Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie: Nie możemy wyjść ze szkoły na przerwie. Dyrekcja: Sklepik szkolny jest w budynku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 r. o 09:06 Powrót do artykułu
A ja lubię żelki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja lubię krysiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej ucierpieli na tym mieszkancy bursy oraz osoby spozywajace posilki w bursie przy ZSEL. Nie dosc, ze wprowadzono karty, zmiejszono czas dlugiej ( najdluzszej w ciagu dnia) przerwy z 30 do 15min, to zabroniono w trakcie jej trwania spozywania posilku na stolowce. Na uwagi uczniow odpowiedz jest nastepujaca : "w szkole jest sklepik, tam prosze kupowac". Rozumiem, ze jest nowy wlasciciel i trzeba mu jakos zwiekszyc obroty, lecz majac do wyboru cieply obiad na szkolnej stolowce (5zl) a licha kanapke za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JBJBJB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna uwaga, uważam że uczniowie powinni mieć szanse wyjścia na świeże powietrze.  Tłumaczenie starych klas są zrozumiałe, i także uważam, że starsi powinni móc wyjść by zapalić lub wziąć coś z innych sklepików w obrębie szkoły gdyż wiemy dokłanie jakie panują ceny w budynku.  Walczcie do końca i nie dajcie się zamknąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe sprostowanie: w Zamoyu nie ma żadnych kart, po prostu dyrekcja postanowiła, że głównym zadaniem ochroniarzy ma być pilnowanie, żeby uczniowie nie wychodzili ze szkoły na przerwach. A to, że w szatniach ludziom kradną książki i inne rzeczy to już nie jest coś, czym ochrona powinna się zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zjadłbym okrągłą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okrągła z sosem czosnkowym i kebab. Mm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa nie ograniczają.. Raz w deszcz musiałem isc na około bo jeszcze karty niedostałem i Pan Pułka nie wpuścił mnie ikazal isc na okolo (wiedzial, ze jestem uczniem tej szkoły)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczniowie z Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. F. Kleeberga na Racławickich mogą wyjść przed szkołę i wzdłuż zywopłotu przed szkołą jest jeden wielki śmietnik głownie w postaci torebek foliowych i papierów po kanapkach ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak cos sie stanie poza szkola to czepiaja sie nauczycieli i dyrekcji wiec nie mozna wychodzic proste, pozniej nie bedzie tlumaczenia ze pelnoletni tylko wina szkoly jak wpadnie pod samochod, zreszta po co wychodzic w trakcie zajec chyba zeby tylko zapalic albo piwa sie napic bo jedzenie mozna zawsze kupic przed albo przyniesc ze soba, ale wielcy medrkowie bo pokonczyli 18 lat, takie sa teraz czasy i przepisy i mozna sie dostosowac albo zrezygnowac ze szkoly. edukacja to nie piwo nie musi byc pełne
W wieku 18 lat odpowiadasz sam za siebie, więc słaba argumentacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Według mnie to dobry pomysł, wytrzymają pare godzin bez papierosa a wyjdzie im to na zdrowie.
Według mnie jeśli nie znasz do końca tematu to się nie wypowiadaj proszę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja pierdzielę - to się porobiło... Na wywiadówki szkoła będzie kazała przychodzić rodzicom w pełnym ośmiogodzinnym wymiarze czasu wywiadówki i ich nie wypuści, bo jeszcze nie wysłuchali reprymendy albo będzie kazała przychodzić z pociechami do szkoły, bo tylko oni mają karty. Powinno się zmienić też nazwę szkoły z ZSEL na Szkoła O Zaostrzonym Rygorze. Na przerwę trzeba będzie wyłazić oknami bezpośrednio z sali na parterze, po dzwonku na lekcje iść do frontowych drzwi z kartą żeby drzwi kartą otworzyć skoro od środka nie można tego zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy dlaczego jak wchodzę przed lekcjami, to już nie mogę wyjść ze szkoły choć teoretycznie regulamin kart mówi, że przed lekcjami możemy normalnie wychodzić. Hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mich czasów nauczyciele palili papierosy wewnątrz budynku. Wypisałbym chętnie nazwiska nauczycieli, którzy pomimo zakazu palili papierosy na terenie szkoły i pewnie nadal fajczą jak smoki ale ponieważ tę instytucję już mam za sobą to wstrzymam się do odwołania. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wywiadówki trzeba będzie dać kartę matce..bo jak wejdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczę się tam i mogę stwierdzić że uczniowie kłamią a bynajmniej wyolbrzymiają sytuację. W szkole mają wszystko co trzeba jest sklepik szkolny z odpowiednim zaopatrzeniem, szkoła nie trzyma uczniów a siłę. Zdecydowanie nie wiem na co narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uczę się tam i mogę stwierdzić że uczniowie kłamią a bynajmniej wyolbrzymiają sytuację. W szkole mają wszystko co trzeba jest sklepik szkolny z odpowiednim zaopatrzeniem, szkoła nie trzyma uczniów a siłę. Zdecydowanie nie wiem na co narzekają.
Może na to, że karty nie działają dla wszystkich klas indywidualnie? Może na to, że jak już się wejdzie do szkoły przed lekcjami to już się nie da wyjść więc trzeba szkołę okrążać? Może na to że o 12:30 nie da się zjeść obiadu bo przerwa jest za krótka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy na levelu zero ;) następny!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...