***** wiesz o życiu, dzienniku banuj takich baranów - pojedź se gosciu do miasta to zobaczysz jak kulturalnie jezdza polacy
Tępaków którzy nie potrafią bez błędów sklecić paru słów w języku polskim też należy banować. Natomiast co do ukraińskich kierowców to są fakty = oni jeżdżą źle i niebezpiecznie. To już drugi taki wypadek ukraińskiego busa w rejonie Lublina, w ciągu paru miesięcy, a to nie wszystkie wypadki z udziałem ukraińskich kierowców. Parę dni temu w samym Lublinie pijany Ukrainiec również spowodował wypadek. Skoro Ukraińców w Polsce jest jedynie ok 1mln, a tyle robią wypadków to o czym tu dyskutować. Co do rasizmu pajacu to nie błaznuj Ukrańcy to nie żadna rasa, żeby bełkotać o rasizmie ordynarny prostaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy putinowcy jeżdżą jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy putinowcy jeżdżą jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy putinowcy jeżdżą jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
A czy wiecie jak można zrobić prawo jazdy na Ukrainie? Jeśli wiecie, to nie dziwcie się jak oni jeżdżą. Powinni zdawać egzaminy w Polsce albo nie należy im pozwalać poruszać się po polskich drogach.
Dobrze, że o tym ktoś wspomniał. Jak wyglądają kwestie ukraińskiego prawa jazdy które można sobie tam po prostu kupić. Wszyscy obrońcy ukraińskich kierowców niech sobie przypomną głośną swego czasu aferę kiedy oszuści z Polski kupowali ukraińskie prawa jazdy u oszustów z Ukrainy. Tak właśnie było - na Ukrainie prawo jazdy można kupić więc co w tym dziwnego, że Ukraińcy jeżdżą jak jeżdżą i giną przez to ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że ukraincy jezdzą jak najgorsze gnidy, taka prawda, Polacy jeżdżą kulturalnie. Byłem we Lwowie to widziałem jak jeździły ukry, jak pospolite bydło, rozpędzali się jak widzieli przed sobą pieszych na jezdni. Straszne gnoje, taka mentalność dzika i wściekła - to wszystko dlatego, że przez lata byli dymani albo przez cara albo przez Polskich Panów i teraz są niewyżyci. Nie powinniśmy wpuszczać tutaj ukrów, oni nie rozumieją co to obwodnica, co to prawo, ład i porządek, to już kolejny wypadek z udziałem ukrów w ciągu kilku dni. Albo nachlani albo niewiadomo co. Pewnie się okaże że ten kierowca busa też był nachlany... Kiedy Pis zamknie granicę ukrom? niech sobie walczą za swoj kraj, jak takie z nich kozaki, a nie tchórze podłe uciekają do Polski a potem szczekają zamiast prosić o wybaczenie za Wołyń! Mam nadzieję, że Putin wreszcie "dorżnie watachę" czyli dokończy ten curzoński kraik i do Polski wróci nasz Lwów. Bo dać Lwów ukrainie to jak dać małpie zegarek... niestety :/ Jesteś chory. Jedyne godne ciebie miejsce to Abramowicka. Bez prawa powrotu do normalnych ludzi. A administrator tego forum jak zwykle nie reaguje na takich kretynów, co zaśmiecają publiczną przestrzeń swym chamstwem i zwykłą podłością. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty taki mądry jestes ze w innym języku skręcasz slowa bez problemu. Idiotyzm. Wstyd mi ze jestem Polką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że ty gnoju zdechniesz w jeszcze gorszym wypadku, szmato rasistowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Jasne. Naprawdę dziwię się i to dość często jak Ci ludzie w Polsce zdają i kto im te prawka daje. Bo juz i na Ukrainie trzeba zdać. Juz nie ma za kase. A w Polsce zdaja,zdaja,zdać nie moga. Jada do Łomży czy Garwolina,2 skrzyżowania, jeden zakręt i zdał. Wjeżdża do dużego miasta czy jedzie za granice i katastrofa.
