Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hippie napisał:
Ta szkoła to zmarnowana młodość, jeśli macie do wyboru biskupiak i JAKĄKOLWIEK inną szkołę, wybierzcie tą drugą. Tam nie szanuje się wolności słowa ani poglądów, jak nie będziesz się trzymać ich zasad, to zmieszają cię z błotem albo spróbują "naprostować". Ja przeszłam w tej szkole takie pranie mózgu, że zamiast (z założenia) pogłębić wiarę i wartości mam teraz wstręt to wszystkiego co katolickie i konserwantywne. Prawda jest taka, po tej szkole macie 2 opcje: albo wstąpić do zakonu, albo już zawsze żałować zmarnowanych lat.
Z pod jakiego kamienia się wyślizgnąłeś Gościu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskupiak jest jednym z lepszych gimnazjów w Polsce , a Ci ktorzy na niego najeżdżają , w większośćci po prostu zazdroszczą . Ja podpisałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"El Commandante " Fidel Castro też skończył jezuickie szkoły Colegio Lasalle i Colegio Dolores w Havanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...