Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 maja 2010 r.
3:55
Edytuj ten wpis

Ulica Dożynkowa: Na całym osiedlu nie ma auta bez rys

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 35 A A

Już ponad dwadzieścia aut ma zniszczony lakier. Choć straty idą w tysiące złotych, to nikt jeszcze nie wpadł na trop wandala grasującego od kilku miesięcy przy Dożynkowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To już prawdziwa plaga. Między blokami przy ulicy Dożynkowej 5, 7, 9 i 12 trudno znaleźć samochód, który by nie padł ofiarą wandali.

– To trwa od zimy. Ktoś specjalnie chodzi i zarysowuje lakier. Z tego, co wiem, w ten sposób na osiedlu już uszkodzono ponad 20 aut – mówi Krzysztof Antoń, właściciel jednego z porysowanych samochodów. – Pierwsza rysę na swoim aucie zauważyłem w lutym. Potem konsekwentnie pojawiały się kolejne. Teraz mam kompletnie porysowaną całą karoserię z obu stron. Muszę lakierować cały samochód. Starty oceniam na minimum 2000 złotych – dodaje Antoń, który zgłosił już sprawę na policji.

Uszkodzonych aut jest więcej. – W 2009 roku kupiłem nowe auto. Teraz jest całe zarysowane. Po rozmowach z sąsiadami nawet tego nie zgłaszałem na policję. Szkoda czasu – dodaje Zbigniew Kryk spod "12”.

Tymczasem osiedle huczy aż od plotek. Jedni podejrzewają dzieci, inni wskazują na chuliganów z zewnątrz. Wszyscy jednak zgodnie psioczą na bezczynność policji.

– Kilkukrotnie interweniowałem na komisariacie II, aby zrobili a z tym porządek. Pokręciło się kilku "tajników”, a potem znowu nic. Prosiłem nawet, aby zamontowali kamery na noc. Bez odzewu – dodaje mieszkaniec jednego z bloków przy Dożynkowej, któremu porysowano już dwa samochody.

Policja przyznaje, że otrzymuje takie zgłoszenia, ale z tej okolicy wpłynęło ich tylko kilka. – Zgodnie z naszymi danymi, są to zdarzenia sporadyczne i mają charakter wykroczenia. Każdorazowo szkoda nie przekroczyła wartości 250 złotych – informuje st. sierżant Anna Smarzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Wielu nie zgłasza się nawet na policję. Mówią, że mundurowi i tak nic nie zrobią – stwierdza Antoń.
Stróże prawa jednak apelują, aby każdy taki przypadek zgłaszać na komisariacie. – Jeżeli straty wyniosą ponad 250 złotych, to jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia. A tej ulicy z pewnością przyjrzymy się jeszcze dokładniej, przy wykorzystaniu różnych technik operacyjnych – zapewnia st. sierżant Anna Smarzak.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pacies / 23 maja 2010 o 00:04
0
przy Dożynkowej jest kolega ktory mieszka w domu jednorodzinnym dokladnie przy dozynkowej 13 i 15 - powstajacym bloku, wiadomo ze nie ma tam drogi dojazdowej do doż. 15 tylko jest drozka z plyt piachu itp nie ma innej drogi by tam dotrzec, droga wiedzie kolo domku tego deb***a... nie trzeba mowic ze jesli jest cieplo i sie przejedzie drozka z piasku to powstaje tuman kurzu czy tam pylu ktory wali gosciowi na podworko!! ale nie z naszej zlosciwosci tylko z beznadziejnego polozenia jego domu. I wlasnie ten koles ktoregos pieknego dnia gdy przyjechalem wraz z cala rodzinka na budowe wsiadl w auto i zapieprza w nasza strone niosac za soba kupe kurzu , zrobil dwa kolka, i pojechal na swoja posesje tylko po to by uprzykrzyc nam rzycie nie patrzac ze prawie pod jego kolami znalazl sie nasz 4,5 letni synek... tym baranem proponowal bym sie zajac podobno oferowali mu 3 mieszkania za jego dzialke i mial by chlop spokuj no ale... woli meczyc sie sam i jeszcz wszystkich dookola.. stawiam na niego
przy Dożynkowej jest kolega ktory mieszka w domu jednorodzinnym dokladnie przy dozynkowej 13 i 15 - powstajacym bloku, wiadomo ze nie ma tam drogi dojazdowej do doż. 15 tylko jest drozka z plyt piachu itp nie ma innej drogi by tam dotrzec, droga wiedzie kolo domku tego deb***a... nie trzeba mowic ze jesli jest cieplo i sie przejedzie drozka z piasku to powstaje tuman kurzu czy tam pylu ktory wali gosciowi na podworko!! ale nie z naszej zlosciwosci tylko z beznadziejnego polozenia jego domu. I wlasnie ten koles ktoregos pieknego dnia ... rozwiń
Avatar
cdn / 21 maja 2010 o 20:40
0
jaszczomp napisał:
To nie wandale, to tuskowy nie-rząd napędza PKB. Na plus zapisują: blacharza, lakiernika, ubezpieczyciela, producenta lakieru itp, itd. Jesteśmy "zieloną wyspą", to już druga Irlandia!

