Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakby linie któreś latały w piątek po południu z Londynu i z Lublina do Londynu w niedziele wieczorem kolo 20 to samoloty latały by pełne, a nie loty chyba dostosowane są nie wiem do kogo, chyba bezrobotnych. Mój mąż przylatywal 2-3 razy w miesiacu bo lot był w piątek wieczorem, fakt wracał z modlina bo tu albo lot w niedziele rano albo wcale. A ci którzy wypowiadają się ze lotnisko jest niepotrzebne po.prostu z niego nie korzystają, ale pomyślcie o tych rodzinach które są zmuszone do rozłąki i to lotnisko ułatwia im życie
Kasiu,ile Twój mąż odprowadził podatku dochodowego do fiskusa w Lublinie za 2014 ? Ja 46 200 PLN.Tak tylko z ciekawości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO dobra decyzja Unii, pomoże ona sprowadzić na ziemię naszych regionalnych polityków, którzy szastają publicznymi pieniędzmi budując inwestycje trwale nierentowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało pasażerów bo zdzierają za lot z Frankfurtu do Lublina dla dwóch osób przed Wielkanocą liczą sobie 609 euro, przegięcie pierwsza klasa! gdzie standardowo cena ta wynosi 334 euro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to z podatników - co mnie obchodzi lotnisko z którego nie korzystałem ze względu na brak połączeń w kierunku mnie interesującym. Byłem raz obejrzeć dzieło z daleka. Dojazd w tym czasie był nieoznakowany a ronda zasługują na nagrodę Nobla.Tyle w temacie. Ale być może za x lat skorzystam. Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zabiegać o kierunki interesujące pasażerów, a nie zaspokajające ambicje przewoźników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko to dla Województwa i miasta niekończący się problem i wydatek, ale jak widać mieszkańcy Lublina i lubelskiego to bogaci ludzie którzy lubią wyrzucać w błoto swoje pieniądzę. Biorąc pod uwagę odległość do DWÓCH działajaących lotnisk (Okęcie i Jasionka) i stosunkowo bliską perspektywę bezpośredniego połączenia z nimi drogami ekspresowymi, budowanie lotniska tutaj to czyste marnotrastwo publicznych pieniędzy które można by zainwestować sensowniej i z pożytkiem dla dużo większej części ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka kolej z Lublina do Warszawy - i lotnisko nie ma racji bytu, nie tylko z przyczyn finansowych (dzisiaj i nie wiadomo ile lat w przyszłości), ale także logistycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu,ile Twój mąż odprowadził podatku dochodowego do fiskusa w Lublinie za 2014 ? Ja 46 200 PLN.Tak tylko z ciekawości
  Lotnisko nie zarabia na miejscowych, którzy tyrają na Lubelszczyźnie tylko na tych co wyemigrowali i wracają do nas regularnie na urlopy i święta. ............................ Tylko pracujący za granicą utrzymują to lotnisko (a przynajmniej w 80 % - 90 %). Na wycieczki krajoznawcze i "shopping" do Londynu, Skandynawii czy Frankfurtu mało kogo stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka kolej z Lublina do Warszawy - i lotnisko nie ma racji bytu, nie tylko z przyczyn finansowych (dzisiaj i nie wiadomo ile lat w przyszłości), ale także logistycznych.
  PolskiBus już chyba kursuje regularnie na trasie : Warszawa - Lublin - Rzeszów Rzeszów - Lublin - Warszawa ................. I to jest strzał w dychę. Na pewno lepiej i wygodniej niż zapyziałe ciasne busiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co odwołaliście lity do Liwerpolu_ To macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak f-my turystyczne zaczną wozić urlopowiczów  samolotami a  nie autokarami. Przeciez dwa dni w podróży  np. do Włoch to paranoja. BRak wyobraźni zarówno zakładom  pracy, jak i organizatorom  urlopów. NIe dziwota, że wszystko   upada. Sami o to  dbamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadań zwrotu naszych terenów dla prawowitych właścicieli czyli nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko nie zarabia na miejscowych, którzy tyrają na Lubelszczyźnie tylko na tych co wyemigrowali i wracają do nas regularnie na urlopy i święta. ............................ Tylko pracujący za granicą utrzymują to lotnisko (a przynajmniej w 80 % - 90 %). Na wycieczki krajoznawcze i "shopping" do Londynu, Skandynawii czy Frankfurtu mało kogo stać.
Sprawdź najpierw przychody i koszty działalności, a później snuj domysły kto utrzymuje te przedsięwzięcie.   Wystarczyłoby zapoznać się w KRS ze sprawozdaniem finansowym, by wiedzieć, że migracja pełni jedynie rolę uwiarygadniania zasadności tej "inwestycji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest tak słaby z reszta bandy i wspólnikami z PSL że niedługo doprowadzi do zapaści całe województwo a nie tylko Lublin gdy skończą się dopłaty unijne i trzeba będzie spłacać olbrzymie zadłużenie ale to nie obchodzi tych złodziei od czego są zwykli obywatele !!!!!!!!!! za to ich prywatne konta znacznie się powiększą o kilkadziesiąt milionów a wy chamy i debile żyjcie dalej propagandą i obietnicami bo to wam tylko pozostanie gdy wylądujecie w kanałach lub pod mostem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest tak słaby z reszta bandy i wspólnikami z PSL że niedługo doprowadzi do zapaści całe województwo a nie tylko Lublin gdy skończą się dopłaty unijne i trzeba będzie spłacać olbrzymie zadłużenie ale to nie obchodzi tych złodziei od czego są zwykli obywatele !!!!!!!!!! za to ich prywatne konta znacznie się powiększą o kilkadziesiąt milionów a wy chamy i debile żyjcie dalej propagandą i obietnicami bo to wam tylko pozostanie gdy wylądujecie w kanałach lub pod mostem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia daje i odbiera... Teraz jestem dumny ze glosowalem na NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Europy.Szukałam ostatnio lotu do Rzymu lub któregokolwiek z włoskich miast.Niestety nic nie ma. Jest bardzo dużo Polaków we Włoszech z naszego regionu.Niestety pozostaje tylko Warszawa albo Modlin, do którego żeby dotrzeć na czas trzeba wyjechać przynajmniej 3-4 godziny wcześniej.Zależy o jakiej porze.Gdyby były loty ze  Świdnika,na pewno wielu rodaków skorzystałoby z takiej możliwości.Bo tak naprawdę jest to jedyny port lotniczy na ścianie wschodnio-południowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loty do Europy.Szukałam ostatnio lotu do Rzymu lub któregokolwiek z włoskich miast.Niestety nic nie ma. Jest bardzo dużo Polaków we Włoszech z naszego regionu.Niestety pozostaje tylko Warszawa albo Modlin, do którego żeby dotrzeć na czas trzeba wyjechać przynajmniej 3-4 godziny wcześniej.Zależy o jakiej porze.Gdyby były loty ze  Świdnika,na pewno wielu rodaków skorzystałoby z takiej możliwości.Bo tak naprawdę jest to jedyny port lotniczy na ścianie wschodnio-południowej.
Ktoś tu zapomina o Rzeszowie... Widać że masz wielkie pojęcie o temacie na który się wypowiadasz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto daje i odbiera to się w piekle poniewiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby zrobili Kargo to troche by sie sytuacja zmieniła pewnie. Ale polityka... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...