Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja proponuje dyscyplinarne zwolnienie urzędników odpowiedzialnych za ten błąd.  
No co Ty. Rodziny się nie zwalnia ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest. Kiedys były 3 letnie szkoły zawodowe kształcące zawodowych kierowców. A teraz....
Ale to na całe szczęście się zmienia https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/nowe-zawody-kierowca-mechanik-i-jezdziec.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat z taaaaaaaką brodą , przecież tam tak się dzieje od kilku lat.Dopiero dziś ktoś to zauważył ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy odpowiednie służby wezmą się za kierowców komunikacji miejskiej, którzy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego na ul. Piłsudskiego. Jadąc od Zygmuntowskich przy wjeździe do zatoki przystankowej znajduje się sygnalizacja świetlna dotycząca wyłącznie autobusów i trolejbusów. Żaden z kierowców wyżej wymienionych pojazdów nie stosuje się do sygnałów wyświetlanych na tym sygnalizatorze, co w znacznym stopniu utrudnia płynne poruszanie się innych samochodów jadących w kierunku ul. Lipowej.
  jak oni mają się na tym znać jak niewolnicy piekarze, murarze i wscy inni z łapanki co ich posadzono na fotel ten z kółkiem, pierwszy raz to na oczy widzą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie widzę problemu - kierowcom należy wystawiać mandaty, ponieważ łamią prawo o ruchu drogowym. Wystarczy, że zdejmą pałąki z trakcji, przejadą rondo uczciwie zgodnie z przepisami i ponownie podepną się do trakcji po zjechaniu z ronda. Można? - można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
często nie mieszczą się w pasach drogowych, mam wrażenie że są za szerokie na niektóre drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowców Trolejbusów na rondzie koło ZUSu rozumiem bo to nie ich wina , że muszą tak jezdzić ale autobusy jadące ze środkowego pasa ( przezbaczonego do jazdy na wprost) w lewo ,w środku dnia kiedy rondo nie jest zakorkowane, to już przesada. Blokują w ten sposób przejazd dla kierowców jadących prosto. Niemal codziennie na taką sytuacje trafiam. I wielce oburzeni jak im się zwraca uwagę czy też zatrąbi. Za to powinni dostawać mandaty.
Autobusy też mogą ze środkowego bo są domalowane żółte strzałki do lewoskrętu w lewo z napisem BUS a w świetle kodeksu drogowego dotyczy to pojazdów wykonujących odpłatny przewóz osób na regularnych liniach bez rozróżnienia autobus/trolejbus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAŻAM, ŻE MIESZKAŃCY LUBLINA POWINNI POZNAĆ NAZWISKA TYCH URZĘDNIKÓW, ZA BŁĘDY KTÓRYCH TERAZ ZAPŁACIMY Z NASZYCH PODATKÓW - NIEDORZECZNIK KIELISZEK GDYBY ZNAŁ SŁOWO HONOR DAWNO PODAŁ BY SIĘ DO DYMISJI. POSZUKIWANIE HONORU W LUBELSKIM RATUSZU, TO STRACONY CZAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oni mają się na tym znać jak niewolnicy piekarze, murarze i wscy inni z łapanki co ich posadzono na fotel ten z kółkiem, pierwszy raz to na oczy widzą ?
Myślę, że na kursie na prawo jazdy widzieli, chyba, że........!!!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to na całe szczęście się zmienia https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/nowe-zawody-kierowca-mechanik-i-jezdziec.html
Co i taki 18/19 letni gnojek będzie już kierowcą autobusu?? Pojebało ich całkiem w tym PiSie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak byc urzednikiem - "popelnilismy blad " i nie poniesiemy za to kary - polska rzeczywistosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co i taki 18/19 letni gnojek będzie już kierowcą autobusu?? Pojebało ich całkiem w tym PiSie???
