Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Eeee.... taki temat? To takie polskie, więc żadne zaskoczenie... przecież u nas to nagminne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nic w porównaniu z Lipską ,wczoraj w co 20 dziure sypnięto po kilogramie tłucznia i wg. UM i firmy KOMEKO naprawiono droge .Tak dzieje si ę od wielu lat. Po zime i po większych opadach droga jest nieprzejezdna zaś w lecie oprócz dziur podnoszą się z niej tumany kurzu. Co z rzekom abudową tej drogi w tym roku .Pan wiceprezydent na łamach kuriera twierdził w ub.roku ,że w 2010 będzie wybudowana .Obiecanki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My na Marzanny czekamy ponad 30 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice Odległa i Wólczańska tonął w błocie! Na asfalt, chodniki i latarnie czekają od 30 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."że Polacy nie gęsi i swą ulicę mają"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro uwazacie ze wam sie wszystko nalezy to czekajcie dalej kolejne 30 lat! U mnie na ulicy wraz z sasiadami dalej pewnie bysmy czekali jak wy, no ale niestety jak chce sie miec wszystko to trzeba wziac sprawy w swoje rece i partycypować w kosztach. Ja wiem ze nie tak powinno byc, ale tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nowe osiedle-powinno być wizytówką Lublina.Naprawdę wstyd.Skoro płaci się podatki w mieście miasto powinno wybudować drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wydaje pozwolenia na budowę nowych osiedli a póżniej wychodzą takie brzydkie niespodzianki-Jeśli już miasto wydaje pozwolenie na budowę to powinno zdyscyplinować do zrobienia drogi spółdzielnię lub samo zarezerwować pieniądze na ten cel.Nowe osiedle i błotnista droga-Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...