Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Dożynkowa: Na całym osiedlu nie ma auta bez rys

Utworzony przez (wolno)myśliciel, 21 maja 2010 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Gość napisał:
do wolnomyślącego i mu podobnych zeby ktos ciebie kiedys kultury nie nauczył, łamiąc Ci giry czy przetrącając kręgosłup, bo sie na niego krzywo patrzysz albo nie dasz na piwo, życze Ci tego! nigdy nie stanęłam w nieprzepisowym miejscu a mimo tego jakiś wolnomyślący ciagle rysuje mi blache, jakbym dorwała to by zęby zbierał z chodnika
Alboś blĄdynka w moherowym berecie,albo po prostu ciężko myślące babsko.Otóż ja zasugerowałe powód dla którego ktoś niszczy samochody.A ty zaraz się odgrażasz i życzyszwszystkiego co najgorsze.A ja ci życzę,aby ci smród nogi powykręcał.I na wszelki wypadek parkuj na właściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż jak komuś nie zalezy na autach, ja bym zalozyl monitoring w aucie i w okol niego.. i w cale nie zartuje. Poza tym auta trzyma sie w garazach lub na strzezonych parkingach. Ale jak komus sie lazic nie chce, bo woli stanac pod sama klatka albo cos, to takie sa efekty. Moim zdaniem jakies dzieci pod wplywem alkoholu sie nudza. A wlasciciele aut to cioty jakies ze swojego dopilnowac nie moga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ciężkomyśliciela zanim zaczniesz coś sugerować to moze przeczytaj czego dotyczy temat, a potem spóbuj cięzko bo ciężko pomyśleć, wyraznie jest napisane ze porysowane sa prawie wszystkie auta na tej ulicy, dalej nie kumasz głąbie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyczaj ten przeniósł się z centrum Lublina z ul Szarych Szeregów 1b, tutaj też zrujnowano gwoździem kilka aut (policja to olała) podbno jeden z mieszkańców Szeregów buduje dom w okolicy Dożynkowej, może w końcu ja pomaluje swoje rozdarte autko jak juz ten gostek sie na dobre wyniesie na Bazylianówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w centrum jest to samo, centralnie pod kamerą monitoringu zarysowano mi samochód i niestety żadnych śladów na dysku, zastanawiam się czy one wogle działają czy pieniądze wyrzucone w błoto...więcej biurokracji niż reagowania...jak to mówią maksimum pisania minimum działania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAWIAM NA DZIARSKIEGO EMERYTA PO 70, SFRUSTROWANEGO MIŁOSNIKA R.M. I PISU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wandale, to tuskowy nie-rząd napędza PKB. Na plus zapisują: blacharza, lakiernika, ubezpieczyciela, producenta lakieru itp, itd. Jesteśmy "zieloną wyspą", to już druga Irlandia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracajo z remizy i rysojo to takie nowe graficioze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, mieszkam na ulicy Dożynkowej i mojemu koledze też ktoś porysował auto w taki sam sposób jak na zdjęciu. Ktoś ma fajną zabawę. Mam nadzieję, że nie na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(wolno)myśliciel napisał:
Nie pochwalam czynu,ale "Nie ma dymu bez ognia".Czyżby temu złośliwcowi przeszkadzały źle zaparkowane samochody (na chodniku,w uliczce dojazdowej,na trawniku,na zakazie....)>Przyczyn może być wiele.Ale nie powinno być samosądu,pomimo że służby porządkowe nie przyjmują zgłoszeń o niewłaściwym parkowaniu.Kiedyś osobiście zgłaszałem patrolowi policji,że przy ul.Kaprysowej stoi sobie znak zakaz zatrzymywania się i postoju,a przy samiutkim wjeździe tuż przed zakrętem stały sobie 2 samochodziki (stoją codziennie) i zagrażają bezpieczeństwu ruchu.Policjanci odesłali mnie do straży miejskiej.Straż miejska natomiast odesłała mnie do diabła,bo to uliczka niby osiedlowa.Samochody nadal stoją,zagrażają bezpieczeństwu....Czy też należało by dać komuś na prytkę aby zrobili porządek i nauczyli prawidłowego parkowania?
