Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekł przed wojną z Syrii do Lublina: Spójrzcie na mój kraj z innej perspektywy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2017 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Żal bierze, jak się czyta komentarze pseudochrześcijańskich pseudopatriotów. Trzymaj się chłopcze! Cieszę się, że znalazłeś się w Lublinie i że trafiłeś na dobrych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to są właśnie "miłosierni" katolicy, żal i dno.  Młody chłopak z rodzina uciekł przed wojną, znalazł normalne życie, co wam w tym przeszkadza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie siedze w Grecji i czytam komentarze patriotów i myślę że Grek o ciemnej karnacji miałby w Polsce przerabane musiałby chodzić bocznymi ulicami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzułmanie mogą udawać rezygnację z islamu i przyjaźń, ma to nazwę 'ketman', gdy ofiara straci czujność, podrzyna się jej gardło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"mój ojciec w czasie II wojny światowej walczył o kraj a nie uciekał z niego" Demagogia. Miliony uciekały przed frontem, blokując nawet drogi dla armii. Wielu nie uciekło nie wróciło. Dziesiatki tysiecy zostało szmelcownikami. To lepiej zostać uchodzcca. Przestań sie wymadrzac
 ale jesteś mądry, jej ojciec walczył, on poświęcał sie dla kraju, przeciez też mógłby zostać szmelcownikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez  konflikt  w Syrii i falę uchodźców polscy  katolicy pokazali  swoją  prawdziwą  twarz. Nowy testament  i wartości  w nim zapisane np  miłość bliźniego, w kilka chwil przestały mieć  jakiekolwiek znaczenie. Jesteście prymitywni jak średniowieczna chołota, która można rządzić tylko  batem  i strachem. Nie wyznaje żadnych wartości. Interesuje  Was  tylko tyle  żeby napchat brzuchy i zaznać  prostej rozrywki. Nic nie zmieniliscie się  od Średniowiecza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy i przeciwnicy sprowadzania uchodźców czytający ten artykuł a potem część komentująca nie zauważyła jednej rzeczy między wierszami. Chłopak pochodzi z inteligenckiej rodziny jego ojciec studiując w Polsce kilkanaście lat temu spotkał się z europejską cywilizacja oraz przebywał w tej części Europy. Myślę że nawet po powrocie do Syrii jego życie było inne niż tych pospolitych mieszkańców syryjskich. Z tych ludzi co niby są uchodźcami to pospolici emigranci zarobkowi przeplatani ludźmi którzy mają wpojone przez różne organizacje fundamelistyczne zniszczenie kultury europejskiej. Takich emigrantów rząd i Polacy nie chcą. Natomiast takich emigrantów jak opisana w artykule może być tylko 3-5%  Tylko większą część mieszka  i pracuje w Europie zachodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ciekawe chłopak chwali Syrię sprzed "rewolucji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim napiszesz komentarz w stylu "Zostań na miejscu i walcz o swój kraj!", polecam się zastanowić, czy naprawdę chcesz wyjść na nieogarniętego i niedouczonego człowieka, który nie ma bladego pojęcia, co się dzieje w Syrii, ale udaje, że wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krokodylowy napisał:
Co ciekawe chłopak chwali Syrię sprzed "rewolucji".
 dziwne ? dopiero kiedy USA zaczęły majstrować w krajach arabskich, mamy to co mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to niby ma oznaczać że mie ma problemu i że nie powinien narzekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyglądu nie wygląda na Syryjczyka ! Pewnie z tego powodu miał trochę łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co kebab? Mieszkanko za darmo w Polsce? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie opamiętajcie się....dajcie spokój z tymi kebabami itp. dlaczego jest tyle złych emocji....chłopakowi należy sie pomoc jak i wielu innym ludziom ktorzy chca żyć w pokoju . mam rodzine w syrii.jestem polka ale mam rodzine syryjska i straszne jest jak nie mozesz pomoc tym ludziom ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gucio napisał:
Krokodylowy napisał:
Co ciekawe chłopak chwali Syrię sprzed "rewolucji".
dziwne ? dopiero kiedy USA zaczęły majstrować w krajach arabskich, mamy to co mamy
  Wcale nie dziwne. Za to dziwne że puścili to do druku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się chłopcze! Powodzenia w Polsce! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna bajeczka. Sępy z dziennika są gotowe zrobić chyba wszystko, , by sprowadzić tutaj zagrożenie terrorystyczne, a jak wiadomo zamachy+więcej materiału pod poczytne artykuły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocieplanie wizerunku nachodców: Akt I scena I...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIERĆ NARODU POLSKIEGO PEWNA---JAK UKRAINA BĘDZIE W UNII EUROPEJSKIEJ I NATO!!!!!!!!!!!! GERMANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON ĆAPATY SM1ECIU!!! TEJ KU5WIE ODEBRAĆ OBYWATELSTWO Za PUSZCZANIE SIĘ Z ĆAPATYM!!! W.PI.E.R.D.A.L.A.J ŚM1ECIU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...