Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekł przed wojną z Syrii do Lublina: Spójrzcie na mój kraj z innej perspektywy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2017 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Bardzo mądry chłopak ŻYJ SOBIE W SPOKOJU I OMIJAJ POLSKĄ CEBULE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PATRZĘ NA KOMENTARZE CEBULANDI TO AŻ SRAC MI SIĘ CHCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSPIERAM CIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. . . . . ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja osobiście tez jestem przeciwko muzulmanom w Europie, ale te komentarze to po prostu masakra! Widać że chłopak pochodzi z inteligentnej rodziny, że rodzice przyjechali tutaj i pracują,a nie czekają poki pieniądze na nich z nieba spadną.. do tego Polska to ojczyzna jego mamy, wieć jest na połowę polakiem. Poza tym mówi dobrze po polsku, nie narzuca tutaj swojej wiary i muzulmanskiej kultury..a każdy by uciekał od wojny i głody.. Więc powodzenia w Polsce i trochę dystansu do takich komentarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miły chłopak z otwartym nastawieniem do ludzi. Tak jak Prezydent Syrii Asad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to trolling i próba szantarzowego zmuszenia do zmiany poglądów ws uchodźców. Oj tak to się chyba nie uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda i media zrobiły z Muzułmanów terrorystów bo kilku wariatów dokonało zamachów. To smutne jak ludzie są manipulowani.. Czips trzymaj się i nie daj! Fajna nuta... walcz mikrofonem on jest mocniejszy niż karabin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac laitha i czytajac takie komenarze stracilem wiare w ten naród. Tylko bić brawo i pogratulować jakim jest się idiotą mówiąc, że chłopak nic nie robi a tylko uciekł. Nie znasz nie oceniaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia od wnuczki sąsiadki Twoich dziadków z czasów, gdy jeszcze mieszkali na wsi! Pewnie już nie pamiętajcie, jak bawiliście się na ulicy z chudą blondyneczką ze świętokrzyskiego miasta, ale to nic :) Mocno trzymam kciuki za Waszą rodzinę oraz mam nadzieję, że w końcu nadejdą lepsze czasy dla Syrii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...