Jak będzie się uczył zawodu kierowcy przez 3 lata i odbędzie odpowiednią liczbę praktyk to ma szansę dobrze się nauczyć zawodu nie to co na krótkim kursie. Potrzebna jest też wcześniejsza selekcja do zawodu w postaci badań psychotechnicznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nową pętlą na Węglinie. Trolejbusy, mimo iż mają oddzielny bus-pass muszą wyjechać na pas dla samochodów, by po chwili wrócić na swój. Tylko dlatego, że trakcja źle wisi. Czy Miasto to zauważyło?
masz nieaktualne wiadomości. Sieć poprawiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie się uczył zawodu kierowcy przez 3 lata i odbędzie odpowiednią liczbę praktyk to ma szansę dobrze się nauczyć zawodu nie to co na krótkim kursie. Potrzebna jest też wcześniejsza selekcja do zawodu w postaci badań psychotechnicznych...
  No to kierowcy będą młodsi niż duża część autobusów najlepszego przewoźnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy też mogą ze środkowego bo są domalowane żółte strzałki do lewoskrętu w lewo z napisem BUS a w świetle kodeksu drogowego dotyczy to pojazdów wykonujących odpłatny przewóz osób na regularnych liniach bez rozróżnienia autobus/trolejbus
  Strzałki są ale nie w każdym kierunku... tj. chodzi o wjazdy na rondo. A plakatówka którą je malowali zmyła się prawie całkiem na wiosnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy odpowiednie służby wezmą się za kierowców komunikacji miejskiej, którzy nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego na ul. Piłsudskiego. Jadąc od Zygmuntowskich przy wjeździe do zatoki przystankowej znajduje się sygnalizacja świetlna dotycząca wyłącznie autobusów i trolejbusów. Żaden z kierowców wyżej wymienionych pojazdów nie stosuje się do sygnałów wyświetlanych na tym sygnalizatorze, co w znacznym stopniu utrudnia płynne poruszanie się innych samochodów jadących w kierunku ul. Lipowej.
Potem wcinają się na lewy pas,tamując przejazd.Stąd korki do dawnego CPN.Wiele razy o tym pisałem.Nikt za to się nie weźmie,bo co to kogo obchodzi.Obserwuję coraz większe chamstwo na ulicach.Najbardziej denerwuje mnie zupełny brak reakcji policji na to rosnące zjawisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potem wcinają się na lewy pas,tamując przejazd.Stąd korki do dawnego CPN.Wiele razy o tym pisałem.Nikt za to się nie weźmie,bo co to kogo obchodzi.Obserwuję coraz większe chamstwo na ulicach.Najbardziej denerwuje mnie zupełny brak reakcji policji na to rosnące zjawisko.
Dlatego się tak wcinają bo w godzinach szczytu czas przejazdu MPWiK - Muzyczna to rozkładowo 6 minut aby przejechać w tyle to trzeba się pchać, grzecznie to by potrwało co najmniej 15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz nieaktualne wiadomości. Sieć poprawiona.
Poprawiony jest WJAZD, rzeczywiście. Ja pisałem jednak o WYJEŹDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nową pętlą na Węglinie. Trolejbusy, mimo iż mają oddzielny bus-pass muszą wyjechać na pas dla samochodów, by po chwili wrócić na swój. Tylko dlatego, że trakcja źle wisi. Czy Miasto to zauważyło?
od 2 tygodni poprawione, tylko oczywiście nikt nie poinformował o tym kierowców i kierowcy jeżdżą na pamięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potem wcinają się na lewy pas,tamując przejazd.Stąd korki do dawnego CPN.Wiele razy o tym pisałem.Nikt za to się nie weźmie,bo co to kogo obchodzi.Obserwuję coraz większe chamstwo na ulicach.Najbardziej denerwuje mnie zupełny brak reakcji policji na to rosnące zjawisko
a co za różnica czy kierowca autobusu będzie chciał zmienić pas zaraz za przystankiem czy trochę wyżej przy skrzyżowaniu z Narutowicza, dopóki ktoś nie zostawi mu miejsca na lewym pasie będzie blokował pas do jazdy na wprost 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...