A co wypuścili cię z PiSiarni i dlatego zachowujesz się jak kundel. Jeśli tak to zrozumiałe.
Avatar
cdn / 21 maja 2010 o 20:36
0
Nie wiadomo kto??? Zapewne rozwydrzone małolaty z tzw. "dobrych" domów, wychowywane bezstresowo. d*** złoić trym bezmózgim mamusiom i tatusiom którzy z okazji I komunii quady kupują lub inne popierdółki. W mózgach się popioerd....o staruszkom i takie są niestety efekty...
Avatar
~robert~ / 21 maja 2010 o 20:24
0
hhh napisał:
Cóż jak komuś nie zalezy na autach, ja bym zalozyl monitoring w aucie i w okol niego.. i w cale nie zartuje. Poza tym auta trzyma sie w garazach lub na strzezonych parkingach. Ale jak komus sie lazic nie chce, bo woli stanac pod sama klatka albo cos, to takie sa efekty. Moim zdaniem jakies dzieci pod wplywem alkoholu sie nudza. A wlasciciele aut to cioty jakies ze swojego dopilnowac nie moga.

ciota to ty jesteś bo właściciele nie muszą spać w samochodach a każdy człowiek powinien szanować cudzą własność - a jak czytam to co napisałeś to jesteś jednym z tych typów którzy wg mnie mogą być podejrzewani - cham i prostak - nie ma wytłumaczenia, na dożynkowej jest jak jest jeżeli chodzi o parkowanie - ale nie wolno niszczyć cudzych rzeczy 0 mi ktoś porysował samochód pomimo tego że był zaparkowany we właściwym ku temu miejscu - i co też ciota byłem bo nie spałem przy samochodzie - ręce opadają jak się czyta takich idiotów

ciota to ty jesteś bo właściciele nie muszą spać w samochodach a każdy człowiek powinien szanować cudzą własność - a jak czytam to co napisałeś to jesteś jednym z tych typów którzy wg mnie mogą być podejrzewani - cham i prostak - nie ma wytłumaczenia, na dożynkowej jest jak jest jeżeli chodzi o parkowanie - ale nie wolno niszczyć cudzych rzeczy 0 mi ktoś porysował samochód pomimo tego że był zaparkowany we właściwym ku temu miejscu - i co też ciota byłem bo nie spałem przy samochodzie - ręce opadają jak się czyta takich i... rozwiń
Avatar
~robert~ / 21 maja 2010 o 20:20
0
(wolno)myśliciel napisał:
Alboś blĄdynka w moherowym berecie,albo po prostu ciężko myślące babsko.Otóż ja zasugerowałe powód dla którego ktoś niszczy samochody.A ty zaraz się odgrażasz i życzyszwszystkiego co najgorsze.A ja ci życzę,aby ci smród nogi powykręcał.I na wszelki wypadek parkuj na właściwym miejscu.

ale co to za sugerwanie powodu??????? - napiszę to co już pisałem mam nadzieję że jak zgwałcą ci córkę lub żonę to będziesz szukał powodu w cih niewłaściwym zachowniu - jak można niszczyć cudze mienie - na które niektórzy z nas ciężko pracują - lub jak można szukać usprawiedliwień?