Nie ogarniasz jak widać kwestii. Jeszcze raz ci wyjaśnię - liczba kierowców Polaków na terenie RP i liczba powodowanych wypadków przez nich i o ilekroć mniejsza liczba ukraińskich kierowców jeżdżących w Polsce i liczba powodowanych wypadków. Wysoki wskaźnik u ukraińskich kierowców niby z czego wynika niedojdo intelektualna ? Z tych ich umiejętności ? Powtórzę kolejny raz - widzę każdego dnia jak jeżdżą Ukraińcy i możesz sobie bełkotać, co chcesz fakty są faktami. Co do ukraińskiego prawa jazdy to rozbawiłaś mnie do łez. Tam prawo jazdy do tej pory można sobie kupić.  Za łapówkę w dolarach albo euro nawet od powiestki mobilizacyjnej, która już została dostarczona  adresatowi można się wymigać. Więc nie wciskaj ludziom ciemnoty, jak nie masz pojęcia co tam się dzieje.
Ja napisał:
A ja po Polsce jezdze tez ,Sierotko i co drugiemu mozna sie w czoło popukać jak jeżdżą. Co chwila korek bo wypadek. Na przejściach  ustępują w Polsce Polacy? Ciekawe rzeczy piszesz,jak nie po palcach Ci przejedzie to po pietach,jak nie potrącił Babcie na pasach z wnuczka to Matke z dwumiesięcznym dzieckiem w wózku ( śmiertelnie). Warszawa PragaPld., 14letnia dziewczyna zginęła na pasach dla pieszych . Chcesz dalej porównywać? Jechal szybko,nie dostosował prędkości,ale nie pisz głupot ze Ukraińcy jezdza byle jak,przekraczają,nie przepuszczają bo w tym kraju robia tak samo. Jedzie Polak za granice i tez wypadek na wypadku z udziałem Pl., kierowcy. Pracuje w takiej branży ze bardzo dobrze wiem jak jezdza Ukraińcy ,ale Polacy tez nie odstają niczym.
Poza tym ty nawet poprawnie po polsku pisać nie umiesz. Pewnie tak samo jeździsz. W dodatku cóż za obiektywizm "co chwila korek bo wypadek" Gdzie ty "bladzino" jeździsz ??? Chyba w jakiejś innej Polsce. Co do tego, że "nie dostosował prędkości"  - tak bo Ukraińcy mają zazwyczaj w d.... ograniczenia prędkości. Dziwnym zbiegiem okoliczności w rejonie samego Lublina to już drugi podobny wypadek z ukraińskim busem i ofiarami śmiertelnymi  w ciągu ledwie paru miesięcy. Ile kierowców polskich busów w rejonie Lublina spowodowało analogiczny wypadek w tym czasie  ??????? Ani jeden !!!... mimo że polskich kierowców w rejonie Lublina jeździ o wiele wiele więcej niż ukraińskich. Jesteś tak tępa, że nie jesteś w stanie wyciągnąć z tego wniosków. Wróć do garów albo mycia podłogi bo myślenie nie jest twoją mocną stroną. Miauczysz coś żałosnie probując dyskutować tylko, że możliwości intelektualnych ci brak.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uważam, że ukraincy jezdzą jak najgorsze gnidy, taka prawda, Polacy jeżdżą kulturalnie. Byłem we Lwowie to widziałem jak jeździły ukry, jak pospolite bydło, rozpędzali się jak widzieli przed sobą pieszych na jezdni. Straszne gnoje, taka mentalność dzika i wściekła - to wszystko dlatego, że przez lata byli dymani albo przez cara albo przez Polskich Panów i teraz są niewyżyci. Nie powinniśmy wpuszczać tutaj ukrów, oni nie rozumieją co to obwodnica, co to prawo, ład i porządek, to już kolejny wypadek z udziałem ukrów w ciągu kilku dni. Albo nachlani albo niewiadomo co. Pewnie się okaże że ten kierowca busa też był nachlany... Kiedy Pis zamknie granicę ukrom? niech sobie walczą za swoj kraj, jak takie z nich kozaki, a nie tchórze podłe uciekają do Polski a potem szczekają zamiast prosić o wybaczenie za Wołyń! Mam nadzieję, że Putin wreszcie "dorżnie watachę" czyli dokończy ten curzoński kraik i do Polski wróci nasz Lwów. Bo dać Lwów ukrainie to jak dać małpie zegarek... niestety :/
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak Putin wreszcie "dokończy ten curzoński kraik" i pójdzie na Polskę ty już dawno będziesz w Anglii, ciapakom dupę lizać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeklęta obwodnica już tylu ludzi tu zginęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie obwodnica jest przeklęta tylko ludzie do niej nie dorośli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy kacapi putinowcy jeżdżą jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruscy putinowcy jeżdżą jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto było zarejestrowane we lwowie BC...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...