jak możesz coś takiego pisać ja mam nadzieję że jak sam sobie kupisz samochód i ktoś ci go porysuje też się będziesz głupi człowieku doszukiwał win w swoim zachowaniu i życiorysie - a jak zgwałcą ci żonę albo córkę to ją jeszcze opieprz.... za to że prowokowała - co za typ - brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(wolno)myśliciel napisał:
Alboś blĄdynka w moherowym berecie,albo po prostu ciężko myślące babsko.Otóż ja zasugerowałe powód dla którego ktoś niszczy samochody.A ty zaraz się odgrażasz i życzyszwszystkiego co najgorsze.A ja ci życzę,aby ci smród nogi powykręcał.I na wszelki wypadek parkuj na właściwym miejscu.
ale co to za sugerwanie powodu??????? - napiszę to co już pisałem mam nadzieję że jak zgwałcą ci córkę lub żonę to będziesz szukał powodu w cih niewłaściwym zachowniu - jak można niszczyć cudze mienie - na które niektórzy z nas ciężko pracują - lub jak można szukać usprawiedliwień? czy jak twoje dziecko będzie bawiąc się krzyczało pod klatką - mogę wyjść i wybić mu żeby????? - bo to też jakieś usprawiedliwienie dla sytuacji w której nie mógłbym się zrelaksować w domu jak można szukać upsrawiedliwień zachowań tych zwyrodnialców - ostatnio też pobili kogoś z tego co słyszałem - też poszukasz powodów??? życzę ci tej wyrozumiałości jak ciebie dopadną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhh napisał:
Cóż jak komuś nie zalezy na autach, ja bym zalozyl monitoring w aucie i w okol niego.. i w cale nie zartuje. Poza tym auta trzyma sie w garazach lub na strzezonych parkingach. Ale jak komus sie lazic nie chce, bo woli stanac pod sama klatka albo cos, to takie sa efekty. Moim zdaniem jakies dzieci pod wplywem alkoholu sie nudza. A wlasciciele aut to cioty jakies ze swojego dopilnowac nie moga.
ciota to ty jesteś bo właściciele nie muszą spać w samochodach a każdy człowiek powinien szanować cudzą własność - a jak czytam to co napisałeś to jesteś jednym z tych typów którzy wg mnie mogą być podejrzewani - cham i prostak - nie ma wytłumaczenia, na dożynkowej jest jak jest jeżeli chodzi o parkowanie - ale nie wolno niszczyć cudzych rzeczy 0 mi ktoś porysował samochód pomimo tego że był zaparkowany we właściwym ku temu miejscu - i co też ciota byłem bo nie spałem przy samochodzie - ręce opadają jak się czyta takich idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo kto??? Zapewne rozwydrzone małolaty z tzw. "dobrych" domów, wychowywane bezstresowo. d*** złoić trym bezmózgim mamusiom i tatusiom którzy z okazji I komunii quady kupują lub inne popierdółki. W mózgach się popioerd....o staruszkom i takie są niestety efekty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaszczomp napisał:
To nie wandale, to tuskowy nie-rząd napędza PKB. Na plus zapisują: blacharza, lakiernika, ubezpieczyciela, producenta lakieru itp, itd. Jesteśmy "zieloną wyspą", to już druga Irlandia!
A co wypuścili cię z PiSiarni i dlatego zachowujesz się jak kundel. Jeśli tak to zrozumiałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy Dożynkowej jest kolega ktory mieszka w domu jednorodzinnym dokladnie przy dozynkowej 13 i 15 - powstajacym bloku, wiadomo ze nie ma tam drogi dojazdowej do doż. 15 tylko jest drozka z plyt piachu itp nie ma innej drogi by tam dotrzec, droga wiedzie kolo domku tego deb***a... nie trzeba mowic ze jesli jest cieplo i sie przejedzie drozka z piasku to powstaje tuman kurzu czy tam pylu ktory wali gosciowi na podworko!! ale nie z naszej zlosciwosci tylko z beznadziejnego polozenia jego domu. I wlasnie ten koles ktoregos pieknego dnia gdy przyjechalem wraz z cala rodzinka na budowe wsiadl w auto i zapieprza w nasza strone niosac za soba kupe kurzu , zrobil dwa kolka, i pojechal na swoja posesje tylko po to by uprzykrzyc nam rzycie nie patrzac ze prawie pod jego kolami znalazl sie nasz 4,5 letni synek... tym baranem proponowal bym sie zajac podobno oferowali mu 3 mieszkania za jego dzialke i mial by chlop spokuj no ale... woli meczyc sie sam i jeszcz wszystkich dookola.. stawiam na niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...