czy jak twoje dziecko będzie bawiąc się krzyczało pod klatką - mogę wyjść i wybić mu żeby????? - bo to też jakieś usprawiedliwienie dla sytuacji w której nie mógłbym się zrelaksować w domu

jak można szukać upsrawiedliwień zachowań tych zwyrodnialców - ostatnio też pobili kogoś z tego co słyszałem - też poszukasz powodów???
życzę ci tej wyrozumiałości jak ciebie dopadną

ale co to za sugerwanie powodu??????? - napiszę to co już pisałem mam nadzieję że jak zgwałcą ci córkę lub żonę to będziesz szukał powodu w cih niewłaściwym zachowniu - jak można niszczyć cudze mienie - na które niektórzy z nas ciężko pracują - lub jak można szukać usprawiedliwień?


czy jak twoje dziecko będzie bawiąc się krzyczało pod klatką - mogę wyjść i wybić mu żeby????? - bo to też jakieś usprawiedliwienie dla sytuacji w której nie mógłbym się zrelaksować w domu

jak można szukać upsra... rozwiń
Avatar
~robert~ / 21 maja 2010 o 20:17
0
(wolno)myśliciel napisał:
Nie pochwalam czynu,ale "Nie ma dymu bez ognia".Czyżby temu złośliwcowi przeszkadzały źle zaparkowane samochody (na chodniku,w uliczce dojazdowej,na trawniku,na zakazie....)>Przyczyn może być wiele.Ale nie powinno być samosądu,pomimo że służby porządkowe nie przyjmują zgłoszeń o niewłaściwym parkowaniu.Kiedyś osobiście zgłaszałem patrolowi policji,że przy ul.Kaprysowej stoi sobie znak zakaz zatrzymywania się i postoju,a przy samiutkim wjeździe tuż przed zakrętem stały sobie 2 samochodziki (stoją codziennie) i zagrażają bezpieczeństwu ruchu.Policjanci odesłali mnie do straży miejskiej.Straż miejska natomiast odesłała mnie do diabła,bo to uliczka niby osiedlowa.Samochody nadal stoją,zagrażają bezpieczeństwu....Czy też należało by dać komuś na prytkę aby zrobili porządek i nauczyli prawidłowego parkowania?

jak możesz coś takiego pisać ja mam nadzieję że jak sam sobie kupisz samochód i ktoś ci go porysuje też się będziesz głupi człowieku doszukiwał win w swoim zachowaniu i życiorysie - a jak zgwałcą ci żonę albo córkę to ją jeszcze opieprz.... za to że prowokowała - co za typ - brak słów

jak możesz coś takiego pisać ja mam nadzieję że jak sam sobie kupisz samochód i ktoś ci go porysuje też się będziesz głupi człowieku doszukiwał win w swoim zachowaniu i życiorysie - a jak zgwałcą ci żonę albo córkę to ją jeszcze opieprz.... za to że prowokowała - co za typ - brak słów rozwiń
Avatar
Dozynek / 21 maja 2010 o 19:53
0
To prawda, mieszkam na ulicy Dożynkowej i mojemu koledze też ktoś porysował auto w taki sam sposób jak na zdjęciu. Ktoś ma fajną zabawę. Mam nadzieję, że nie na długo.
Avatar
Gość / 21 maja 2010 o 16:30
0
wracajo z remizy i rysojo to takie nowe graficioze
Avatar
jaszczomp / 21 maja 2010 o 16:25
0
To nie wandale, to tuskowy nie-rząd napędza PKB. Na plus zapisują: blacharza, lakiernika, ubezpieczyciela, producenta lakieru itp, itd. Jesteśmy "zieloną wyspą", to już druga Irlandia!
Avatar
Gość / 21 maja 2010 o 16:11
0
STAWIAM NA DZIARSKIEGO EMERYTA PO 70, SFRUSTROWANEGO MIŁOSNIKA R.M. I PISU.
Avatar
pacies / 23 maja 2010 o 00:04
0
przy Dożynkowej jest kolega ktory mieszka w domu jednorodzinnym dokladnie przy dozynkowej 13 i 15 - powstajacym bloku, wiadomo ze nie ma tam drogi dojazdowej do doż. 15 tylko jest drozka z plyt piachu itp nie ma innej drogi by tam dotrzec, droga wiedzie kolo domku tego deb***a... nie trzeba mowic ze jesli jest cieplo i sie przejedzie drozka z piasku to powstaje tuman kurzu czy tam pylu ktory wali gosciowi na podworko!! ale nie z naszej zlosciwosci tylko z beznadziejnego polozenia jego domu. I wlasnie ten koles ktoregos pieknego dnia gdy przyjechalem wraz z cala rodzinka na budowe wsiadl w auto i zapieprza w nasza strone niosac za soba kupe kurzu , zrobil dwa kolka, i pojechal na swoja posesje tylko po to by uprzykrzyc nam rzycie nie patrzac ze prawie pod jego kolami znalazl sie nasz 4,5 letni synek... tym baranem proponowal bym sie zajac podobno oferowali mu 3 mieszkania za jego dzialke i mial by chlop spokuj no ale... woli meczyc sie sam i jeszcz wszystkich dookola.. stawiam na niego
przy Dożynkowej jest kolega ktory mieszka w domu jednorodzinnym dokladnie przy dozynkowej 13 i 15 - powstajacym bloku, wiadomo ze nie ma tam drogi dojazdowej do doż. 15 tylko jest drozka z plyt piachu itp nie ma innej drogi by tam dotrzec, droga wiedzie kolo domku tego deb***a... nie trzeba mowic ze jesli jest cieplo i sie przejedzie drozka z piasku to powstaje tuman kurzu czy tam pylu ktory wali gosciowi na podworko!! ale nie z naszej zlosciwosci tylko z beznadziejnego polozenia jego domu. I wlasnie ten koles ktoregos pieknego dnia ... rozwiń
Avatar
cdn / 21 maja 2010 o 20:40
0
jaszczomp napisał:
To nie wandale, to tuskowy nie-rząd napędza PKB. Na plus zapisują: blacharza, lakiernika, ubezpieczyciela, producenta lakieru itp, itd. Jesteśmy "zieloną wyspą", to już druga Irlandia!

A co wypuścili cię z PiSiarni i dlatego zachowujesz się jak kundel. Jeśli tak to zrozumiałe.
Avatar
cdn / 21 maja 2010 o 20:36
0
Nie wiadomo kto??? Zapewne rozwydrzone małolaty z tzw. "dobrych" domów, wychowywane bezstresowo. d*** złoić trym bezmózgim mamusiom i tatusiom którzy z okazji I komunii quady kupują lub inne popierdółki. W mózgach się popioerd....o staruszkom i takie są niestety efekty...
Avatar
~robert~ / 21 maja 2010 o 20:24
0
hhh napisał:
Cóż jak komuś nie zalezy na autach, ja bym zalozyl monitoring w aucie i w okol niego.. i w cale nie zartuje. Poza tym auta trzyma sie w garazach lub na strzezonych parkingach. Ale jak komus sie lazic nie chce, bo woli stanac pod sama klatka albo cos, to takie sa efekty. Moim zdaniem jakies dzieci pod wplywem alkoholu sie nudza. A wlasciciele aut to cioty jakies ze swojego dopilnowac nie moga.

ciota to ty jesteś bo właściciele nie muszą spać w samochodach a każdy człowiek powinien szanować cudzą własność - a jak czytam to co napisałeś to jesteś jednym z tych typów którzy wg mnie mogą być podejrzewani - cham i prostak - nie ma wytłumaczenia, na dożynkowej jest jak jest jeżeli chodzi o parkowanie - ale nie wolno niszczyć cudzych rzeczy 0 mi ktoś porysował samochód pomimo tego że był zaparkowany we właściwym ku temu miejscu - i co też ciota byłem bo nie spałem przy samochodzie - ręce opadają jak się czyta takich idiotów

ciota to ty jesteś bo właściciele nie muszą spać w samochodach a każdy człowiek powinien szanować cudzą własność - a jak czytam to co napisałeś to jesteś jednym z tych typów którzy wg mnie mogą być podejrzewani - cham i prostak - nie ma wytłumaczenia, na dożynkowej jest jak jest jeżeli chodzi o parkowanie - ale nie wolno niszczyć cudzych rzeczy 0 mi ktoś porysował samochód pomimo tego że był zaparkowany we właściwym ku temu miejscu - i co też ciota byłem bo nie spałem przy samochodzie - ręce opadają jak się czyta takich i... rozwiń
Avatar
~robert~ / 21 maja 2010 o 20:20
0
(wolno)myśliciel napisał:
Alboś blĄdynka w moherowym berecie,albo po prostu ciężko myślące babsko.Otóż ja zasugerowałe powód dla którego ktoś niszczy samochody.A ty zaraz się odgrażasz i życzyszwszystkiego co najgorsze.A ja ci życzę,aby ci smród nogi powykręcał.I na wszelki wypadek parkuj na właściwym miejscu.

ale co to za sugerwanie powodu??????? - napiszę to co już pisałem mam nadzieję że jak zgwałcą ci córkę lub żonę to będziesz szukał powodu w cih niewłaściwym zachowniu - jak można niszczyć cudze mienie - na które niektórzy z nas ciężko pracują - lub jak można szukać usprawiedliwień?


czy jak twoje dziecko będzie bawiąc się krzyczało pod klatką - mogę wyjść i wybić mu żeby????? - bo to też jakieś usprawiedliwienie dla sytuacji w której nie mógłbym się zrelaksować w domu

jak można szukać upsrawiedliwień zachowań tych zwyrodnialców - ostatnio też pobili kogoś z tego co słyszałem - też poszukasz powodów???
życzę ci tej wyrozumiałości jak ciebie dopadną

ale co to za sugerwanie powodu??????? - napiszę to co już pisałem mam nadzieję że jak zgwałcą ci córkę lub żonę to będziesz szukał powodu w cih niewłaściwym zachowniu - jak można niszczyć cudze mienie - na które niektórzy z nas ciężko pracują - lub jak można szukać usprawiedliwień?


czy jak twoje dziecko będzie bawiąc się krzyczało pod klatką - mogę wyjść i wybić mu żeby????? - bo to też jakieś usprawiedliwienie dla sytuacji w której nie mógłbym się zrelaksować w domu

jak można szukać upsra... rozwiń
Avatar
~robert~ / 21 maja 2010 o 20:17
0
(wolno)myśliciel napisał:
Nie pochwalam czynu,ale "Nie ma dymu bez ognia".Czyżby temu złośliwcowi przeszkadzały źle zaparkowane samochody (na chodniku,w uliczce dojazdowej,na trawniku,na zakazie....)>Przyczyn może być wiele.Ale nie powinno być samosądu,pomimo że służby porządkowe nie przyjmują zgłoszeń o niewłaściwym parkowaniu.Kiedyś osobiście zgłaszałem patrolowi policji,że przy ul.Kaprysowej stoi sobie znak zakaz zatrzymywania się i postoju,a przy samiutkim wjeździe tuż przed zakrętem stały sobie 2 samochodziki (stoją codziennie) i zagrażają bezpieczeństwu ruchu.Policjanci odesłali mnie do straży miejskiej.Straż miejska natomiast odesłała mnie do diabła,bo to uliczka niby osiedlowa.Samochody nadal stoją,zagrażają bezpieczeństwu....Czy też należało by dać komuś na prytkę aby zrobili porządek i nauczyli prawidłowego parkowania?

jak możesz coś takiego pisać ja mam nadzieję że jak sam sobie kupisz samochód i ktoś ci go porysuje też się będziesz głupi człowieku doszukiwał win w swoim zachowaniu i życiorysie - a jak zgwałcą ci żonę albo córkę to ją jeszcze opieprz.... za to że prowokowała - co za typ - brak słów

jak możesz coś takiego pisać ja mam nadzieję że jak sam sobie kupisz samochód i ktoś ci go porysuje też się będziesz głupi człowieku doszukiwał win w swoim zachowaniu i życiorysie - a jak zgwałcą ci żonę albo córkę to ją jeszcze opieprz.... za to że prowokowała - co za typ - brak słów rozwiń
Avatar
Dozynek / 21 maja 2010 o 19:53
0
To prawda, mieszkam na ulicy Dożynkowej i mojemu koledze też ktoś porysował auto w taki sam sposób jak na zdjęciu. Ktoś ma fajną zabawę. Mam nadzieję, że nie na długo.
Avatar
Gość / 21 maja 2010 o 16:30
0
wracajo z remizy i rysojo to takie nowe graficioze
Avatar
jaszczomp / 21 maja 2010 o 16:25
0
To nie wandale, to tuskowy nie-rząd napędza PKB. Na plus zapisują: blacharza, lakiernika, ubezpieczyciela, producenta lakieru itp, itd. Jesteśmy "zieloną wyspą", to już druga Irlandia!
Avatar
Gość / 21 maja 2010 o 16:11
0
STAWIAM NA DZIARSKIEGO EMERYTA PO 70, SFRUSTROWANEGO MIŁOSNIKA R.M. I PISU.
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 0 0

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 7 0

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 2

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 25 19

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 7

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 7 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!